Šta je novo?

LG Optimus G

Optimus G ce biti daleko od samoubistva, samo da ne zakolju sa cenom.
 
Sutra premijera ovog cuda:D
 
Bilo jutros u seulu, slashgear već ima unboxing i hands on i tako neke stvari.
 
Apple se paranoise oko ''kopiranja'' dizajna samo kada su najjaci igraci u pitanju a lg jos uvek to nije :) Ovo je odlican telefon ali kapiram da ce biti pregazen opet od najnovijih htc, samsung, motorola i sony modela ili ce bar kod nas biti slabo zastupljen kao i onaj 4X.
 
Pa ako mislis na novi iphone 5 vise ni jedan telefon ne lici na njega.. sada lici na dildo pa mogu da tuze samo proizvodjace istih :d
 
Što nisu odabrali neku normalnu rezoluciju, poput one na Nexus 7? Takođe, da li ta rezolucija znači da je odnos stranica 16:10, a ne 16:9 kao na većini telefona danas?
 
15:9 je odnos strana. Ili ti 5:3 - kao i kod 800x480 rezolucije.
 
Ovako bezličan telefon samo lg može da napravi.
 
Moram priznati da se ne slazem sa tim. Jedino sto mi se ne svidja je strcanje kamere kod 13mpix modela. 8mpix nece imati to, i smatram da ce biti prelep.
 
^ npr neki LG :) Kao i onaj 4X.. ispade da su Optimus 3D i 2X najuspesniji modeli LG-a i to samo zato sto su bili najjeftiniji dual core Androidi.
 
A zasto mu je na onom snimku od gore zauseto 1.2 gb rama?
Nesto mi to mnogo. . .
 
^ npr neki LG :) Kao i onaj 4X.. ispade da su Optimus 3D i 2X najuspesniji modeli LG-a i to samo zato sto su bili najjeftiniji dual core Androidi.

To sto 4x nije dostupan kod nas i nema da se kupi uopste ne znaci da je los telefon. Imas tu naviku da ocenjujes nesto sa cime nemas dodira i to mi se ne svidja. Na svim testovima 4x su nahvalili i nazvali dostojnim konkurentom G III i HTC One X, zasto ti taj telefon nazivas failom meni nije jasno. Sta konkretno fali tom telefonu, pa je toliko los po tvom misljenju?
 
Sta sve nije dostupno kod nas.. :) Ne kazem da je los fon, daleko od toga, ali se prodaje mnogo losije (ne mislim kod nas) od GS III i Hox-a a to znaci da je blagi fail.
 
Pa LG nije nikad bio u rangu sa Samsungom, mislim mozda i jeste ranije. A HTC i LG su tu negde sad. 4X je preskup.
 
Pa o tome ti pricam, LG mora da se bori za mesto na trzistu nizim cenama a 4X su bas zacenili tako da uz ispljuvan audio kvalitet (velika vecina testova) jednostavno mora da bude fail ma koliko sve ostalo bilo u rangu sa hox-om npr.
 
Opasne funkcije ima, ovo je najbolji android fon za sad po meni
 
I onda se par meseci kasnije pojave htc, samsung, (a od sada i sony, motorola, huawei) modeli koji jbno obrisu patos sa ovim LG za istu cenu :) Tako je bilo do sada a kapiram da se nista nece menjati ;)
 
Vazi sto se nece menjati.
Sa cime ce moci da obrisu patos, bolji display, camera, baterija? procesor mozda?
 
^pa dovoljno je da failuje na bar jednom polju u skladu sa starom dobrom LG tradicijom i eto, jos su ljudi poprilicno religijski nastrojeni prema htc-u i sljamsungu..

Nadam se da gresim, naravno da je ovo odlican fon ali ko zna sta konkurencija sprema.. prica se da ce Galaxy S IV biti u prodaji vec na prolece.
 
Poslednja izmena:
Pa jesu prsli malo al'sumnjam da ce tako lako dozvoliti da prsnu skroz ;)

Sto se mene tice ovo je veoma dobar razvoj situacije, ranije smo imali samo samsung i htc kao prave premium modele a sada su tu motorola, huawei, sony, lg.. svi ovi novi modeli od S4 do quad core imaju vise nego dovoljno sirove snage za sve, bukvalno se sada bira na osnovu apdejtova, dizajna, baterije, kamere, zvuka i jos nekih sitnica a htc i samsung moraju da se zapitaju da li ce i dalje da ispaljuju kupce za apdejtove ;)
 
Boli uvo i HTC i Samsung i Apple da udare na ovaj telefon... Zasto? Zato sto imaju gomilu fanova koji ce kupiti iskljucivo njihove proizvode...
 
Nazad
Vrh Dno