Šta je novo?

LG G2

Madjar kida..na 67% baterija,SoT 2,5h,10ak min poziva,dosta surfa(90%vremena na wifi) i cackanja telefona,oko pola sata Bloons TD igra...a telefon leti...primetna razlika u odnosu na KK!
 
Madjar kida..na 67% baterija,SoT 2,5h,10ak min poziva,dosta surfa(90%vremena na wifi) i cackanja telefona,oko pola sata Bloons TD igra...a telefon leti...primetna razlika u odnosu na KK!

To je zanimljivo,s obzirom da ni na N5 LL ne radi brze nego KK, cak radi sporije.
 
Vip nikad nije dobio ota update.a retko sam dobijao i preko kompa.zasto ne znam...
 
Da ponovim javno.Bender napravio twrp za lizalicu i radi uspesno.Bravo majstore.
 
Ja sam iznenađen brzinom. Uporedivo sa aosp romovima. Brže je od G3 romova na art-u.
Mislim da kamera daje slike nešto saturisanijih boja, za fokusiranje nisam siguran.
 
Jel ima xposed za Lolipop, ubi me recent/menu dugme...
Izludjuje me sto su promenili menu, jednostavno zelim funkcije dugmica kao i ranije...
 
Jel ima xposed za Lolipop, ubi me recent/menu dugme...
Izludjuje me sto su promenili menu, jednostavno zelim funkcije dugmica kao i ranije...

Ima ali koliko ja znam crashuje se smartcover. Tako je bar bilo na onim portovanim lizalicama. Mozes da ga instaliras tako sto prethodno obrises taj smartcover. Ima negde na xda uputstvo.
 
Drugari imam jos jedno pitanje za vas. Skinuo sam ovaj LG Mobile Support. Kada idem na opciju download drivers, nigde ne mogu da nadjem d802. Da li je potrebno instalirati neku drugu verziju drivera ili moram "rucno" da ih trazim?
 
A koji je zadnji update za VIPov G2? Hocu da vratim na stock, zbog garancije :)

Meni je bio 20F i nije javljao update ni 20G ni 20H.Imam A6PSKB kao i vecina ovde pa rekoh , posto nije javljao za ova dva nece ni za 30A.Skino sam 6HU/HUNGARY_OPEN_16G isao na CSE flash i sve je proslo bez problema, radi ko zmaj.
 
uploadfromtaptalk1428077572925.png

Gornji upravo uhvacen kod delta city a donji na 3G pre par dana
 
Zna li neko kako podesiti Transition Animation Scale i Animator duration scale na .75x.. 1x mi je sporo a .5x je opet prebrzo, treba mi zlatna sredina kao na primer na nekim custom romovima gde je moguce to finije podesiti.
 
Nazad
Vrh Dno