Šta je novo?

LG G2

Viber pozivi ne rade na G2, nezavisno od roma. Veliki problem za G2.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Samo na jedan rom (chelouzteam)sam naisao koji je imao problem sa voip razgovorima,bilo na whatsapu bilo na viberu,ne cujes nikog niti te cuju.A za njega ima dodatak koji se flashuje i posle radi ok..
 
Ne koristim Viber često, jer imam dosta minuta u paketu, ranije mislim da na nekom romu nisam imao problem. Zadovoljan sam sa GE i neću zbog toga da ga menjam. Samo pitam ako ima neko rešenje?
 
I ja potvrdjujem da rade najnormalnije, sve stock.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Na KK stock prekida, ne cujes, kasnjenje, takodje i na BlissPopu 5.1.1 i 6. Na drugim nisam probao.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Noup, drug isto ima G2 na stock KK nema sanse sa nikim da prica. Onda kupi G5 i proba jedan pa drugi i G5 ko da pricas klasicno, ubija, a G2 trokira. Ja sam sada na CLOUDY 3.3 i 2 poziva sam imao, za sada je sve OK.
Nego kazite mi sta radite kada Cloudy 3.3 uspori. Da li pomaze Wipe iz TWRP?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Sta radimo kada uspori? Pa promenimo rom[emoji6]

Poslato negde iz svemira
 
Kod mene na oba g2 se cuo exo na viberu , kada se nazovemo ja i zena preko vibera to je zlo ! jedan na kk drugi na 5.01 ili sta je vec
 
Sto se tice Viber-a, i ja imam problem sa video pozivom, secka, puca, nema sliku uvek...neupotrebljivo. Stock, a i dobar wifi na obe strane. Sa starim LG optimus G nije bilo problema, a ista meta - isto odstojanje ;)
 
Opet ga flesnes, al koristi ga u kombinaciji sa dorimanx 9.5

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Noup, drug isto ima G2 na stock KK nema sanse sa nikim da prica. Onda kupi G5 i proba jedan pa drugi i G5 ko da pricas klasicno, ubija, a G2 trokira. Ja sam sada na CLOUDY 3.3 i 2 poziva sam imao, za sada je sve OK.
Nego kazite mi sta radite kada Cloudy 3.3 uspori. Da li pomaze Wipe iz TWRP?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Ja koristim SD Maid free verziju. Pročešljam sve opcije što mogu, jedino keš obrišem iz podešavanja telefona. Telefon odmah živne.
 
Jel je normalno da mi se ovoliko kesa nakupi za mesec dana? I da ga brisem odavde ili?

3bb53e88cc2a512116ef44e96bdf41e4.jpg
 
Pa mnogo je, kod mene ide negde do oko 1GB, tad ga brišem.
Vidi šta se nalazi u tom kešu, koristi sd maid.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Zna li neko gde u Novom Sadu mogu kupiti odgovarajuci punjac+usb za G2? Ako ima negde original, ako ne da je bar iole kvalitetan i brz. Verujem da ima na aliju ali mi je hitan. Hvala :)

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A da pogledas na KP, ubacis u kriterijume NS i to je to...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Gledao sam na kp, original nema, ostalih ima dosta al ne znam sta od toga valja, samsungovih ima od 2A samo neki prodaju za 400din neki 1500 tako da mi to sve sumnjivo. Ima i ostalih proizvodjaca ali ne bih voleo da kupim i da crkne posle mesec dana. Tako da najbolje bi bilo ako je neko vec kupovao u Novom Sadu i ako koristi da preporuci nesto.

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Ne treba ti original, samo nadi neki sa istom amperažom

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Trenutno imam cloudy 3.3 i po prvi put bi da se oprobam sa dorimanx kernelom. Koji je detaljan proces? Na primer treba spremiti i stock kernel ako se nešto zezne da je pri ruci da se flešne. Đe ga nađem?? Nisam načisto sa tim manjim detaljima.

Kernel sam skinula odavde http://www.dorimanx.com/LG-LP/

TWRP valjda imam odgovarajući, ne znam ni to kako da proverim. Svaki savet ili link ka nekom krštenom tutorijalu za nas početnike bi mi dobro došao.

EDIT:
Odradila sve uz pomoć Dorimanx OTA :guitar:
 
Poslednja izmena:
Sad htedoh da ti napišem za OTA, najlakši način za flešovanje i skidanje Dori kernela..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Prilikom flešovanja Cloudy 3.3, zaboravio sam KK bootloader. Uspeo sam naknadno da pomoću BootloaderChanger-a ubacim KK bootloader ali nisam ponovo flešovao rom. Sada se telefon samo resetuje. Stigne do Lg loga, gasi se, pali, i sve ponovo. Ne može da uđe u recovery. Pomoć?
 
Koji rom si imao pre flesovanja cloudy-ja?

Poslato negde iz svemira
 
E tu je problem, mozes samo kit kat romove da flesujes, ne i lolipop.
Ako se dobro secam u recovery bi trebao da udje kombinacijom power i volume down, pa kad se pojavi lg logo pustis na kratko pa volume down i up.

Poslato negde iz svemira
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno