Šta je novo?

LG G5

^Druze,izmenjao sam telefona ne zna im se broja,veruj mi.Znam o cemu pricam.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
joriq je u pravu, nema to veze sa kvalitetom ekrana ili prikazom na njemu, to su primedbe na auto brightness koji je podesen kako je podesen...i to opet nema veze s time da li je ekran 2k ili nije...


Sent from my iPad using Tapatalk
 
^Aman,ako ne verujes meni za G5 ,imas temu pa iscitaj malo.
Kako bre mozete uopste da komentarisete neki model moba a niste ga nikada koristili ?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Odluči se najpre na šta imaš primedbe, na kvalitet ekrana ili na auto brightness...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
^ i na jedno i na drugo...s druge strane,prodao sam ga,tako da se odavde odjavljujem momentalno.
 
Ja sam imao i G3 i G4 i G5 i ne bih rekao da G5 ima slabiji ekran od G3.

Takodje ja volim da drzim na auto brightness jer stedi bateriju. Kad treba pojacam :)
Jedino gde primecujem da mi smeta je na jakom suncu.
 
^ Na jakom suncu je vidljivost ekrana 0 na 100% Brightness.
Treba li jos nesto pisati..?
 
Kako bre vidljivost 0?!? Daj ne budi neozbiljan. Losa je vidljivost na jakom suncu to sam i napisao. Ali nula...:trust:
 
Prijatelju,eto ti tu moji postovi,imao sam g5 u posedu manje od nedelju dana,opet sam se vratio na s7 edge i sada sam miran.
Ako je tebi ekran,ok,uzivaj u telefonu,pozz.
 
a ne znam zasto u temi o g5, sa preko 2000 postova, ubjedjujes ljude, od kojih dobar dio ima ili je imala g5, u stvari koje stoje, tipa ekran na g5 gori nego na g3, uz obrazlozenje "Druze,izmenjao sam telefona ne zna im se broja,veruj mi.Znam o cemu pricam."
Kao da niko drugi nije izmijenjao brdo telefona, kao da nemamo pristup testovima g5-ice, ako ga vec nismo posjedovali. Jos brkas kvalitet prikaza i autobrightness koji je podesen malo agresivnije nego sto bi ti zelio.
 
Imao sam G5 tri mjeseca, sad imam S7 edge vec evo dva mjeseca, i da evo sad sa ovim iskustvom treba da uzmem nov tel. uzeo bih G5 bez razmisljanja, kad bih morao birati izmedju ova dva. Obzirom na razliku u cijeni, nema sta pricati. Ekranu na G5 fali osvjetljenja tu nema sumnje, ali mu je to po meni jedina mana, i mozda da su bezeli manji, istina i baterija je na strani edga, na stranu fancy zakrivljeni ekran koji je osjetljiv i previse a popravka 80% cijene telefona, plus G5 ima extra kameru plus dual.
 
Jel može da se instalira Igo primo na telefon i da bude rezolucija u fullu?

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Jedino sto je bolje kod samsunga je displej,koristio sam lg g5 pola godine i zadnjih 3 meseca s7 i od pre 2 dana opet sam kupio novu lg g5 jer nema boljeg telefona to je moje iskustvo,mada se jos navikavam na displej jer samsung ima bolji displej 100 posto,ostalo nista.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Jel može da se instalira Igo primo na telefon i da bude rezolucija u fullu?

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
Naravno da moze.

Sent from my F3111 using Tapatalk
 
Kakva je baterija na g5? Normalno koriscenje surf na 3g, bez igrica?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Izdrzace ti ceo dan. Ako ga bas ne przis na 3G.

Sent from my F3111 using Tapatalk
 
Trenutno g4 ocajan sam, dva puta ga punim na dan

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Screenshot_2017-07-22-17-07-03.png

Danas sam kupio lg g5. Ovaj rezultat me je iznenadio. Prvi utisci: lep, solidna izrada, fotografije su iznad očekivanog, baterija solidna, ekran dobar u sobi, nisam ga koristio na suncu.
 
Moze i vise da se izvuce iz antutu benchmarka. Jaka je to masina.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Instalirao sam Igo primo navigaciju i sve je u redu dok se karta ne zumira.Onda počnu kojekakve linije da se pojavljuju na ekranu.Kažu da je to zbog velike rezolucije ekrana na telefonu.

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi, ekran mi izgoreo u delu gde su ikonice za fon, poruku I sl jel to realno?
Ipak je duh, sada gledam, nestane posle par sekundi. Wtf?
Sent from my LG-H860 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Verovatno ti je bio na suncu.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ljudi, ekran mi izgoreo u delu gde su ikonice za fon, poruku I sl jel to realno?
Ipak je duh, sada gledam, nestane posle par sekundi. Wtf?
Sent from my LG-H860 using Tapatalk

To je normalno da kazemo. Imao je to i G4 ima i G5. Kucaj na Google-u image retention. Falicno sve kod LG-a.
 
Vrh Dno