Šta je novo?

LG Nexus 4

Ta flesuj sa njegove teme na xda. Mislim da je u zip formatu.
 
Ima li kraja jbt, nikako da crkne baterija :d
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1413813300009.png
    uploadfromtaptalk1413813300009.png
    101.3 KB · Pregleda: 189
  • uploadfromtaptalk1413813306508.png
    uploadfromtaptalk1413813306508.png
    76.3 KB · Pregleda: 196
Danas mi se restartovao telefon tokom razgovora. Sta misle veliki znalci jel do male frekvencije (81 MHz), ogranicenost freq na 702 MHz kad je ugasen ekran ili UV -100mV ?

Moje skormno misljenje je da je do min freq 81 MHz, ipak ne treba ici ispod 384MHz ili...?

SLjamsung Galaxy S mi se reodvno ovako gasio :D
 
Stavi 192 ili tako nešto, 81 je bas malo. Ja sam se odavno opet vratio na stock rooted. Brate siguran sam da me nece ispaliti u nezgodnom trenutku.
 
Stavi 192 ili tako nešto, 81 je bas malo. Ja sam se odavno opet vratio na stock rooted. Brate siguran sam da me nece ispaliti u nezgodnom trenutku.
Nema 192, ima 162 szavicu to, pa cemo vidjeti. Samo jednom se restartovao. Mozda se zbunio nesto(senzor, touchwake....) ko zna... :)

Ne bih sad mogao na stock smorio bi se :D
 
Prije da je do UV... baci grah pa vidi sta ti kaze log :D

Ja sam se btw vratio na stariju verziju hellsa 47, ove novije su mu nekako slabe za bateriju.
 
Prije da je do UV... baci grah pa vidi sta ti kaze log :D

Ja sam se btw vratio na stariju verziju hellsa 47, ove novije su mu nekako slabe za bateriju.
Kako cu log posle zavrsene stvari. A i ne mogu bacati grah kad ce se desiti...

Propo je HellsCore ko trosjed sa ovim novim verzijama, poceo je mnogo da experimentise Hells :D Ima mnogo stabilnijih tj. boljih kernela.
 
Meni je b59 bila jedna od njegovih najboljih verzija, sad sam na b60 uz L :)
 
Ne znam još, danas je izašao b60. Mada je generalno ovaj dev preview još uvek lošiji sa baterijom nego KK.
 
Flasnuo sam ovaj lolipop n6 based,ovaj zadnji.
I...sta ja znam,sem fluidnijih animacija i bijele boje koja prevladava ui-em nista posebno u odnosu na stock 4.4
Stavrno su ispeglali animacije ui-a, tu je naj veca prednost u odnosu na kitkat,sve je sa jos vise animacije vise buttera.

Posto sad imam dva n4,poredio sam jedan pored drugog,brzina otvaranja app i web stranica je u pet deka.
U nekim stvarima je 4.4 na dalviku cak i brzi,valjda jer nisu sve applikacije optimizovane za art.
 
Javi kako stvari stoje sa baterijom, to me baš zanima.
 
Flasnuo sam ovaj lolipop n6 based,ovaj zadnji.
I...sta ja znam,sem fluidnijih animacija i bijele boje koja prevladava ui-em nista posebno u odnosu na stock 4.4
Stavrno su ispeglali animacije ui-a, tu je naj veca prednost u odnosu na kitkat,sve je sa jos vise animacije vise buttera.

Posto sad imam dva n4,poredio sam jedan pored drugog,brzina otvaranja app i web stranica je u pet deka.
U nekim stvarima je 4.4 na dalviku cak i brzi,valjda jer nisu sve applikacije optimizovane za art.

Flešni i nove Adreno drajvere, možeš da nađeš link u onoj temi na xda, sve radi još fluidnije. Stock je krš, bio i ostao :d
 
Da li moze da se fura dark tema ili je zakucana bela?

Bice ti sigurno na SLimPopu :D

Ma u pravu ste za stock, necu ga cak ni probati dok ne izadje npr. SlimPop. Gubljenje vremena. :) Meni se ne zuri ni malo, i kad izadje factory images necu ga flesovati, jedino kad bude nadogradnja basebanda, bootloadera i sl da bolje legne customizacija. :) Nalozice se ovi timovi za rad cim se pojavi LP, pa se moze i Slim nrzo ocekivati. ,)
 
Poslednja izmena:
Kakav slim i ostali custom romovi.
Slazem se da je custom bolji zbog dodatnih opcija,al sto se same brzine tice stock ne zaostaje za custom romovima.
Kazem vam,poredio sam rootovan stock sa zadnjim purity i custom kernelom, i nema nikakve razlike u brzini.
Dva fona,jedan pored drugog na stolu.
Ovaj Lolipop je mozda za niansu brzi od stock 4.4.4
Jedino da uskljucim sve animacije koje su tako lijepo i tecno odradjenje na L pa onda mozda bude brzi???
 
Pa dobro lepo si rekao. Isto su brzi a custom ima milion opcija više :D
 
Nazad
Vrh Dno