Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Next 'big thing' će biti LN, nakon bitstampa, tako da ona nekadašnja šala o LTC 100$ sada ne deluje nerealno :)

trenutno na 0.02 1800 BTC-a :S:

(disclaimer: moli se ASIC da ne shvati ovo kao nešto što će se desiti, samo moje nagadjanje)
 
Poslednja izmena:
Next 'big thing' će biti LN, nakon bitstampa, tako da ona nekadašnja šala o LTC 100$ sada ne deluje nerealno :)

(disclaimer: moli se ASIC da ne shvati ovo kao nešto što će se desiti, samo moje nagadjanje)

Bitstamp bi trebalo da dodje paralelno sa LN.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, tako su nagoveštavali onim munjama, ali nisu potvrdili, pa to i mislim, ovo do 0.02 je bila reakcija na bitstamp, pa će da se nastavi loženje kada se to potvrdi. Najnesposobniji sam da procenim neki peak, tj ne mora peak, ali da bar imam ideju kada da izadjem
 
Da, tako su nagoveštavali onim munjama, ali nisu potvrdili, pa to i mislim, ovo do 0.02 je bila reakcija na bitstamp, pa će da se nastavi loženje kada se to potvrdi. Najnesposobniji sam da procenim neki peak, tj ne mora peak, ali da bar imam ideju kada da izadjem

1800btc nije nista posebno.Mnogo su ovde vece pare u opticaju.
Svako za sebe razmislja,ko se ljuti......
Izneses misljenje pa ko kako svati bole me brige.
 
Ma ne, to je šala u vezi ASIC-a, koji nekoliko godina piše kako ga je Sajber navukao da uloži u ltc i proziva go ovde po forumu, pa čisto da se ogradim, da ne proda stan i čeka ltc na 100$ pa da ja budem kriv :)
 
Ma ne, to je šala u vezi ASIC-a, koji nekoliko godina piše kako ga je Sajber navukao da uloži u ltc i proziva go ovde po forumu, pa čisto da se ogradim, da ne proda stan i čeka ltc na 100$ pa da ja budem kriv :)

Coek izneo svoje misljenje.Da je pametan da ga casti shto mu dao dobar tip.
Eth bi bili isto tako dobar ako ne jos bolji tip al eto,i ovo je super
 
Uozbilji se i ne prozivaj...

@mcrazy ako na mene mislis grdno se varas!!! La.Prestige je za mene car svih careva i njegova mi je amin (siri vidike i navodi na razmisljanje) do sada (za kratko vreme) mi je mnogo pomogao...a takav je covek, kao dosta njih na ovom forumu da im je pomoc imperativ...Ne znam zasto si moje pitanje shvatio kao prozivku...Gledam kako ovo varira a voleo bih da uhvatim neki short, zato sam trazio njegovo misljenje, a kada se La ne javi drzim se njegove, "ne luduj dok ltc luduje" :) Tj. covek ne savetuje na kontu misljenja vec prenosi svoja dela, kada to ne objavi kontam da nije siguran i da svoje misljenje drzi za sebe sto posebno cenim!!!
 
Poslednja izmena:
Ne varam se, ohladi sa !
Nije ti on duzan nista govoriti, to ti kazem, prozivas ga. Ako bude mislio da pise, napisace. Nije u redu 'prizivati' ga da ti da tip ako ti je tako jasnije na sta mislim.
 
Poslednja izmena:
Ne varam se, ohladi sa !
Nije ti on duzan nista govoriti, to ti kazem, prozivas ga. Ako bude mislio da pise, napisace. Nije u redu 'prizivati' ga da ti da tip ako ti je tako jasnije na sta mislim.

Jel ti znas sta znaci nekoga prozivati???

Ovo sto P@ssw0rd radi je da trazi savet a to ne moze niko da mu zabrani a La.Prestige moze da mu kaze neki tip a ne mora ali to nije prozivanje kao sto ti kazes.
 
Ne moze niko da ti zabrani da ne ustanes trudnici u tramvaju, ali bi bilo fino da ustanes :)
A cim se spomene necije ime, on je prozvan. To sto si ti mlad i prozivati vidis samo kroz sleng je druga stvar.
 
Poslednja izmena:
Uozbiljimo se :whip:

Ovo je jedina dilema zavisno od krajnjeg dometa ltc-a :-devil-:
.


.

On A Serious Note, ja ću da izađem (ako dođe) na 0.03, a posle neka bude i 1:1, neću da razmišljam o tome
 
Stvarno mislis da neces razmisljati o tome :d
0.03 bi bilo bombona sa btc na 3.2k :) trebace dosta strpljenja
 
**** auto bez velikog gepeka [emoji14]

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Naravno da bih razmišljao :)
Otkud znam, ostaviću možda 20% za neki novi moon, možda to ublaži stvari i spreči samoubistvo :)

(ne shvataš Nešiću, ovo sa ovim kupeima ložimo nove ljude da manično kupuju kriptovalute što nam svima ide u korist, marketing 101)
 
Poslednja izmena:
Hahaha, Tako je Neshicu :).
Stvarno ste paljevine sto postavljate slike takvih automobila, imajte u vidu da je ovde 80% novih majnera, nisu ni za biciklicu jos zaradili, ubijate ljude u pojam, a znate koji su standardi...
 
Ma samo kazem da gleda neki sa gepekom, x6 i slicne [emoji14] :d

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
@mcrazy ok...postujem i tvoj stav...samo nemoj da pametujes u njegovo ime ako mu smeta sam ce to reci...Jest` da ima dovoljno ali za drvene advokate jos nije odvojio short!!!
 
Dajte ljudi pa dali znate za granice pristojnosti? Ne mozete ocekivati da neko drugi vecito odlucuje za vas. Ako La ima sta da napise napisace da svi vide, nemojte zapitkivati svaki cas. Jasete mu po glavi bez ikakve potrebe.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ne smeta meni, napisacu ako dospem svakome pojedinacno, ali hajde da razgranicimo nesto.

1. Oni sto imaju malo i sto ne umeju da trade-uju
Ljudi, bullrun je, ide to jos gore. Ako niste do sad kupili, pazarite sada i dodjite za jedno 10-15 dana. Do tada zacrtajte sebi izlaz i povremeno pratite berzu i kako se stanje odvija.

2. Ljudi sto imaju solidne stekove u LTC-u.
Racunajte da ce na nivoima 200, 222(predjasnji top), 240, ~270 pa ~300, biti solidnog otpora i verovatno da se te tacke nece lako osvajati. Tako da ako se odbije od 200 na 175-180, ili od 222 na 190 kao prosli put, racunajte da je to skroz normalno jer se u prvom krugu pojedu stari orderi, a u drugom se ocisti ostatak i probija se.

Ko je manji igrac i kome ne ide trgovina, zasto uopste razmislja o shortu sada? Sa 182 je dosao do 158. Ko je to propustio, imao je drugu sansu do 165. Posle toga smo pregazili 170-ku.

Ovo ce sada biti zanimljivo. Nakrckali su ordere do 200, ali racunajte da je 50% njihovo i da, ako se ovih 50% pojede, oni ce pojesti/skloniti ostatak tj ove njihove. E sad, nije iskljuceno da vidimo jedno odbijanje izmedju 195 i 200. Tu ga mozda resetuju do 165-170. Za short jackpot.
 
Uozbiljimo se :whip:

Ovo je jedina dilema zavisno od krajnjeg dometa ltc-a :-devil-:
.


.

On A Serious Note, ja ću da izađem (ako dođe) na 0.03, a posle neka bude i 1:1, neću da razmišljam o tome

Uglavnom, za boju si se odlučio... :)
 
Hvala La i izvini na prozivanju

Nista druze, nije bilo i ne smatram ono nikakvim prozivanjem.

Kulturno si pitao i gledacu da pomognem koliko umem.

Racunaj da ni ja, niti vecina njih ne moze sve tacno predvideti jer nisam kit i nisam ucesnik pumpa. Ja sam trubio par zadnjih nedelja da se ulece na 100, 105, 110 i da ce tesko ispod. Ali razumem i ljude, racunali su na krah i mislili da cu omanuti na najbitnijem trade-u. Kasnije kad je poceo rasti, cekali su pad kog nije ni bilo, i eto odrekli su se skoro x2 zarade.

Trenutno stanje sam rekao, verovatno kucamo na 0.02 tj 200, ali sam ubedjen da nece biti probijanja iz prve. Tako da mi mirise na solidan rikoset. Buy orderi su mi trenutno rasporedjeni od 170 do 155. Pa ako upecam nesto, to mi je extra profit.
 
Nazad
Vrh Dno