Šta je novo?

LG Nexus 4

Sinoc sam stavio tel na punjac sa nekih 19%. Jutros ga skidam i pretiskam power dugme i tel ne reaguje, i onda sam jos jedno 5-6x ponovio ali tel nikako da odreaguje, a LED notification lampica svijetli bijelom bojom da je tel napunjen do kraja. Morao sam da ga restartujem da bi se pokrenuo, je li neko imao ovaj problem i zasto se ovo desava ? tel je sve stock.
 
Telefon je kupljen cini mi se u martu 2012 godine, nov.

Kako si to uspio :D

Tebra ne isplati se originalan dio, platices ga skoro ko telefon sto vrijedi :) Otidji do Stanic Trade-a pa vidi. :)

@Mashoni

Meni se to nije desilo kao ni SoD cak ni sa UVom, a ne Stock. Ako se jednom desilo nista strasno, svima se to moze desiti :)
 
Poslednja izmena:
Hocete Vi da ne nosite futrole, eto sad placajte ekrane :D
 
@Drama
Odakle si ti narucio svoj, ako je tako kako kazes onda mi je bolje taj uzeti nego se zavaljivati za originalni, u stvari definitivno odustajem od ovog originalnog, preskup je a svakako sam se malo zasitio N4 i na proljece vjerovatno uzimam drugi tel, ako ne i prije.
 
Ja Sam narucio Sa ebaya dispay sa okvirom , bio je 45 funti I prodavac je rekao da je genuine. Display Sam ugradio bez problema i tek kada sam ga uporedio sa originalnim vidio sam da to nije ips , mogu reci da je display kao kod z1, ugl. ne vidi se na prvu. Sada mi baterija duze traje.
I da, zalio sam se prodavcu zato sto je napisao da je display genuine i dobio sam 15 funti refund.
I kao sto neko rece notification light je malo jaci.
Ako je sa ebaya, gledaj da prodavac ima vec dosta prodanih displaya i ne bi trebalo biti problema.
 
Ja sam narucio sa aliexpress.com, ali bih ti preporucio ebay jer ce verovatno pre da ti stigne posto prodavcima na aliexpress treba oko 7 dana samo da procesuiraju uplatu pa tek onda salju i dok stigne iz kine..
Takodje ja sam narucio na adresu kod drugara u Belgiji pa mi je on doneo jer je bas tada dolazio, nisam hteo da rizikujem da mi nasi zveknu pdv na neku izmisljenu cenu i carinu.
 
Slicna stvar kod mene, pazim telefon i smeta mi kada je krnjav. Mislio sam da nema sanse da mi ispadne i pre nekoliko dana, zavrsavam razgovor i stavljam tel u zadnji dzep i saginjem se da zavezem pertlu i cujem samo kao je pao iza mene :d Po ostecenjima rekao bih da je napravio zvezdu, sva cetiri coska imaju po manju ili vecu ogdebotinicu na lajsni. Ekran je netaknut ali me sada to nervira i stavio sam ga na oglase.
 
Za koliko sad moze da se utopi N4? Ocuvan, bez mane, nema nikakvih ogrebotina ni po ekrani, ni po kucistu. Star tacno godinu dana.
 
Znao sam da je n4 osetljiv al tek tako da se kvari:-( Postoji li mogućnost da se nešto otkaci unutra pa ne radi touch.
 
Meni je digitizer pobrljavio posle kupanja telefona u jezeru, srecom je samo to nastradalo. Neko vreme sam ga koristio tako da je jedna traka po sredini ekrana bila potpuno mrtva ali je telefon mogao da se koristi. Kako sam ga stavio na usb punjac onda je digitizer potpuno poblesavio i uzrokovao ghost touches da nisam uopste mogao da koristim telefon. Posle toga sam zamenio sve.
 
The over-the-air update for Lollipop is now starting! The update is starting for these devices:

Nexus 6: Minor update to address bugs
Nexus 9: Minor update to address bugs
Nexus 5: Update from KitKat to Lollipop
Nexus 7 WiFi (2012 & 2013): Update from KitKat to Lollipop
Nexus 10: Update from KitKat to Lollipop

It will also be put up on Android Open Source Project (AOSP).

Note: The OTA update for 3G/LTE versions of the Nexus 7 2012 and 2013 have not yet started, nor have they started for the Nexus 4!

krastavac
 
Ni za Mobile verzije Nexus-a 7 nema još uvek, samo za Wi-Fi verzije.
 
Bojim se da se završava radno vrijeme u Googleu. prošlo 16h :D Biće ovih dana valjda :D
 
^Bice, polako.
 
Nazad
Vrh Dno