Šta je novo?

Limundo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, a nije nemoguce da je ispod haube i neki Radeon - kad se vec lazira, neka ide zivot. :d
 
ko kaze da ih je kupio? na mnogo nacina se moze doci do svega,kupovina je samo jedan od nacina

Tacno ali te kartice se prodaju godinu dana, nije to 50 komada vec verovatno 50 K i vise... imas google/ali/ebay pa ukucaj bices zaprepascen brojem istih

net je pun foruma sa zalbama i pitanjima oko iste kartice, zvanicnog odgovora nema cak ni sa zvanicnog NV foruma, ZASTO?
https://forums.geforce.com/default/topic/761370/off-topic/is-this-card-fake-gtx-650/2/

"From what i've read on the UK board, they did start legal action in Europe against a German company that DIRECTLY bought bulk of the cheap-o cards and started the misleading selling. I'm pretty sure the same company is using other names to sell their crap here in the states. (Namely NJ)"

Samo potvrda da je svet siv i da je pera sa limunda ovde najmanje kriv (barem je ne valja po duplo vecoj ceni kao vani) :)
 
Poslednja izmena:
prodavac je jedini kriv u celoj prici
svesno prodaje prozivod kao nesto sto taj proizvod nije

jasno ko dan,kraj

uvek ima opciju da sumnjiv proizvod ne stavi u prodaju,ali on to svesno radi i maksimalno je kriv
 
Additional info:

I've disassembled the card. The GPU looks like a G94 (9600GT). It totally differs from the GK106 GPU.

The RAM IC on the card is Samsung K4J10324QD-H12 that means it's a 1Gbit IC with 1600 MHz clock speed. The card has got 8 RAM ICs so it has got 1GB memory onboard.

1957_fake_gtx650ti_compare.jpg


dakle,9600gt sa 1gb dd3 ram-a,i to u najboljem slucaju,posto po ibeju ima price da karta kresuje u 3d-u.za 9k dinara.razmisljam se da bidujem cisto da se niko slucajno ne zaleti,ali bojim se da nema puno svrhe ici na vetrenjace...
 
moram i ja da se nadovezem na temu prodao sam laptop na slicnom sajtu kod nas da ne spominjem naziv na laptopu koji sam kupio kao polovan bila je zamenjena memorija i hard disk tako sam i ja kupio, na oglasu sam tvrdio da nema mana i da nije nigde ostecen niti ogreban. kupac je dosao isto tako probavao dva sata laptop je bio savrsen odma je i on video sto sam i rekao da je drugaciji ram i hard nego na sajtu i po njemu sam zakljucio da je jedino cena bila visoka i da mu se ne daju tolike pare ali je kupio. i tu pocinju problemi kada je dosao kuci rekao je da nema ''kucista za hard disk'' nego je zalepljen sto ni ja nisam znao jer nisam otvarao laptop, koji je savrseno radio (da li je u plasticnim gacama ili zalepljen trakicom nije uticalo na rad ni najmanje) i zeleo je da mu ja resim problem ali je caka da je to jedan od novijih modela i iako smo se dogovorili da mu uplatim sumu da me vise ne dosadjuje posle uplacene sume lik me je prijavio sajtu na kojem imam sve do jedne pozitivne ocene tako da nije sve do uredjaja ima nesto i do kupca tj mnogo toga
 
pa krastavac,kad prodajes nesto,moras da znas tacno sta prodajes,a ako nisi siguran da se adekvatno ogradis,a kupac da se slozi sa time

non stop se prodaju macke u dzaku na internetu
 
moram i ja da se nadovezem na temu prodao sam laptop na slicnom sajtu kod nas da ne spominjem naziv na laptopu koji sam kupio kao polovan bila je zamenjena memorija i hard disk tako sam i ja kupio, na oglasu sam tvrdio da nema mana i da nije nigde ostecen niti ogreban. kupac je dosao isto tako probavao dva sata laptop je bio savrsen odma je i on video sto sam i rekao da je drugaciji ram i hard nego na sajtu i po njemu sam zakljucio da je jedino cena bila visoka i da mu se ne daju tolike pare ali je kupio. i tu pocinju problemi kada je dosao kuci rekao je da nema ''kucista za hard disk'' nego je zalepljen sto ni ja nisam znao jer nisam otvarao laptop, koji je savrseno radio (da li je u plasticnim gacama ili zalepljen trakicom nije uticalo na rad ni najmanje) i zeleo je da mu ja resim problem ali je caka da je to jedan od novijih modela i iako smo se dogovorili da mu uplatim sumu da me vise ne dosadjuje posle uplacene sume lik me je prijavio sajtu na kojem imam sve do jedne pozitivne ocene tako da nije sve do uredjaja ima nesto i do kupca tj mnogo toga

Aко причаш као што куцаш... нисте се добро споразумели...
 
Jel samo GTX650 fake il ima i drugih kopija ?
 
Ima ih koliko hoces, pa i daleko "jacih" modela nego sto je GTX650. Ali su lako prepoznatljive, a i sve imaju tako neke coolere...
 
ni ne pokusavaju da iskopiraju jace brendove,i na veliku srecu nisu se setili da stavljaju referentne kulere ili nisu u mogucnosti.tesko ce se neko iole verziran u tematiku prevariti,ali kao sto rekoh,roditelji,devojke/zene i sl. vrlo lako.
 
Ćao svima :wave:

Opcija "kupi odmah" još uvek nije puštena. Diskusija u Cafe-u je pokrenuta
kako bismo videli šta članovi misle o ideji i kako bismo dobili povratne informacije
u kom smeru opciju treba razvijati.

U jednom trenutku je greškom dugme na kratko pušteno na live, jer smo nešto testirali,
pa postoji mogućnost da je neko od vas bio u tom trenutku na Limundu i video opciju.

Uglavnom, čim bude završena pustićemo info.

Prijavio sam ovog clana VISE puta jer uvek prodaje isti predmet tacno ovo

http://www.limundo.com/kupovina/Rac.../Radeon-HD-6970-2gb-Graficka-kartica/34987869

a svaki put pubednik aukcije dobio pozitivnu ocenu. Pa proverite vec jednom ovog prevaranta vise aman pa zasto to dozvolite njemu....
 
Mozda mu od mininga ostala tona istih, ili ih negde nabavio, nista cudno
A mozda je to jedna te ista pa ti ionako NIKAKO nemozes to znati, pa cak i da udara iste slike i ja bi udarao jer mi je slikanje najveci smor kad nesto prodajem

I ja kad budem prodavao moj rudnik ima da kacim jednu po jednu sve iste ASUS DCII 7950... pa nek se neko usudi da mi posalje PM sa cudnim nagadjenjem, i ocekujem od LT da mi prijavi sve prijave ako ih bude :-devil-:
 
Poslednja izmena:
Mozda mu od mininga ostala tona istih, ili ih negde nabavio, nista cudno
A mozda je to jedna te ista pa ti ionako NIKAKO nemozes to znati, pa cak i da udara iste slike i ja bi udarao jer mi je slikanje najveci smor kad nesto prodajem

I ja kad budem prodavao moj rudnik ima da kacim jednu po jednu sve iste ASUS DCII 7950... pa nek se neko usudi da mi posalje PM sa cudnim nagadjenjem, i ocekujem od LT da mi prijavi sve prijave ako ih bude :-devil-:
Pogledaj mu negativne ocene i razloge zašto ih je dobio . Ovaj je prevarant .
 
Pogledaj mu negativne ocene i razloge zašto ih je dobio . Ovaj je prevarant .

Pa bolje tako da znas sa kime imas posla i shodno tome nudis "sicu" na aukcijama i ako pobedis znas da treba da otvoris 10 ociju, nego da otvori 10 novih naloga kao na KP sto se radi, pa da padnes jer mislis da nema negativnih

Ljudi treba da se nauce da paze na ocene i da na osnovu njih i nude pa ce ovakvi jedino nesto moci da prodaju 40-50% ispod cene
Ili ce sami zatvoriti naloge kad vide da im sva kinta ode na proviziju a cene budu im mizerne i te koje prodju
 
Poslednja izmena:
Pa bolje tako da znas sa kime imas posla i shodno tome nudis "sicu" na aukcijama i ako pobedis znas da treba da otvoris 10 ociju, nego da otvori 10 novih naloga kao na KP sto se radi, pa da padnes jer mislis da nema negativnih

Ljudi treba da se nauce da paze na ocene i da na osnovu njih i nude pa ce ovakvi jedino nesto moci da prodaju 40-50% ispod cene
Ili ce sami zatvoriti naloge kad vide da im sva kinta ode na proviziju a cene budu im mizerne i te koje prodju

Negativne ocene služe i za ... recimo .... da se banuje nalog . Ovaj se još ne da ?
 
Negativne ocene služe i za ... recimo .... da se banuje nalog . Ovaj se još ne da ?

Pa realno 90% trgovaca kupaca i prodavaca je sivo, kad bi se svima gasio nalog samo bi otvarali duple ili prelazili na KP

eto i ovde vecina koji se bune su priznali da imaju ugasene naloge, pa sad zamislite koliko ima onih sto cute, meni je logicniji sistem koji sad praktikuju da tek ucestalim prevarantima gase nalog, i to po meni jedino ima smisla ako ih uporedo neko i tuzu prevarante..., jer ako im samo ugasis nalog on ce terat inat jer posledicu svojeg nemara nije platio

isti sistem ima i ebay i aliexpress, stim sto ebay-a stiti i paypal koji ima dodatni nivo provere i kontrole (kod nas trenutno nemoguce zbog ekonomske situacije i mentalnog sklopa)
 
Poslednja izmena:
Kako bilo , ja bi ovog banovao .

mozda... po meni ban ako nastavi da ne resava sporove, posto prodaje djubre negativne su ssasvim normalne jer su i kupci "pilicari krsa" i ja sam dosta puta bio pilicar tog istog krsa pa znam da cu se u 25% opeci :)
Ali zato nekad dobijes i nesto za 25% realne cene (ranijih godina, za danas neznam)
 
Poslednja izmena:
''Plaćanje posle slanja''

Nikada nisam koristio ovu opciju a logickim razmisljanjem dolazim do toga da ako je aktiviram, moram prvo poslati predmet kupcu i kada ga on primi i pogleda tek onda uplacuje novac na moj racun kako se dogovorimo ?

Da li sam u pravu ?
 
Želimo da vam se zahvalimo što za prodaju svojih predmeta koristite Kupindo,
što aktivno prodajete i time pomažete da rastemo. Vi ste jedan od kvalitetnih prodavaca
koji svojom ponudom predmeta privlače kupce.

Kako bismo održali kvalitet i adekvatan izbor predmeta na Kupindu uveli smo novinu.

Ukoliko u toku meseca ne prodate ni jedan predmet, a na sajtu imate predmete
koji stoje duže od 2 meseca - oni će biti deaktivirani. Možete ih ponovo aktivirati
u delu Moj Kupindo, a cena aktivacija je 9 dinara po predmetu za naredna 2 meseca.
Novi cenovnik stupa na snagu 01.04.2015. godine,
a prve deaktivacije predmeta nas očekuju 01.06.2015. godine.

Cilj ove promene je da se smanji vreme od postavljanja predmeta do kupovine
i poveća kvalitet ponude na Kupindu. Tu pre svega imamo u vidu poboljšanje opisa predmeta,
viši kvalitet pratećih fotografija, ponuđene mogućnosti slanja i preuzimanja,
kao i besplatnu dostavu.

Želimo vam prijatan dan.

Vaš Kupindo tim
_________________________
 
''Plaćanje posle slanja''

Nikada nisam koristio ovu opciju a logickim razmisljanjem dolazim do toga da ako je aktiviram, moram prvo poslati predmet kupcu i kada ga on primi i pogleda tek onda uplacuje novac na moj racun kako se dogovorimo ?

Da li sam u pravu ?

limundo kes bez limundo kesa, nigde na svetu nisam video opciuj placanje posle slanja, ali verovatno neko kad ubacivao opcije video "hej, ima placenje pre slanja, znaci moze i posle, nek stoji za svaki slucaj ne moze da skodi"


anyways:

http://puu.sh/gXF3H/32399d30eb.png

https://www.kupindo.com/Pomoc/Cenovnik/6

Recimo samo da je Limundo prsao skroz po pitanju provizija, i ne razumem zasto 10% za kategorije "Ostalo", u pitanju su kategorije za koje neko nije hteo da se promuci da progugla i da napravi posebnu kategoriju, recimo kategorija za "pistaljke" u sportskoj opremi ne postoji, duvacki instrumenti da ih neko stavi - ne ide, logicno je u ostalo, ili sportski rekviziti.

Mislim da se odnosi na ako neko ne proda za 2 meseca bilo sta iz svoje ponude, ne samo tog jednog predmeta, mozda gresim, lose su specificirali.
 
Мрзело ме и да читам обавештење до краја. Чим сам видео да мењају нека правила због провизије укинуо сам огласе на Купинду... Лепо ставим огласе на Купујемпродајем и не размишљам о провизијама... Једног дана ће узимати провизију за посећивање сајта...
 
A da stvar bude gora (necu da pisem kako i zasto, pisao sam jos pre 100tinak strana pros vs cons kod i limunda i KP-a), i da nema provizija, prodaja ide bukvalno, ali bez imalo sale, 5 puta gore na limundo nego na KP-u, da ne pricamo o tome koliko na kupujemprodajem ne mora ni dinar da se potrosi, a najvrednije je ono sto sam stices - reputaciju.
 
Želimo da vam se zahvalimo što za prodaju svojih predmeta koristite Kupindo,
što aktivno prodajete i time pomažete da rastemo. Vi ste jedan od kvalitetnih prodavaca
koji svojom ponudom predmeta privlače kupce.

Kako bismo održali kvalitet i adekvatan izbor predmeta na Kupindu uveli smo novinu.

Ukoliko u toku meseca ne prodate ni jedan predmet, a na sajtu imate predmete
koji stoje duže od 2 meseca - oni će biti deaktivirani. Možete ih ponovo aktivirati
u delu Moj Kupindo, a cena aktivacija je 9 dinara po predmetu za naredna 2 meseca.
Novi cenovnik stupa na snagu 01.04.2015. godine,
a prve deaktivacije predmeta nas očekuju 01.06.2015. godine.

Cilj ove promene je da se smanji vreme od postavljanja predmeta do kupovine
i poveća kvalitet ponude na Kupindu. Tu pre svega imamo u vidu poboljšanje opisa predmeta,
viši kvalitet pratećih fotografija, ponuđene mogućnosti slanja i preuzimanja,
kao i besplatnu dostavu.

Želimo vam prijatan dan.

Vaš Kupindo tim
_________________________

Ljudi, gledam ovo i ne verujem svojim očima.

Šta će postići ovim?

Zar ovo nije pucanje sebi u noge?

Ja imam preko 100 predmeta, da li su oni normalni ako misle da ću za više od pola plaćati 9 dinara za obnavljanje?

Ne razumem poentu, skup host ili šta?
 
cek, sto ste digli frku za ovo preko kupinda - zar ovo ne radi KP isto .. ? KP ti oduzima mogucnost obnavljanja oglasa ako ne platis obnavljanje, i onda si u obavezi da postavljas oglas iz pocetka od nule. i kod KP-a je ova usluga 35 dinara.
 
limundo kes bez limundo kesa, nigde na svetu nisam video opciuj placanje posle slanja, ali verovatno neko kad ubacivao opcije video "hej, ima placenje pre slanja, znaci moze i posle, nek stoji za svaki slucaj ne moze da skodi"

Ne znam, ja sam imao takvih iskustava, licno covek sa covekom se dogovori i tako se odradi a ne verujem da to nudi jos neki sajt.

Zvao sam jutros preko telefona da potvrdim to i rekli su mi kako sam i mislio, nije imala neka 4 opcija, ima pre slanja, posle slanja i pouzecem, al za svaki slucaj moram da pitam, da ne upadam u neprijatne situacije.

A jedna ce upravo da bude, jer covek ne razume pravilnik i ako sam ga 2 puta opomenuo.

Ljudi, gledam ovo i ne verujem svojim očima.

Šta će postići ovim?

Zar ovo nije pucanje sebi u noge?

Ja imam preko 100 predmeta, da li su oni normalni ako misle da ću za više od pola plaćati 9 dinara za obnavljanje?

Ne razumem poentu, skup host ili šta?

Postici ce muzu i dodatnu zaradu pa ako ide ide, ako ne bude islo vrate na staro posle par meseci i cao. Cisto da vide kao i drzava sto radi dokle ovaj nas napaceni narod mogu da izmuzu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno