Šta je novo?

LG V30

Mi nismo gledali isti klip. Ono gde je v30 bolji je audio snimak, ovo ostalo pa i ne baš.
 
Ispeglace oni video zapis na lg,sto se tice zvuka ocajan je na iphonu,toliko ocajan da baca u 3 plan video zapis

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
A cuj kada se to desi na nekim zvucnijim imenima nikome ne smeta,konstatacija bude ispeglace oni to,znaci ispeglace oni to

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
To su obećanja na nivou onih s ružičaste televizije. Vrv neće ispraviti i to je to. Priče za malu decu
Inače, odličan fon. Definitivno moj pik za proleće
 
Hajde da sacekamo,nije nemoguce

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Ne vidim razlog da ne isprave to , pa pustili su preprodukcijski model bas da bi videli sta mogu da isprave , a tek treba da dobje Oreo tako da su svi uslovi ispunjeni po mom misljenju , nekim update-om ce doci sigurno...
 
Svaki put izbace tako "preprodukcijski" model, i na tržište izađe isti uređaj. Proizvodnja njima kreće fino pre prodaje. Ovo jw samo neki pokušaj stvaranja hajpa
 
Pa dobro , ali ako je najavaljen Oreo uskoro za taj uredjaj sigurno ce gledati da ga unaprede u svakom smislu , tu naravno ubrajam i ispravljanje gresaka
 
LG v30 vs 50.000 $ red movie camera...
A zašto u tapatalk u na telefonu imam thumbnail klipa a ovde na kompu samo link? Kako ga postaviti da se svuda vidi thumbnail?
 
Poslednja izmena:
[video]ovde stavis link od YT[//video] Samo izbrises jednu kosu crtu u ovim poslednjim zagradama.
 
Untitled-1.jpg
 
Ima li traga i glasa od ovog telefona negde kod nas,jel ima neko neki info? Pre vise od mesec dana predstavljen nigde ga nema,ni jedan provajder se jos uvek nije oglasio. Note 8 vec uveliko kupuju...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne radi taj video tag, na ovom forumu, kada se postavlja klip preko telefona ...

de68a96d30608f1aa05606f205183883.jpg




Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima li traga i glasa od ovog telefona negde kod nas,jel ima neko neki info? Pre vise od mesec dana predstavljen nigde ga nema,ni jedan provajder se jos uvek nije oglasio. Note 8 vec uveliko kupuju...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam vec cimao neke operatere ali odgovaraju kao i uvek u njihovom stilu informisanosti sa "ma taj telefon jos nije izasao" i slicnim glupostima


Sent from neki tamo iPhone
 
Sutra tek kreće u USA, pa tek onda polovinom oktobra Evropa ...

[YOUTUBE]PRK4SNBYYHg[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sramota za sluske, pa uz svaki aparat idu bar neke

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Iste sam odgovore i ja dobio .
Da stvar bude jos gore , crkao mi moj s5 jutros , sad treba izdrzati pola meseca da se pojavi v30 kod nas ....
 
mileta , da se pojavi u smislu operatera ili uopste , na sta mislis ? Ako imas mozda neku insajdersku informaciju :D
 
Da ima bolju prednju kameru i da je 2mm uzi bio bi ovo telefon godine za mene. Kada ce napokon da shvate da je sirina telefona najbitnija za koliko-toliko normalno jednorucno koriscenje...jedino je Samsung to izgleda shvatio.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Da prednja kamera mu je užas ..
Mada mene više brine ovaj p-oled i aod koji se ne pomera i nedostatak not svetla.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da ima bolju prednju kameru i da je 2mm uzi bio bi ovo telefon godine za mene. Kada ce napokon da shvate da je sirina telefona najbitnija za koliko-toliko normalno jednorucno koriscenje...jedino je Samsung to izgleda shvatio.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Zato je Samsung prvi izbacio G6 "daljinac" sa 18:9 odnosom stranica :D



3 ampera punjač [emoji106]



Google Pixel 2 XL vs LG V30: first look

https://www.phonearena.com/news/Google-Pixel-2-XL-vs-LG-V30-first-look_id98631

V30 All the way.
- Better screen to body ratio and 10% lighter
- MicroSD card expansion
- Wireless charging
- Higher IP68 water rating
- Hifi Dac + Headphone Jack
- Dual Camera setup for wide angle photos
- CENA i moguća garancija od 2 godine u Srbiji

Only thing going for the Pixel 2 XL is the front-facing speakers and maybe battery life and camera quality, but would have to see a side-by-side comparison before drawing any conclusion on the latter 2.

Kombinacijom ova dva telefona bi se dobio idealan :)
Ajde stereo zvučnik mi i nije bitan, ali čist android sa 3 godine podrške je neuporedivo bolji od svih drugih budževina!


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
3 godine podrske ne moze nikako biti plus, vec samo jedna velika anti-reklama za Google Pixel.
 
U svakom slucaju bolje nego dve. [emoji3]

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nema 3 godine podrske softverom vec samo 2+1 zadnja godina sigurnosne zakrpe


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno