Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Ja sam nakon nedjelju dana poprilicno zadovoljan... Ne znam sto bih naveo kao manu, eto mozda velicinu ali to je subjektivno i realno mi ne smeta...
Sve ostalo - izrada, display, kamera, baterija, fluidnost - prezadovoljan...
Malo cu da izlistam temu ali eto ako mi padne na pamet da mijenjam ROM (volim CM) ne ustrucavajte se da iznesete sugestije/misljenja...
 
Jedno pitanje vezano za ekran. Koristim x800 i već treći put puca ekran iako ima zaštitu. Svaki manji pad dovodi do pucanja. Da li je neko imao sline probleme sa x820/9 telefonom? I da li je nekome padao i ostajao ceo?
 
Meni je pao sa visine više od metra ali case je zaštitio i prošao bez ogrebotine
For LeEco Le Max 2 Case 5.7 inch Soft TPU Silicone Case Slim TPU PU Leather Back Cover Case For Letv LeEco Le Max 2 X820
http://s.aliexpress.com/neuYbeii
(from AliExpress Android) bukvalno je odskočio, preporuka za zaštitu.

Sent from my Le X820
 
Ja sam imao onaj case što dolazi uz sam telefon i na ekranu zaštitu, i ništa... Ozbiljno me interesuje ovaj tel, ali ako ovako lako puca ekran (gotovo isto izgledaju) moraću da ga zaobiđem.
 
Ova zastita za staklo sto dodje sa telefonom je neka plastika rekao bih (kad mi stigne tempered i kad budem skinuo da zamijenim, potvrdicu) tako da ne moze se bas racunati da ce odraditi posao kao kaljeno staklo...
 
Onaj case što dolazi uz telefon je njesra jer je tvrda plastika te prenosi silu udara na kućište telefona a onaj case što sam preporučio je od neke gume i bukvalno mi odskočio kao loptica-skočica (apsorbuje udarac)

Sent from my Le X820
 
Letv one pro

Hvala, stiže tel za koji dan pa da se pripremim. :D
Imam problem naime gledam YouTube i sam odjednom stane kliknem da nastavi i ide dalje. Igram nba igricu isto odjednom stane kao da sam pritisnuo pauzu. I jos imam na jednoj grupi na whatsap audio snimke kad ih preslušam par zaredom mobitel zaledi moram ga ugasit. Jeli iko imao sličan problem
 
Kao prvo, bilo bi dobro da napišeš koji rom koristiš, nije svaki rom jednako bagovit.

Druga stvar, ja još nisam dobio telefon pa na žalost ne mogu da ti pomognem.

U svakom slučaju vidim da ti ne ide baš citiranje imaš na dnu stranice prozor "direktan odgovor" i tu možeš da pišeš poruke koje se pišu bez bespotrebnog citiranja.

Svakako si nov i niko ti neće uzeti neku grešku za zlo.

P.S: nadam se da će neko uspeti da ti pomogne.
 
Ma pogriješio sam, ovo je letv one pro us version, nije le max 2 jer tamo na temi letv one pro niko ne piše. A došao je na njemu ovaj rom 5.5.011s Android 5.0.2.
 
Izašao zvaničan 023. I dalje MM. Oni se stvarno igraju sa nama.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Stvarno...zar nije negde pisalo da ce pocetkom Maja 7.9
 
s obzirom kako znaju nekad napravit updejt onda se vise radujem MM nego Nougatu..
izasao i za mog, jel netko probao vec?

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koju aplikaciju za kameru preporucujete na EUI rom-u? Nijesam se za sada odlucivao da mijenjam ROM, a poludje me detalj da defaul aplikacija ne flipuje fotografije sa prednje kamere... Stavih Open Camera ali rekoh da vidim ima li jos nekih iskustava... Evo jedna na sport mode... Skejter iz nekog parka u Budimpesti...
75210d2e2e71db00a2ccf8677b5fc44c.jpg
 
Rus je izbacio LOS13+Mokee kernel. Mislim da je to dobitna kombinacija za ovaj telefon do pojave Nougata.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Konačno je stigao :)
Prvi utisak mi je ekran, em je veći od OPO, em su lepše boje, a i manje se masti.
Još uvek sam na fabričkom rom-u, ok se snalazim, videću do kada ću da izdržim. Na oneplus sam koristio Lineage OS sa androidom 7.1.1 pa mi je ovo malo prelazak sa konja na magarca, ali nije strašno.
Kamera je značajno bolja, ne znam da li je do OIS ili do 21Mpix ali su definitivno lepše slike.
Baterija za sad vrlo dobra, evo od jutros ga drndam i na 57% sam, a SOT je preko 3 sata.
Na kraju, najprijatnije iznenađenje predstavljaju slušalice koje nisam ni znao da ću da dobijem. CDLA tehnologija izgleda nije glupost :) Visoki tonovi su spektakularni, bas je dobar, sve u svemu, baš uživam u muzici.
9d72ac243ed089cb488844c8368ff519.jpg
06c4dff6282e1d40f4eb8de150a5a702.jpg


Sent from my Le X829 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Rus je izbacio LOS13+Mokee kernel. Mislim da je to dobitna kombinacija za ovaj telefon do pojave Nougata.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
Ja ga malopre instalirao, sve je super. Videću samo baterija kakva je narednih dana. Za sada preporuka.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Super je baterija sa Mokee kernelom. LOS kernel je problematičan. Veliki idle drain a i ovako u upotrebi se baterija brže trošila. Sa druge strane Mokee nije imao QC3.0, sada ima.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
X829, 180€, neverovatna cena stvarno. Kome nije bitna LTE800 ne treba puno da razmišlja. Mada, za sada, niko nije uspeo B20 da otključa, čisto da znate.
fdb7dfce5d600b822fb2913afa9504b8.jpg


Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Na Banggoodu je x829 bio 180 USD kad sam ja narucivao, medjutim, proslo je vise od mjesec dana kako su ga poslali, a ja jos nisam dobio telefon. Iz Kine do Njemacke je stigao za 7 dana, a od 22.03 nema promjena na trackingu. Kontaktirao sam Banggood podrsku, rekli su mi da sacekam do kraja iduce sedmice, a ako ne dodje, da cu dobiti refund. Swiss post je u pitanju.

2017-03-22 19:02 Asendia SCL Germany, Departed transit country
2017-03-21 19:44 Asendia SCL Germany, Arrived in transit country
2017-03-15 17:28 Asendia Hong Kong, The consignment has left the origin border point
2017-03-15 17:28 Asendia Hong Kong, Arrival at origin border point
2017-03-15 17:28 Asendia Hong Kong, Mailed
 
Ne znam da li si pratio, pre par stranica sam isto tako kukao :)
Potpuno identična priča, ista cena, s tim što je meni od 13.03 stajao skoro mesec dana u Nemačkoj.
Samo još malo strpljenja, stići će. Prvo će da se pokrene do Ciriha, pa onda još nekoliko dana i tu je ;)

Sent from my Le X829 using Tapatalk
 
Dokle je tvoj stigao? Moj samo do carine od 8-og je kod njih. . .nadam se da će ga pustiti sledeće nedelje.
 
Hajde valjda ce, mada mi se vec jednom desila slicna situacija sa android media playerom, sg post je bio u pitanju, nakon vise od mjesec dana puta, paket je vracen u Kinu, nije ni stigao u BiH. Kontao sam da ce i sa telefonom biti isto. Cekacu do iduceg vikenda, onda im se opet javljam.
 
Vrh Dno