Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Mislim da ce izlazak na Bitstamp pratiti LN. Ne bi tweet dzabe glasio "Electrifying".


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da definitivno, pre neki dan su isto stavili animaciju munja kao najavu za ltc. To je to, idem nazad na drugi tab da konfigurišem e klasu kupe (c klasa je ipak nekako gej, odustao sam :) )
 
Poslednja izmena:
Mislim da ce izlazak na Bitstamp pratiti LN. Ne bi tweet dzabe glasio "Electrifying".


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nema sta da mislis, stamp je jos pre neki dan na twitteru najavio lighning.
LTC ide gore. LN je samo prvi od dobrih stvari koje ce se implementirati. Koliko ce da dogura ne znam ali za sada fino ide. Do kraja godine bice jos toga. Odradice i marketing deo price, bice finog hajpa sasvim sigurno.
 
Stamp kaze da nema informacije za lightning tj da ne moze da potvrdi da ce biti gotov do ponedeljka... Pocinje da mi izgleda kao spanska serija polako. Razvlace maksimalno, kao da hoce da hajp traje sto duze.
Doduse cena sve to lepo prati, ide lagano na gore. Pricam lepo da je LTC zicer.
 
lightning iako funkcionalan nisam siguran da je spreman za masovno koriscenje, mada je on ofchain pa za njega samo node/berza wallet treba da podrzava.....
 
U kom smislu mislis dali je spreman za masovno koriscenje? Ja do sada nisam naleteo na bilo kakvu informaciju koja bi tako nesto nagovestila.
 
Onaj crni cikica owner lighting network-a je rekao da nikome ne preporucuje da ide live, sto znaci da ce verovatno ako bude neki LN uskoro biti limited.
 
Ltc napada 40$, izgleda da ce probiti kako je krenulo veceras.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja ne gledam cenu u $$$, jer je pumpa kroz LTC/BTC odnos.

Cenu LTC u $ odredjuje BTC, trenutno.

Uglavnom 0.014 je probijen sa 5% snage. :)

0.016 - bice dobar otpor
0.0175 - mega otpor
0.02 - ultra mega otpor, sve preko ovoga je jos uvek pre-optimisticno za planiranje.

Meni je za sada target x2. Odnosno treba jos malo da poradim sa trejdovima i snizim ulazak na 0.009. Onda bi mi zadovoljavajuci izlazak bio na ~0.018.
 
0.018 ti je taman na granici ATH, oko 48$. Ja mislim da ce i btc malo da skoci, taman da pogura preko. Posle toga videcemo.
Za sada je sve savrseno za ltc, mislim da ce jako lako dogurati do 0.018. Ja cu prodati 5% uskoro, videcemo kakva ce biti situacija i cena.
Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
LTC se ne zaustavlja. Napada 40$ i mislim da ce ga probiti bez frke. ATH je bukvalno na dohvat ruke posle toga ;)
 
Nesto mi je ovo prebrzo.

Rasprodao dobru kolicinu upravo na 155.
 
Mislim da si to prerano uradio, cini mi se da nece stati jos neko vreme. Mada bice sigurno i pada kad ovako brzo raste.
Ali opet se secam i kako je eth rastao pa vidi ga sada gde je. Ja jos uvek ne prodajem ni komad. Idem da spavam, ustajem za 2h ;)
Mene zanima samo cena u dolarima a jos uvek je prenisko da bi pricali o nekoj ozbiljnijoj prodaji.
 
Mislim da si to prerano uradio, cini mi se da nece stati jos neko vreme. Mada bice sigurno i pada kad ovako brzo raste.
Ali opet se secam i kako je eth rastao pa vidi ga sada gde je. Ja jos uvek ne prodajem ni komad. Idem da spavam, ustajem za 2h ;)
Mene zanima samo cena u dolarima a jos uvek je prenisko da bi pricali o nekoj ozbiljnijoj prodaji.

Ne bude to dobro kad skoci 30+% kroz par sati.

Istresao se na 155.

Re-buy na 143-145.

Ako sve prodje ok, ulazak ce mi priblizno 0.009.
 
Dobro jutra radni narode :) 38 lepo za pocetak :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Obicno ne bude dobro. 25% je max koji bi trebalo da dohvati pa posle korekcija ali nismo retko vidjali da skace vise. Sada pred stamp i pred lightning meni je ocekivano. Mada trenutno sve preko 150 je odlicna cena, orace malo da padne ali sigurno ce i skakati jos. Srecno s trgovinom, ja nemam kada ;)
BTW, odbilo se jer nije probio 40$, kina dohvatila 39.89$ i neko istovario ;)
 
Ja sam izasao na 150'isto zbog naglog
Rasta ... sacekacu malo , mislim da ce biti prostora za ponovni ulazak


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam upravo ovo i ocekivao. Pratio sam ga i tacno video kad je lavina krenula.

Iskreno nisam ocekivao da probije tako lako 150. Sreca pa nisam pre shortovao, nego tek na 155.

Ideala bi bila sad da dodje tu do 140-145 i bude neko vreme.

Orderi do 160 su pocisceni, dotle nam je asfalt. 160-170 - poljski put i blato. 170+ minsko polje.

Edit: Hm, zaboravio sam obratiti paznju na BTC/USD par. Pada polako, to ide LTC-u u prilog.
 
Poslednja izmena:
Bice turbo-efekat kad krene prelivanje iz btc i eth sto ja ocekujem duze vreme, i onda vreme divljanja gore-dole... lepo vreme za trgovinu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na btc-e ceo dan 10m u buy orderim stoji spremno za ltc 2x vise nego inace, nisu. I poceli kupovini :) kad pocnu videcemo gde staje vrh


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Upravo.

Sreca pa sam se egzoticno odmorio od onog dvomesecnog trejda. Sad su baterije pune i mogu dugo bez sna.
 
Uh, stajao mi bitcoin checker da reaguje na 2% promene, celu noć se oglašava :)

Lepo je ovo gledati sa prosečnim ulazom na 0.005, ali sada ide za mene stresni deo, kada izaći, da li šortovati (to uglavnom sj***m).
 
Zar vam se ne čini da La.Prestige ima direktan uticaj na cenu :D Covek kad se vratio sa exotike LTC oziveo, sve mi deluje da je njega cekao ,)
 
Nema zurbe sa izlaskom. Bitmain je prihvatio placanje za Asic uredjane u LTC, tj. najjaci igrac u celoj ovoj prici. Sto znaci da ce da ga akumulira neko vreme.
Pre 3 meseca krenula je prodaja L3+ scrypt asic uredjaja, svima bio cudno sto Bitmain nije kao ranije majnivao sa tim uredjajima, jer donose ogroman profit pa ih posle nekog vremena proda. Nego ih je odmah prodavao, jer 90% kupaca, placa u BTCu, tada je BTC bio 1000-1100usd, a kada su uredjaji isporuceni BTC je bio 2800-2900 usd. Pa mislite u tom pravcu i sada akumuliraju LTC, ide jos par dogadjaja koji ce gurati cenu, po nekom mom skromnom misljenju ici ce znatno gore, sajberova 100-tka, nije tako daleko kao sto izgleda.
 
Prvo ATH pa onda stotka, nece vjerovatno brzo do ti 100$ ali sad uopste nije daleko ta cifra, mada veliku zaslugu kao i u svemu ima BTC
 
Nazad
Vrh Dno