Šta je novo?

LG G3

Upravo izgurah 5,5h SOT-a! Mada, cenim da tu veliku ulogu igra šta je bilo on screen za to vreme jer nije isto da li sam sve vreme cepao Asphalt 8 ili Tapatalk :).

Btw, sa original LG Quick Case ništa ne krcka, pa ko ima problem neka proba, a i futrola je skroz cool. Mada, što kaže ^ najlepši je go.
 
Koju quick circle si kupio pošto postoje dve originalna jedna što ide umesto zadnjeg poklopca koja može da bude u 2 verzije sa nfc i bez nfc i druga (treća) takođe originalna koja ide preko poklopca ?
 
U vipu se prodaju originalne futrole sa sa nfc i stavljaju se bez zadnjeg poklopca... Kosta 2500din... Ja sam uzeo i bas sam zadovoljan.
 
Znači umesto njega ? Ok hvala i da li misliš na vip accesories ili baš na VIP?
 
Upravo izgurah 5,5h SOT-a! Mada, cenim da tu veliku ulogu igra šta je bilo on screen za to vreme jer nije isto da li sam sve vreme cepao Asphalt 8 ili Tapatalk :).

Btw, sa original LG Quick Case ništa ne krcka, pa ko ima problem neka proba, a i futrola je skroz cool. Mada, što kaže ^ najlepši je go.

Jel bi mogao malo samo da pojasnis kako si postigao taj SoT, tj koliko osvetljenja koristis i koji rezim rada(tipa koliko je telefon ukupno radio, i otpr sta si koristio)?

Ja izvlacim 4h SoT, a punim ga svaku drugu noc(celu noc na punjacu)sto je 40 sati koriscenja . Pred punjenje bude 10-15% baterije. Slabo igre koristim, uglavnom vesti, pretrazivac, kamera, youtube, whatsup, viber, face... Osvetljenje je 50%...
 
Originalna koja zamenjuje poklopac, sa nfc i wireless charging.

Što se SOT-a tiče, blage veze nemam, i ja sam se zapanjio. Bolestan sam, pa sam ga drndao celo jutro i ispraznio se za cirka 12h, ali uz gore navedeni SOT. Dosta TT-a, interneta, nešto malo YT i 8-Ball-a, ništa posebno. Punio se prethodno celu noć.
 
Poslednja izmena:
Mozes da pozoves njihov call centar i da ti jave gde ima, da ne gubis vreme posto njihove poslovnice ne mozes da kontaktiras.
 
Bio sam do Vip-a, imaju orginalni quick circle case,cena je 2490din(video sam da imaju samo crnu)
Uzimam je najverovatnije danas.
 
U CPU-Z mi stoji da mi je kapacitet baterije 2610mAh a ne 3000mAh, jel gledao to još neko? Koliko sam čitao to je izgleda do programa a ne do baterije.
 
......zanima me kako koristite IGO primo na G3.......imam verziju koja je mi radila na Note 3 i radi ali je toliko sve sporo kao da radi na 5-10 fps.....
 
@VladaP85 i meni isto piše 2610 a na bateriji kada skinem poklopac 3000
 
Da li je neko nasao IGO koji odgovara na G3?Ja sam probao par,ali pise da je neodgovarajuca rezolucija.
 
Pozdrav ljudi, ovih dana gledam da uzmem g3, ako neko vidi neku sličnu ponudu kao što je koleza odavde dobio (370e za 32gb verziju) zamolio bih da mi javi, ne stižem stalno da proveravam oglase od posla, a rado bih ga pazario, ali mi je nešto psihološki puno 400e za koliko sam ga sad našao :).

EDIT: Da dodam, odgovara mi zaključan na mts, ili ako se stvarno ovako jeftino plaća otključavanje, na bilo koju mrežu.
 
Poslednja izmena:
Ma opušteno što se tiče otključavanja ...
Par minuta, par dolara i to je to ;)

 
Poslednja izmena:
Bogami to resenje trazi 23,xx$ za unlock :D nije bas par dolara...
Ja se ozbiljno razmisljam da prodam moj nikako ne mogu da predjem preko slika koje uslikam u prostoriji sa losijim osvetljenjem.
 
Poslednja izmena:
Nemam sve stock fabricko
 
@vojkan-sto pitas, e su na LP popravili kameru?
@Danilo-ma nije meni problem da dam 20$ nego ono...da to bude sigurica
 
A sto se zezate preko tih sajtova, ima lik na kp, posaljes mu imei, a on tebi uputstvo i kod javi za 5 minuta. Posle mu uplatis 500 dinara na racun i mirna bosna.
 
A sto se zezate preko tih sajtova, ima lik na kp, posaljes mu imei, a on tebi uputstvo i kod javi za 5 minuta. Posle mu uplatis 500 dinara na racun i mirna bosna.
Aj baci onda link ka tom liku na pm posto ja nadjoh gomilu njih posto je taj "proveren" po tebi[emoji1]
 
Poslao sam ti link.

Inace ja sam otkljucao kod njega svoj g2, g3, bratov g3 i jos jednom drugu sam ga preporucio takodje za g3.
 
Zar postoji bilo koji android koji ima full manual kontrole i raw(pravi)?
 
A sto se zezate preko tih sajtova, ima lik na kp, posaljes mu imei, a on tebi uputstvo i kod javi za 5 minuta. Posle mu uplatis 500 dinara na racun i mirna bosna.

Hehe pa šta misliš odakle taj nabavlja kodove ?
Kupi na drugom mestu za 2 dolara, a proda za 6 i eto mu zarade ...

A možeš i da odeš u servis i platiš dekodiranje 1000-2500 dinara i da sačekaš par sati da on to obavi :D
 
Poslednja izmena:
Mislio sam da probaš neku app koja ima ručne kontrole i RAW pa da vidimo kako će ispasti.
Probao, razne app (pro capture, camera fv5, a better camera..., google cameru) i moj stari note1 bolje slika cak i sa default app. Juce hteo da slikam sina i blic ili presvetli sliku ili osvetli nesto izmedju pa sin bude taman (a slikano sa 1m razdaljine). To mi se nije desavalo ni sa k800. Danju slike sabijaju ali definitivno nocu i pri losijem osvetljenju to nije to. A nemam uvrk pri ruci 7d da bi mogao da slikam neke trenutke...
Telefon jeste super i sve je extra ali ovo mi bas smeta. Cekam da mi stigne WiFi punjac pa cu 99% da ga stavim na oglas.

Uradio Unlock preko unlockcode247 sajta za 10min gotovo, ukucao kod dobio "Net. unlock success" poruku restartovao se tel :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno