Šta je novo?

LG G2

Imam I ja isti sufix. Pre par meseci sam vrno stock I otad nema ota. Najgore sto nema ni preko lg PC suite nista. Flashno jb ili bilo koji kk nemas ni u ota ni u Ig suitu update. Na kutiji lepo pise madjar. Isto iz vipa. Nemoj se cimas flashni open madjar I uzivaj.
 
Imam I ja isti sufix. Pre par meseci sam vrno stock I otad nema ota. Najgore sto nema ni preko lg PC suite nista. Flashno jb ili bilo koji kk nemas ni u ota ni u Ig suitu update. Na kutiji lepo pise madjar. Isto iz vipa. Nemoj se cimas flashni open madjar I uzivaj.
to ja pricam stalno-cak i kad stavim jb nema nikakav update-zasto to? a na prethodnom telefonu sam redovno dobijao sve do 20h verzije
 
Mislim da je kao što neki reče već lg zezno nešto sa ovim sufiksom. Ja sam nebrojeno puta vraćo stock na ovom fonu i uvek imao ili ota (ako vrnem na jb) ili preko pc suite neki update kk (u slučaju da sam flash stariji kit kat vrno). Samo je u jednom trenutku nestalo update. Kažem ne cimaj se bitno je da ti možeš kdzom bilo šta flash od jb do ll.
 
Supruga je uzela beli G2 u Telenoru i nikada do sada nije updateovala telefon. Još uvek je na 4.1.2 i kada se poveže na PC Suite i na LG support, ne nudi joj se ni jedan update, ni 4.4.2. ni 5.0
 
Ljudi samo flesnite madjara kdz i resili ste problem za 5 minuta, ovako mozete da cekate update u nedogled i samo da se nervirate.
 
Mislim da je kao što neki reče već lg zezno nešto sa ovim sufiksom. Ja sam nebrojeno puta vraćo stock na ovom fonu i uvek imao ili ota (ako vrnem na jb) ili preko pc suite neki update kk (u slučaju da sam flash stariji kit kat vrno). Samo je u jednom trenutku nestalo update. Kažem ne cimaj se bitno je da ti možeš kdzom bilo šta flash od jb do ll.
nisam siguran da su oni-kao sto si rekao i ja sam bar 10=15 puta kdz-ovao na proslom telefonu i jb i kk i ko zna sta jos sam radio i uvek sam imao update do jednog momenta kada je prestalo sve da izbacuje-a to je bilo sa proslim telefonom koji je imao redovan sufix a sa ovim sufixom nemam update ni na 20g ni 20h kao sto sam imao na proslom kao sto rekoh do nekog vremena kada je prestao da izbcuje update-mislio sam da nije nesto do kompa pa sam probao na lap topu ali isto
Supruga je uzela beli G2 u Telenoru i nikada do sada nije updateovala telefon. Još uvek je na 4.1.2 i kada se poveže na PC Suite i na LG support, ne nudi joj se ni jedan update, ni 4.4.2. ni 5.0
koji je njen sufix ako znas?
 
Poslednja izmena:
Ko zna. Ionako šta ti znači update preko pc suite? Aj da imamo preko vipa ota pa da zalim. Ako nedaj bože nešto zapne pa bude moro na reklamaciju vrci jb i salji! Ili šta god ti je bilo na fonu kad si ga uzo.
Ako će ti biti lakše smatraj da smo mi "posebni"!
 
Ko zna. Ionako šta ti znači update preko pc suite? Aj da imamo preko vipa ota pa da zalim. Ako nedaj bože nešto zapne pa bude moro na reklamaciju vrci jb i salji! Ili šta god ti je bilo na fonu kad si ga uzo.
Ako će ti biti lakše smatraj da smo mi "posebni"!

cheers sacekacu jos malo pa cu onda ako ne izbaci
 
Da li vam se desava da na madjaru varira signal.Cas je pun signa cas padne.
 
Mozes direktno na L;)
Edit: jel sme bezbedno da se makne ovaj remote calling?sta ste sve obisali od bloata na madjarskom romu?
 
Poslednja izmena:
Ni kod mene ništa
A6KSBK Provider TELEKOM_16G, kodiran na Telenor...
može li neko da pošalje link koji firmware da skinem, ne snalazim se na lg-phone-firmware .com
 
Nesto nisam najbolje razumeo, jel pustio telenor update za pojedine uredjaje?
 
A6PSBK - negde na XDA sam nasao da je ovo Germany.
Meni je jako cudno jer mi PC Suite kaze da ne moze da se poveze na apdejt server, dok LG Phone app mi kaze da Ima update firmwera ali link je N>

Sta mi je ciniti :)
VIP (zakljucan na VIP)
 
A6PSBK - negde na XDA sam nasao da je ovo Germany.
Meni je jako cudno jer mi PC Suite kaze da ne moze da se poveze na apdejt server, dok LG Phone app mi kaze da Ima update firmwera ali link je N>

Sta mi je ciniti :)
VIP (zakljucan na VIP)
ima na xda? meni pc suite kaže da nema ništa
 
Nazad
Vrh Dno