Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Najinteresantnije bi bilo da Polo ima ETH/LTC par.

Mislim da je tu najzesci pomeraj i da se tu moze uzeti najveca lova. LTC pocinje sa volumenom da dominira, sve girice koje us grickale ostale altove polako dolaze na LTC. Vec se primete dropovi kod ostalih valuta.




radi to rucno.

shortuj ETH i istovremeno kupuj LTC za iste novce.
 
Jel diem kuci da palim novcanik da dumpujem ili da cekam :$$$$$$$$

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Super je skroz, jako skladan i udoban.

Ja sam iskonfigurisao S500 Coupè(S63AMG mi ne treba, osakacen komfor radi performansi koje mi ne trebaju), skoro full option..

Vrh izbor.. ali AMG verzija nije za izbegavanje, "air matic" rešava svaki problem sa udobnošću. A zvuk onog ručno rađenog osmak-a je pesma, nad pesmama... :smoke:
 
Da pocnem i ja da gledamnekog megana I, mk1 vs mk2, hm ovaj ima ovak'e farove a onaj onak'e, plin dodatna optema [emoji14]

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Haha, da sam pratio ovu priču danas bih gledao neki bicikl sa alu ramom, toliko bi valjda profitirao, ali ništa :).
 
Nije da nismo pricali da je zicer. Pojedini su posle segwita bili ubedjeni da je to kraj skoku. Ko je propustio sam je kriv.

Zanimljivo da nema onih hejtera koji konstantno prozivaju cim malkice padne, potonuli negde :d

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nisam ja na Zeljka mislio [emoji14]
Svima je lepo koji su u LTC-u.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja cekam fallout da napise nesto, ne znam sta da radim,

Cisto da imam neku smernicu u kom pravcu da razmisljm

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Sta ima da pisem onoliki postovi o bitkoinu i svi obrisani,cim iznesem neko svoje misljenje odmah krece pljuvanje sto bi bilo sta vise pisao....Nit cu da pisem vise ista niti cu vise da dajem savete pocetnicima i da resavam njihove probleme.....Mislim na pocetnike koji dolaze na forum.
 
Poslednja izmena:
^ problem je sto dajes savjete, a prilicno slabo si upucen u materiju... vjerovatno se zato i brise.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisu samo u pitanju saveti,pisem puno stvari koje nemaju veze sa savetima drugima se to ne svidja ja sam sa ovom temom kriptovalute zavrsio bice me u drugim temama najvise u gejming temi i to je to.

I najvise me je iznerviralo to sto je neko napisao da zelim samo ja da kopam jakim Nvidijama a da me za druge nije briga sto je smesno ispada da sam najsebicniji ovde na forumu a svakome odgovorim na svaku poruku privatnu u vezi rudarenja...

To sto si napisao da sam slabo upucen u materiju tacno slabije sam upucen od mnogih ovde ali to ne znaci da ne znam ama bas nista.
 
Poslednja izmena:
Druze iskreno ja kad vidim nekoga ko je za godinu dana nabio 1000 poruka automatski pomislim da troluje. To je moje misljenje. poz
 
Bez ljutnje, ali i to sto si napisao za "jake nvidia-e" nije imalo smisla... nov si, citaj, pa pomazi samo kad si 100% siguran u to sto pises.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Napadate coveka a on ima samo dobre namere, kako ce nesic1 sad, eno ga okerece se po kuci ne zna da li je dosao ili posao
 
Nisam na nikoga ljut da sam ljut napisao bih to....

To za Nvidije sam nesto pogodio a nesto promasio ali to ne daje nikome pravo da pise kako sam sebican.

I ovo je tema za Ltc tako da raspravu ne bih dalje razvijao ionako ce svi postovi biti obrisani cim dodje moderator.
 
Poslednja izmena:
To je to, krece hajpovanje. Bice jos toga. Sad sledi prica o lightning-u...
Veceras ocekujem da se opet cena malo razmrda.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
@La.Prestige

Dokle ce da pada i na koliko uci ?

Ja sam rasprodao vecinu na 178-180 i izgleda da sam uhvatio peak.

Kupio nesto na 158-160 i to opet rasprodao na 170-172.

A ulazak sam vec napisao, izmedju 150 i 160.

Mada ti ne hvataj peak, pazari deo na oko 165-166, drugi deo ako padne.
 
Ja sam rasprodao vecinu na 178-180 i izgleda da sam uhvatio peak.

Kupio nesto na 158-160 i to opet rasprodao na 170-172.

A ulazak sam vec napisao, izmedju 150 i 160.

Mada ti ne hvataj peak, pazari deo na oko 165-166, drugi deo ako padne.

Vise puta se odbio od 0.0165.Trebalo bi da je to dno ovog talasa.Nesto kasni akumulacija supporta ali ga ocekujemo skoro
pa da krenemo preko 0.018 posle...
Taj resistance treba probiti pa mozemo ka 0.02
 
Ja sam rasprodao vecinu na 178-180 i izgleda da sam uhvatio peak.

Kupio nesto na 158-160 i to opet rasprodao na 170-172.

A ulazak sam vec napisao, izmedju 150 i 160.

Mada ti ne hvataj peak, pazari deo na oko 165-166, drugi deo ako padne.

Savetuješ asic-a... c,c,c. :d
 
Nazad
Vrh Dno