Šta je novo?

LG G2

G2 polovan vredi realno bar 180e po performansama.
 
Nexus 5 onda preko 200e :D Sigurno sigurno [emoji41]
 
Ja ne bih prodavao g2 sada, 130e je nista realno spram toga kakav je telefon, kako radi. Verovatno cena nece ici dole neke vreme, jer su do skoro polovni bili 170-180e. A nexus 5 polovan nikad ne bih kupio, koliko je samo meni baterija oslabila na g2, ako toliko oslabi na n5 neces moci da sastavis 1h sot
 
Da li uzeti polovan G2 ili G3 je sasvim druga priča...
Ja lično posle svega, nikako, a pogotovo ne bez garancije...
Jedino možda u specifičnom slučaju da je ekran već menjan, za originalni...u garanciji ili u nekom drugom slučaju...i za baš dobru cenu...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
OK, ako ti je vazna baterija.

Nego, salio sam se samo, a i covek je napisao po performansama :)
 
Ae, koji telefon polovan ces da kupis za 170-180e da je bolji od G2?
Full hd, 13mpix OIS, 5.2", SnapD800..

Zato se lomim dal da mu zamenim ekran i teram jos 2 god..
 
Ae, koji telefon polovan ces da kupis za 170-180e da je bolji od G2?
Full hd, 13mpix OIS, 5.2", SnapD800..

Zato se lomim dal da mu zamenim ekran i teram jos 2 god..

Ako ćeš ga koristiti još toliko vremena, onda zameni. Bar bih ja to uradio. Na taj period nije to velika para, a ima dušu da mu izvadiš. :)
 
Moja savet je da ne dajes toliko para da menjas ekran. Argument mi je da moze za 2 meseca da ti se opet pojavi zuta mrlja. G2 je telefon vredan svih para do 160-170€ ali da ima garanciju. Bez garancije zbog zute mrlje mu drasticno pada cena. Bolje ga prodaj za 80-100€ i dodaj jos toliko ako si u mogucnosti i uzmes G3 sa garancijom...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Meni pozuteo, slucajno sam ga polomio posle toga i stavio original drugi. Sve bilo super neko vreme(tipa mesec ipo) i pozuteo. Isti problem ima i G3, tek od G4 pa nadalje nema tih problema. Druga stvar G2 sa polomljenim ekranom moze za 100eur, sa zutom mrljom moze za 130eur.
 
Moja savet je da ne dajes toliko para da menjas ekran. Argument mi je da moze za 2 meseca da ti se opet pojavi zuta mrlja. G2 je telefon vredan svih para do 160-170€ ali da ima garanciju. Bez garancije zbog zute mrlje mu drasticno pada cena. Bolje ga prodaj za 80-100€ i dodaj jos toliko ako si u mogucnosti i uzmes G3 sa garancijom...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Ne bih vise LG, i ako sam sa g2 prezadovoljan. Preskocicu g3 zbog istih mrlja, g4 mi se nikako ne svidja,a za G5 nemam para, niti bih dao tolike pare za mob.
Tako da cu verovatno ici na Z3 ili malo sveziji iz te linije. Ili ako nadjem g3 sa 32gb sa nekom garancijom od min god ipo...
U pravu ste, i ako ga zamenim, moze da se desi da opet pozuti, to bi vec bila kataklizma...
 
Meni pozuteo, slucajno sam ga polomio posle toga i stavio original drugi. Sve bilo super neko vreme(tipa mesec ipo) i pozuteo. Isti problem ima i G3, tek od G4 pa nadalje nema tih problema. Druga stvar G2 sa polomljenim ekranom moze za 100eur, sa zutom mrljom moze za 130eur.
Odakle ti ove cene? Što bi neko dao 130e na telefon sa žutom mrljom, kad bi mogao za taj novac da uzme neki ispravan?
Inače se slažem sa postovima iznad, ni ja ne bih menjao ekran i uzdao se da će dugo da me služi...pre bih ga menjao, i prodao...a onda se lako vidi šta da se uzme...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^Bas tako..inace sto se tice upgradea sa G2,budite strpljivi,ja uzeo 5X bez tackice sa svom opremom za 210e pre 20ak dana..a bice ih sve vise i vise.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Odakle ti ove cene? Što bi neko dao 130e na telefon sa žutom mrljom, kad bi mogao za taj novac da uzme neki ispravan?
Inače se slažem sa postovima iznad, ni ja ne bih menjao ekran i uzdao se da će dugo da me služi...pre bih ga menjao, i prodao...a onda se lako vidi šta da se uzme...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Jedno je koliko bi ti voleo da platiš a drugo je realna tržišna cena... Uncharted 4 košta 55eur najniže, jel jeftino nije, jel može jeftinije - ne može. Pozdrav

D802/CM13
 
Jedino za sta bih ga menjao je 5x uz neku doplatu oko 100e. Dugo se lomim oko ovoga, u jednom trenutku sam mislio da gledam s6 al msm da nije vredan doplate od 200e..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ma kod Vladimira nov sa "garancijom" najbolja kupovina izgleda XD

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Jedno je koliko bi ti voleo da platiš a drugo je realna tržišna cena... Uncharted 4 košta 55eur najniže, jel jeftino nije, jel može jeftinije - ne može. Pozdrav

D802/CM13
G2 sa mrljom kod tebe 130e, jel može jeftinije, može. Je l su sad te cene realne? I kad si zadnji put prelistao oglase?
Napisao je čovek gore da je njegov drug kupio ispravan za 125e...


Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Sa mrljom 130e moze jedino ako ne kazes da ima mrlju:).Kazem ,tuzno jeftin G2.Prosto coveku da bude zao kolko ga malo cene ...
 
Kamera je neuporediva,u svim uslovima. Ekrani su slicni,multitasking je bolji,sama fluidnost mi je tu negde bila sa G2 na blissu 6.2... jedina mana koju mogu da navedem je baterija,losija je 30ak posto u odnosu na G2.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Mane su jos sto nema daljinski, nema pozadi led diodu (to sam voleo), glomazniji je, za bateriju da ne pricam.
I nekog ce mozda nervirati sto blic ide na zuckasto :D I mana je sto lose hvata fokus kada priblizite predmet uz kameru.

Prednosti: otisak prsta, kamera 20x bolja, zvuk u slusalici duplo bolji, sagovornik vas uvek cuje, multitasking, cini mi se i osvetljenje na max da je malo jace, slow motion, redovan update, fokusiranje precizno i brzo, i ne oslepljuje blic kao na g2.
 
Poslednja izmena:
Flashlight je zut,a blic je tacno kakav treba bude kad fotkas. Led mi nije radio na blisspopu svakako,tako da to zavisi sa kog se softvera prelazi. Sa fokusom je g2 pogotovo imao problem. Primetne negativne stvari pri prelasku su IR blaster ako ga neko koristi,velicina,baterija,i pomalo smaranje sa TypeC. Ja s baterijom nemam problem,posto imam gde da ga punim tokom dana,i stvarno se izuzetno brzo puni.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa koliko je po vama realna cena za polovan G2? Ja se razmišljam da prodam moj i uzmem 5x. Telenorov, godinu i 7 meseci star, ne fali mu ništa, radi kao sat...
 
Nazad
Vrh Dno