Šta je novo?

Logitech MX Keys ili MX Keys Mini i koja oznaka

Izasla je i updejtovana verzija ove tastature: Logitech MX Keys S

Sada koristi Logi Bolt receiver (kao buisness verzija stare) i par F tastera ima drugacije funkcionalnosti. Ima podrsku u Logi Options+ aplikaciji i moze se naci i u beloj boji.

Steta sto je nije bilo kad sam ja kupovao moju, pre svega zbog Bolt receivera. Ne znam da li bi bilo neke razlike u odnosu na stari prikljucak (u smislu brzine i pouzdanosti odziva), al sam hteo da imam jedan prikljucak za tastaturu i misa :D
 
Ja i tastaturu i misa povezujem preko BT. Pretpostavljam da ti mislis na desktop, pa zbog toga kazes?
 
Jel se ikome desavalo da mu ne radi dugme na MX keys tastaturi, izgleda mi crklo plus i jednako pored backspacea pa samo da znam ima li mu spasa? Sreca pa ne konfliktuje za sada, mogu da koristim ono sa num dela i nije da mi nesto treba al ajd ako moze da se popravi, sto da ne. Pokusavam i garanciju da nadjem da vidim jel isteklo 24m!
 
Imam 2 komada MX keys, i nisam imao sličnih problema.

Probaj:
1. On/Off (verovatno si probao)
2. Update firmware (verovatno si update-ovan)
3. https://support.logi.com/hc/en-us/a...rd-Mice-Buttons-or-keys-do-not-work-correctly
4. Factory reset:
Turn off and on the keyboard
Press the following key combinations - Esc+O & Esc+O & Esc+B
All Easy-Switch lights will blink continuously, wait for channel 1 to fast blink.
Turn off and on the keyboard to complete the reset process
If the Easy-Switch does not blink, please repeat the above steps again
5. Garancija...
 
Sve sam probao, čak sam i skinuo dugme, mehanizam, ništa ne pomaže. Nekad zaplbpde pa sama ispisuje ===== u nedogled dok me stisnem neko dugme pored, ali za sada je i ovako upotrebljiva.

Garancija nažalost istekla 15.8. Tj pre nekih 40ak dana 😁🫣
 
Sve sam probao, čak sam i skinuo dugme, mehanizam, ništa ne pomaže. Nekad zaplbpde pa sama ispisuje ===== u nedogled dok me stisnem neko dugme pored, ali za sada je i ovako upotrebljiva.

Garancija nažalost istekla 15.8. Tj pre nekih 40ak dana 😁🫣
Ja sam imao isti problem sa k800. Kod mene je slovo L ispisivala s vremena na vreme. Pritiskom na neki taster prestaje, ali L taster posle toga ne radi uopste. Iskljucivanjem i ponovnim ukljucivanjem L opet krece samo od sebe. Nikad nista nije prosuto na nju. Trazio resenje po netu, ali slaba vajda.
 
Kod nas je znači ova?
 

Prilozi

  • image5da42b6c1211a.png
    image5da42b6c1211a.png
    44.2 KB · Pregleda: 48
Da...takva je moja uzeta u g pre dve god. Vidi sa kolegom iznad gde je uzeo na aliexpressu i koja je procedura
 
Da li je moguće prebaciti MX Key za Mac verziju da sva dugma rade normalno na Windowsu - konkretno na mestu gde bi bilo Alt dugme je Windows dugme (command na Mac verziji) dok dugme na kome bi bilo Windows dugme nema nikakvu funkciju (option na Mac verziji).
 
Ja već uzeo (poručio) MX Master 3S...
Zanima me, pošto MX Master 3S i MX Keys S rade preko Logi Bolt, da li mogu preko jednog USB Logi Bolt prijemnika ili mora za svaki uredjaj po jedan USB Logi Bolt?
Nalazim na Evropskom sajtu YU verziju slova.
https://www.logitech.com/en-eu/products/keyboards/mx-keys-s.920-011591.html
Da li se moze poruciti od tamo, hoce li naplatiti postarinu (pise besplatna dostava preko 55e cini mi se), znam da ce naši naplatiti dazbine (42-45e barem)...?
 
Ne rade preko jednog, čitaj po netu. To je sramota da ne radi preko istog.
 
90% sam siguran, znam da sam na redditu i još negde čitao. Naduvavali su ih zbog toga u komentarima.
 
Znam da je Business verzija kao mogla, a obična ne. Kao jedan radi preko unify, a drugi preko bolt. Neka budalaština.
 
U S verziji Keys je Bolt konekcija, kao i Master 3S.
Mogu oboje zajedno na isti Bolt dongle.
 
Ma da bre...sad uzeo kod sebe da proverim u logi options+, bez problema 6 uređaja na bolt istovremeno može (naravno moraju svi da ga podržavaju, matora keys je unifi).
 

Prilozi

  • 20231108_205623.jpg
    20231108_205623.jpg
    267.5 KB · Pregleda: 23
Da, ja san tada gledao za običnu verziju. Dobro je da su to sredili.
 
U kombo verziji (isti onaj sajt za EU) tastatura mx keys s i mis mx master 3s su sa jednim logi bolt usb (tako pise da je u pakovanju), pa bi trebalo da rade preko jednog...
Hvala svima za info.
 
Nazad
Vrh Dno