Šta je novo?

LG G5

Softver za kameru na G5 nije 100% završen, tek kada krene prodaja biće moguće porediti kamere ...

Lepo deluje na ovim slikama:

pic55.jpg
pic56.jpg
 
Poslednja izmena:
Stvarno je predobar dizajn ove G5-ice.
Jos kad bi softver bio blizu stocku, kao na Motorolama,
bio bi savrsen.
 
Da, posebno mi se svidja ova donja dzidzabidza sto se skida kako je na jednoj strani vise odvojena od ostatka telefona nego na drugoj :d
 
Meni telefon i dalje kad stoji pored bilo kog drugog telefona izgleda mnogo ruznije od tog. Mozda kad bi ga stavili pored Galaxy S3 ili S5
 
Meni izgleda kao savršeni teletabis mob. G4-ka za njega spejs šatl...
Pa ovaj dodatak na većini slika ni sada ne stoji u vinklu, a kamo li nakon par meseci ubadanja i vađenja!!!
 
[YOUTUBE]i6U1mbZN8p4[/YOUTUBE]

Kvalitet snimka ocekivano odlican ali izgleda ponovo nema kvalitetnu stabilizaciju kamkordera..
 
Poslednja izmena:
A sta kazete na supporting gedzete? Kameru, VR set, i onu robot-loptu koja snima i strimuje? :D
 
Top telefon. G serija kida, ovo je ubica Ajfona i Samsunga.
 
Garant, sad će da zatvore mobilna odeljenja i da se posvete televizorima i digitalnim ramovima.
 
Pa ovaj dodatak na većini slika ni sada ne stoji u vinklu, a kamo li nakon par meseci ubadanja i vađenja!!!

Koliko cesto sada na telefonu vadis bateriju?(ukoliko imas tu opciju)
Ja na poslednjem mobu za 4 meseca nisam ni jednom izvadio.

G5 ima poseban slot za sim i sd card.Tako da ce se ovaj deo dole vaditi samo ako zelis da telefon raskacis sa baterijom.
S obzirom da je ovo LG i da retko kad zakuca toliko da moras bateriju da vadis to bi znacilo u najgorem slucaju 2-3 puta godisnje.

Tako da prica o nekom cestom ubadanju i vadjenju nikako ne pije vodu.
 
Poslednja izmena:
Pa kako ne pije ? Cemu camera grip ako neces stalno da ga vadis i vracas po potrebi.. ?
Da ne kazem onaj deo ljudi koji se kune u izmenljivu bateriju, u fazonu kakvi powerbankovi ubacim punu bateriju i teraj..
 
Poslednja izmena:
Onda smisao ovog modulastog koncepta gubi smisao.
 
Videce se nakon par meseci da li gubi smisao ili ne...verovatno bi ti i nokia 3250 gubila smisao po toj logici jer bi se razdrndala nakon par okreta
 
Ako se ne varam, prvi su koji su napravili spoj metalnog telefona sa izmenjivom baterijom. Jedna od glavnih zameki kod metalnih telefona je bila sto je baterija fiksirana, a sto je bila prednost kod plasticnih materijala, ali je onda nekima bila zamerka sto je telefon plastican. Da baterija na LG G5 ne moze da se vadi, tada bi bilo zamrki sto ne moze. Nikad se ne moze svima udovoljiti.
LG ima hrabrosti da eksperimentise i tu im skidam kapu, vreme ce pokazati da li je koncept dobar za buduce, a nadam se i lepse modele.
 
Gledam ovaj telefon i sve trazim jednu lepu stvar na njemu al c, telefon je toliko ruzan da ne mogu da verujem...
 
To mu je bitno da opravda to sto nema pare da ga kupi, pa lepo da ga odmah svrsta u kategoriju "kiselog grozdja" :D
 
Nebitno kome je bitno i zbog cega, stoji da je telefon ruzan. Ovi sto pricaju kako je lep itd, jel mogu da mi kazu sta lepo vide na njemu?
 
Vidi, reci cu ti ja sta je ruzan telefon bez premca: Samsung Galaxy S3.. E to je retko ruzan telefon..
 
[YOUTUBE]i6U1mbZN8p4[/YOUTUBE]

Kvalitet snimka ocekivano odlican ali izgleda ponovo nema kvalitetnu stabilizaciju kamkordera..

E upravo to...apsolutno nista nisu poradili na tom polju, kvalitet OIS je na nivou G4, a cak mogu da kazem i losiji! Za danasnje uslove i mogucnosti to je moralo mnogo bolje...ne shvatam ovo! Bitno da su oni stavili dve kamere...pazi, molim te, i jos plus 135 stepeni...
 
Čudno. Prvi utisak mi nije bio nešto poseban. Ne znam šta sam očekivao. Ali kada pogledam S7 i ostalo što se trenutno nudi ovaj telefon mi je sve zanimljiviji. Voleo bih da su crne ivice oko ekrana manje, posebno ona donja. Svaka čast za (nadam se uspešan) pokušaj da se nešto promeni u moru ušminkanih i ispoliranih flagship modela koji se izbacuju svake godine.
 
Alcatel 4S je umetnost za ovog nedovršenog teletabisa!:D
 
Eh da je taj 4S oko 300-350e, kakav bi to best buy bio za te pare. Telefon izgleda odlicno. 2K Amoled, stereo zvucnici, dobar dizajn, VR pakovanje... jako zanimljiv telefon.

Po meni mozda najvece iznenadjenje na MWC ove godine.
 
Nazad
Vrh Dno