Šta je novo?

LG G5

I kako ti se svidja kinez za promenu? :)

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
I kako ti se svidja kinez za promenu? :)

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Pitaj ga za 6 meseci :D
Hahaha, pa kontam da je ova izjava na mestu. Ono što mi se trenutno više sviđa je ekran, baterija i kvalitet izrade. I to što mi je ostalo sto i kusur evra :D
Sve ostalo je naravno na strani G5. Ono što mi najviše bode oči je naravno kamera koja je u low light uslovima tu reda radi. Još neke sitnice su mikrofon koji manje osetljiv, na G5 sam mogao da šapućem i čuli bi me. I loudspeaker je tiši ali to mi nije toliko bitno. Što se performansi tiče naravno da je G5 brži u svemu ali ni ovaj nije loš, najviše se oseti u učitavanju web stranica. Znam da svi to kažu ali baterija je takav jedan odmor za mozak da je to neverovatno, ako ujutru imam 30 posto znam da ću lagano izgurati dan. Takođe znam da će sledeći flagship koji budem kupovao biti iz mate serije haha

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Na pogresnom mestu pitas. Ali svakako za koji god da se odlucis uzmaj samo sa garancijom.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Pozdrav,
Imam LG G5 telefon, V20D-EUR-XXX verzija firmwarea. Zamlio bih nekoga ko ima istu verziju firmwarea da preuzme sa Playa BysPlus aplikaciju i da mi kaže da li aplikacija radi normalno. Na verziju V20C firmwarea sve je bilo u redu sa ovom aplikacijom. U ovoj novoj verziju u aplikaciji se ne pojavljuje mapa

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Radi
e217775eb003ca169e39cf8d236cecc6.jpg


Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Radi.
b5fde152f323d4cfb5d750b728259fe4.jpg

ade88c899853446d5c9058bdb23df488.jpg

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Hvala ti. Kod mene nema mape tj naziva mesta a zašto - pojma nemam. Do mog telefona je znači

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Izbrisi cash od aplikacije pa probaj.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Jel neko od vlasnika instalirao custom rom, ako jeste koji i koje benefite ima od istog? Hvala

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
250 max. Ja kada sam kupovao moj pre par meseci, jurio sam sa garancijom i uhvatio jedan na oglasima H850 i kupio ga. A H840 sam imao u svom gradu za 240e, 7 dana star, sa garancijom od 24 meseca, ali nisam hteo njega nego ovaj jaci. Ne verujem da je sada skuplji.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Gde moze da se nadje za te pare, reci mi molim te? Ortak zeli da kupi i ne moze naci H840 ispod 280 EUR.
Posalji mi neki link.
 
Jel zna neko gde moze da se skine original VIP rom, hocu da uradim root i sve ostalo, ali i da mogu da vratim na stock ako zatreba
 
Ljudi,moze par saveta oko kupovine g5 telefona ?

Poslato sa S7 EDZ
 
Samo sa garancijom. Nekih falinki i mana nema za sad. Bar ja nisam primetio.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Samo sa garancijom ? Nije valjda da kao na g4 crkavaju ploce ?

Poslato sa S7 EDZ
 
Nikad se ne zna. Sto je sigurno, sigurno. :)
Moj je oko godinu dana star. Ali ima garanciju operatera. Tako da ne brinem.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Odavno

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ako ti nije bitan toliko cipset, igranje igrica i sl, h840 ce ti zavrsiti posao. Mozda ga nadjes jeftinije od h850.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Od pre nekoliko dana imam problem sa prijemom gsm signala na ovom telefonu. Nije da nema signala - slabiji je nego ranije. Kod mene na poslu uvek sam imao dobar signal u zatvorenom prostoru na 064 mreži. Sada nemam nikakav dok ga ljudi koji koriste istu mrežu imaju. Do softvera nije - vraćao sam fon na fabričke postavke ponovo flešovao fabrički a zatim i custom ROM - ista priča. Ima li neko ideju u čemu bi mogao da bude problem?

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Meni se proslulo malo pica po telefonu.
Sutradan je crko power button.
Popravka 40 EUR.

I ako mi je telefon pokisao 100x i nije bilo problema, ipak ga pazite od vode. U servisu su rekli da sam imao srece jer je mogla ploca da ode.
 
Od pre nekoliko dana imam problem sa prijemom gsm signala na ovom telefonu. Nije da nema signala - slabiji je nego ranije. Kod mene na poslu uvek sam imao dobar signal u zatvorenom prostoru na 064 mreži. Sada nemam nikakav dok ga ljudi koji koriste istu mrežu imaju. Do softvera nije - vraćao sam fon na fabričke postavke ponovo flešovao fabrički a zatim i custom ROM - ista priča. Ima li neko ideju u čemu bi mogao da bude problem?

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
Isti sam problem imao na Optimus G (G1). Menjao softver, menjao karticu u mts i ne vredi. Verovatno je antena otišla ili oslabili kontakti na ploči... Mada mi je nekoliko puta padao telefon na pod itd..
 
Mene po nekad zeza konektor za punjenje. Kad ga skinem sa punjaca, prijavi mi kao da sam zakacio tel na racunar i da odaberem tip transvera. Cistio dam konektore i jedno vreme je bilo ok. Ali opet se pojavilo danas. Tako da ce ici u servis ovih dana.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Izgleda da je problem bio softverski. Resetova ga i sada ne prijavljuje gresku. :)

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Uzeh LG H860,dakle dual sim.
Zanima me jedno,nisam dobio bateriju rezervnu u kutiji...da li se ona dobija ili ne ?
 
Nazad
Vrh Dno