Šta je novo?

MAX [nije tema o HBO Max]

Pitanje za Olimpijske igre ako iko nađe informaciju jer ja nisam bio te sreće: u kojoj rezoluciji će stream istih ići?
na osnovu iskustva sa Mundobasket-om i toga da su Francuzi gledali da uštede što više (npr., retko koji novi sportski objekat su napravili), i uzevši u obzir da OI imaju veću publiku od košarke, cenim da će biti 1080p
 
Olimpijske igre radi Olympic Broadcasting Services (OBS) i cela produkcija ce biti u 4K HDR.. Tako da ce biti 4K HDR stream...
 
Nije loš max
Aplikacija je mnogo bolja nego HBO max
 

Prilozi

  • 20240324_141717.jpg
    20240324_141717.jpg
    308.1 KB · Pregleda: 189
  • 20240324_141657.jpg
    20240324_141657.jpg
    325.5 KB · Pregleda: 183
To bi nam baš značilo
 
Ја желим да верујем и да се надам да ће нова апликација имати ћирилични превод у Србији!!!
Ја сумњам да ће код нас бити овај спортски сегмент доступан. А камоли ћирилица
 
Ако буде спорта који је већ доступан за гледање на спортским каналима код нас, онда не видим сврху тога дела, добро, укуси су различити!!!
 
Još "samo" što na SBB verziji Eurosport 4K genijalci su zeznuli color space ;)
 
Eurosport swlektivno HDR ili uopšte nije? Meni sad nema oznake a mislim da je na nekom tenisu bila.
 
Ja ne mogu da se setim kako je bilo baš na eurosportu za Tokio. Tj. mislim na onaj njihov deo live premium, preko sajta ili kako već.
Lično bi voleo da nije kao na tv kanalu, ne znam kako da se izrazim. Nego npr. hoću streličarstvo da gledam, pa da imam opciju da odgledam i kvalifikacije i slično.
Neki put su se preklapali prenosi, gubili se u rasporedu... pa ni vraćanje unazad tu nije bilo od koristi.
Meni su Olimpijske igre omiljene za te "sporedne" sportove koje volim. Nije mi bitan 8k hdr dolby vision... može i 1080p i kliknem sport i pogledam od početka, ume da bude interesantno do finala. Finale uglavnom nije problem, to se uvek prenosi.
Videćemo kako će to da izgleda kada krene.
 
Za to ćeš dodatno morati da platiš ES, ovde će ići ono što ide na ova dva ES kanala koji emituju kod nas
 
Ja ne mogu da se setim kako je bilo baš na eurosportu za Tokio. Tj. mislim na onaj njihov deo live premium, preko sajta ili kako već.
Lično bi voleo da nije kao na tv kanalu, ne znam kako da se izrazim. Nego npr. hoću streličarstvo da gledam, pa da imam opciju da odgledam i kvalifikacije i slično.
Neki put su se preklapali prenosi, gubili se u rasporedu... pa ni vraćanje unazad tu nije bilo od koristi.
Meni su Olimpijske igre omiljene za te "sporedne" sportove koje volim. Nije mi bitan 8k hdr dolby vision... može i 1080p i kliknem sport i pogledam od početka, ume da bude interesantno do finala. Finale uglavnom nije problem, to se uvek prenosi.
Videćemo kako će to da izgleda kada krene.
Eurosport Player je rešenje za tebe u tom slučaju.
 
Nazad
Vrh Dno