Šta je novo?

LG G2

Isključi Google backup, nema to veze sa kernelom.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ja koristim 9.5 i ne planiram da ga menjam, po meni ubedljivo njegov nabolji kernel.. Doduse nisam pratio 2 nedelje sta je izbacivao al 9.5 je sjajan..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Kakve veze ima što nisi na M?
Google backup-om su pogođeni svi telefoni, nezavisno od ROM-a.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Settings, backup & reset, isključiš to prvo

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Iskljucio sam, videcemo sutra sta ce biti, zanimljivo je da je pre sve okej bilo dok nisam stavio 10.7.. Vratio sam se na 10.6 i iskljucio google backup
 
Kazem ti, nema veze sa kernelom. Stavi slobodno 10.7
Restartuj telefon posle gasenja backup-a. :)
 
Hahahahaha nema sanse opet da flesujem, neki drug dan cu, taman ce za to vreme da izadje 10.8 :-D Sve je vec uradjeno :-D
 
Juce sam flesovao novu verziju CM 13 i danas primetim da me zeza 4g. Samo stoji ikona za signal,neta nema. 3g i 2g rade. Sad da li je do roma ili operatera, na mts-u sam, jel jos neko ima problem sa lte?

Poslato negde iz svemira
 
Probao sam to, restartovao, nista ne pomaze[emoji35]

Poslato negde iz svemira
 
Pa i ja sam sigurno dva meseca na cm13, reko aj da flesujem najnoviji i sad zeza 4g.

Poslato negde iz svemira
 
Ljudi da li isplati prelazak na G3, sa ove naše mašine. Imam je za 150€, Telenor garancija još 18 meseci, inače uzimam od drugara, proverena... ☺ ☺ ☺

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Pa i ne bas. Dobijas jedino bolju kameru i to je to. Gubis bateriju i bolji ekran. Bolje sakupi malo vise pa uzmi 5x koji je mnogo bolji od G3.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
BataKe ajde kao iskusan korisnik mobilnih telefona da mi odgovoris na jedno pitanje. Koliko bih dobio prelaskom sa g2 na S6 a ne na 5x ? Konkretno se lomim oko 5x ili s6.. Zanemarimo izradu kod sljamsunga, daj neke prednosti/mane ?
 
BataKe ajde kao iskusan korisnik mobilnih telefona da mi odgovoris na jedno pitanje. Koliko bih dobio prelaskom sa g2 na S6 a ne na 5x ? Konkretno se lomim oko 5x ili s6.. Zanemarimo izradu kod sljamsunga, daj neke prednosti/mane ?
Ako zanemarimo izradu,prednosti S6 su bolji ekran i to sto je osnovni model 32gb. Sve ostalo sto ti padne na pamet,bolje je na Nexusu.

Edit: I video snimanje,zbog nepostojece stabilizacije ovde. Doduse,nisam probao da ubacim EIS. Ima ko jeste,pa nek javi jel bolje :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne uzima mi se g4 zato sto vec imam cloudy na g2 pa ono, ne prelazi mi se na fakticki isto :D Snimanje mi ne treba, ekran bi mi znacio mada opet za 250e nov 5x a min 300e je polovan s6 u ko zna kakvom stanju..
Ono sto mi treba je fluidnost i redovan apdejt, bukvalno patim od kada imam g2 :D
Mislim da cu ipak na kraju prelomiti i uzeti 5x, mislio sam u pocetku da ga furam samo stock ali koliko vidim Google i nije bas najbolje odradio optimizaciju.. Dve stvari koje ce mi faliti su double tap to wake i notifikacije na ikonicama.. Al aj sta sad..
 
Fluidnost i apdejtovi su naravno na strani 5X. Ekran ti je jako slican kao na G2. Dt2w moze da se namesti,kao i notifikacije na ikonicama uz pomoc Nova Launchera.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pozdrav, da ne listam sad sve stranice, trebam malu pomoc. Imam G2 koji je root-ovan i bio je instaliran Cloudy 3.3 pa sam onda poslije toga instalirao Blisspop 6 i tada sam pored rom-a instalirao jos nesto, vec sam i zaboravio sta je bilo, da li neki pach ili tako nesto. Sad sam htio da instaliram Google Edition 1.5 koji je android 5.0.2 pa sam htio da pitam da li je dovoljno sada samo da udjem u TWRP i prvo odradim wipe cach i dalvik pa install GE rom ili treba opet nesto dodatno?
 
Poslednja izmena:
Ja sam imao G3 32gb 3gb ram. Baterija je slicna. Za nijansu bolni G2, kada je izasao android 6.0 G3 se preporodio. Radi kao zmaj. Displej nije nista bolji na G2. Nexus 5x ima sugavu bateriju i prilicno los displej. Bela je vise zuta nego bela. . Masina je skroz ok i radi fantasticno iako ima 2 gb rama. Sve se otvara brzo i glatko. S6 dobar telefon sa fenomenalnom kamerom i ekranom ali baterija losa i greje se kao lud kada se optereti. Ako vec imas love za S6. Onda bolje uzmi V10. Fenomenalna izrada odlicna kamera, dobar ekran i kamera. Masina provereno dobra. Isti cenovni rang ali po meni poprilicno bolja kupovina nego samsung.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Zar je tolika razlike u displeju izmedju g2 i 5x ? S6 sam mislio polovan da pazarim za 300e, a v10 nema polovan po oglasima.. 400e+ mi se ne daje za telefon pa da je od zlata :D
Mislim da ce na kraju 5x biti, dobice i android N, tj vec ima.. Samo me to malo buni, oko displeja ? Zar je 5x downgrade u odnosu na g2 ?
 
BataKe ajde kao iskusan korisnik mobilnih telefona da mi odgovoris na jedno pitanje. Koliko bih dobio prelaskom sa g2 na S6 a ne na 5x ? Konkretno se lomim oko 5x ili s6.. Zanemarimo izradu kod sljamsunga, daj neke prednosti/mane ?
Evo ovako. S6 ima bolji ekran i video snimanje (plus snima u 60fps), bolju izradu, bolji zvucnik. Na strani Nexusa je bolji rad, bice mnogo duze podrzan, bolja kamera, baterija je izgleda malo bolja na Nexusu. Gledano na duze bolji je izbor a i jeftiniji je.
Druže uzmi g4

LG V10

G4 je dobar izbor ali nece imati podrsku kao Nexus i ima problema sa crkavanjem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzimi samo serije posle 508 i nebi trebalo da imas problema sa G4.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Batak kad ces naučiti da su samo serije na početku bile loše

LG V10
 
A ko garantuje da nisu pogodjene novije serije? Uzeti G4 bez garancije je ludost. A i 5x je bolji na duze staze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno