Šta je novo?

LG V30

Nije još direktno potvrđeno od googla ali su naznake za sada da ipak ima 3god.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Cisto sumnjam ali mozda iznenade


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Pa možda i bude kad su izdejstvovali da LTS verzije Linux kernela dobijaju 6 godine podrške umesto dosadašnjih 2 godine.
 
[youtube]GgLU-eJ7Yg0[/youtube]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
[youtube]NNWu39ou18k[/youtube]

2gi minut. Kao što rekoh , šteta za p-oled na pixel 2 XL. Već vidim pune teme hejta na xda

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jedine zamerke od mene su prednja kamera ( da je bar 8 ) i sto nema IR , ovo ostalo mi deluje bukvalno odlicno u svakom pogledu. Nadam se da ce biti kod nas i da ce doci sa sluskama naravno...
 
Ovaj ekran sa snimka ti deluje odlično?
 
Jel to sad info od čoveka koji radi na razvoju telefona ili sa YouTube-a ? :D

[YOUTUBE]BFb9SLYztac[/YOUTUBE]



Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vojkane ako mene pitas jel mozes samo da mi kazes na koji snimak mislis , nisam pogledao bas sve iz poslednjih par postova...
 
Post iznad tvog posta na 2min klipa. A kacio sam i xda forum a mislim da ima i na reditu. P-OLED nije ni blizu nivoa novih amoleda(što je i očekivano) a opet traže 800e za mob.. stari dobri lg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Videh sad , ne verujem da je to bas toliko primetno golim okom , a i prvi put vidim na nekom testu ili review da neko bas zagleda i to , nije neki narocit problem meni licno...svejedno bih stavio neku dark temu i ne verujem da bi u bilo kom trenutku primetio to...
 
Veruj mi ima da primetis , a najviše ako u mraku čitaš tt i ako je on u Dark modu. (Najviše se primećuje na sivoj i beloj boji ) Mada verujem da je u ovom slučaju p-oled i bela na određenim mestima roze , mnogo sam takvih slučajeva video na amoledu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Eto jedina stvar koju su mogli da zeznu sa ovim telefonom zeznuli su,bas sam se smorio sad.
Mnogo sam bio zagrejan da ga kupim.
Imao sam ovakvih problema sa ekranom na OnePlus 3T i znam koja je muka kad jednom ugledas ove fleke bukvalno ti bodu oci i samo njih vidis.
Kakvi degenerici ne verujem,morali su nesto da zeznu. Tih njihovih 800 evra ne treba shvatiti ozbiljno,zbog ovakvih stvari ne moze ni da drzi cenu kao Samsung. Vrlo brzo ce mu pasti cena kao sto to inace biva kod LG-a.
Ko zna mozda bude telefona i sa dobrim ekranom,sad treba zabosti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
 
Iskreno mislim da je malo preterano to za display , ti ako zelis obracas paznju na to...ne kazem da ne moze da bode oci , ali pitanje da li bi primetio da ne znas za to....isto kao sto ima ljudi kojima ne smeta jelly defekt na 1+ 5 , nisu ni znali da ga imaju dok nisu poceli da citaju po internetu....
 
Ja znam da bih ja primetio, zato i pišem o tome :)
Ali naravno pola ljudi to neće nikada primetiti pogotovu što dosta njih drži brajtnes skoro na max I to uvek

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja brightness drzim na 10-30 % uglavnom , neeeekaad do 50 %

Sto se tice speed testa izdomnirao Note , ali ima i 2 giga rama vise...
 
Znao sam da ce da ga unisti notara,ali nisam znao da ce bas ovoliko


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I V30 je kako ti kažeš "uništio" S8+ pa šta?
Kome je još važna za patkometrija?

Note 8 je brži i od novog ajfona pa opet nebitno :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Skroz tacno Sumadinac , daleko od toga da su to losi uredjaji
 
Na starom g flex 2 je to bilo jako uocljivo pogotovu na min osvetljenju. Na sivoj najvise. Ali dobro, tad sam progutao to s obzirom da je flex bio nesto vise od 200e sa, u to vreme, flagship spec. Ali dati 800e i dobiti istu stvar je malo...bezveze, najblaze receno. Uopste ne znam sta su stavljali bas poled u v30, ako im je trebao u flexu zbog zakrivljenosti ovde su mogli neku drugu oled tehnologiju. Meni idalje nije jasno kako mogu toliko da fejluji sa ekranima na telefonima, kad su u tv industriji jedni od najboljih, ako ne i najbolji. Mada ovo moze da bude i dobro...jos dva-tri ovakva fail-a i eto ga za godinu dana na 300e ko sad v20. Za te pare bih mu sve oprostio. [emoji4]
 
Mislim da je drugačije sa TV , tamo ga ipak gledaš sa par metara i te "sitne " stvari ne možeš da primetis .
Nisu mogli da idu na drugačiji oled jer je to tehnologija koja se usavršava godinama , očito su oni sada odlučili da je dovoljno dobra za flagship modele. Mada tako nije mislio apple pa se okrenuo za sada Samsungu :)

Sa vedrije strane , izgleda da može da se ubode i dobar displej. Sa xda

Not every OLED display is equal. My s7 edge had no issues with banding. My Tab s2 has no banding. My s8, no banding. My wife's v30, no banding. MY v30? Banding from hell. At higher brightness I dont see it hardly any. Once brightness drops below 40%, I see it on every screen no matter is the color is blue, white, red, green. It is so bad that it alters the screen color and is literally like looking through a screen door. Will be exchanging it on Wednesday. I have NEVER exchanged any of my previous oled phones for display issues. But this one looks so ugly in those conditions that it is unbearable.


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tako je bilo price i za 1+5 kao nije na svakom , ali opet dzabe ako je na 95 % uredjaja....
 
Iskreno mislim da je malo preterano to za display , ti ako zelis obracas paznju na to...ne kazem da ne moze da bode oci , ali pitanje da li bi primetio da ne znas za to....isto kao sto ima ljudi kojima ne smeta jelly defekt na 1+ 5 , nisu ni znali da ga imaju dok nisu poceli da citaju po internetu....

Veruj mi da ces da primetis,zabosces jednu noc pred spavanje sa min osvetljenjem naicices na neki dark ui i od tad ce mrlje uvek biti tu.
I "malo preterano" bi bilo ok da je tel $300,ovako das 800 i treba da se cimas da ti ne zapadne fush displej. I gistro hoce da se takmiče sa note-om,pa oce malo sutra. Mozda kad mu padne cena na 500 a Note bude 800-700 evra.
Kazem sve drugo mi je ok, cak mi ne smeta i 4 giga rama,ali jednom sam se opek'o na fush oled i nije prijatno,dovoljno da me odvuce od ovoga.
Lepo kazu sacekaj par meseci za LG pa onda razmisljaj o kupovini,idu i moji kejsovi na kp [emoji3]
Kupio bih ga kad bi me pustili u radnji da otvorim 3 komada i sam izaberem najbolji ekran.

Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Veruj mi da ces da primetis,zabosces jednu noc pred spavanje sa min osvetljenjem naicices na neki dark ui i od tad ce mrlje uvek biti tu.
I "malo preterano" bi bilo ok da je tel $300,ovako das 800 i treba da se cimas da ti ne zapadne fush displej. I gistro hoce da se takmiče sa note-om,pa oce malo sutra. Mozda kad mu padne cena na 500 a Note bude 800-700 evra.
Kazem sve drugo mi je ok, cak mi ne smeta i 4 giga rama,ali jednom sam se opek'o na fush oled i nije prijatno,dovoljno da me odvuce od ovoga.
Lepo kazu sacekaj par meseci za LG pa onda razmisljaj o kupovini,idu i moji kejsovi na kp [emoji3]
Kupio bih ga kad bi me pustili u radnji da otvorim 3 komada i sam izaberem najbolji ekran.

Sent from my iPad using Tapatalk

To valjda u MTSu mozes da uradis, negde sam procitao da mozes da probas na licu mesta i da vratis odmah ako ne valja, e sad ako se pogodi nekoliko njih za redom... :p
 
Nazad
Vrh Dno