Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Vidim da ga hvale ,ima li neke bagove?

Sent from my Le X820
 
Na AOKP. Dirty flash sa RR pošto je rus sad na njega prešao... Klasičan CM rom tj ono što vi ne volite :) Inače na istom, antutu skoro 159.000.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
Koja je razlika u odnosu na RR? Pošto sam trenutno na njemu, sve je super osim baterije (baš se mučim da izvučem 3.5h SOT).

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ja iskreno nisam imao problema ni sa RR. Nisi jedini koji se žalio na bateriju. Mada vidim da ovi što su kukali da im ne valja sada kažu da je sve ok.

Sve ostalo, ne vidim razliku. AOKP i dalje ima podršku za MM a RR nema i to je jedini razlog prelaska.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jel probao neko ovaj dev rom od cuoca?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Komentar korisnika sa pcekspert foruma:

LEECO MAX2 X829
evo napokon stiglo ovo čudo. Za sve mogućnosti moram i ja na googlu tražiti, ali prvi dojmovi su tu: fingerprint radi, mada istina poneki put ne prepoznaje iz prve; LED notification radi; brzina, kamera, fluidnost sve OK, za tu lovu nema bolje. Nema dodatnih kineskih aplikacija. Izgleda da je namjenjen za US market, zato treba kupiti US->EU adapter (10KN chipo). Ovo je stvarno best buy

Taj telefon je isto kupljen na Banggood-u. Cekam da stigne moj primjerak, pa javljam utiske
 
Poslednja izmena:
Jel probao neko ovaj dev rom od cuoca?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
Da citiram sebe...juce sam probao ovaj dev rom i pri prvom pokretanju krenuo je da se rebootuje 15tak puta...i samo je baterija spala sa nekih 70 na 2 posto...
Vratio sam na v67 i sve je ok sad...
 
Prešao sam na AOKP. Po meni lično nema neke razlike između RR i njega, videću kakva mu je baterija pošto mi je to glavni problem poslednjih mesec dana :) Nego, da li vam se dešava da back dugme ne radi? Meni se u poslednje vreme to baš često dešava (dok na primer ostala dva rade normalno), a to se najčešće dešava kada su dugmad upaljena.
 
Tebi uvek sve ok :)
 
Da kažem da mi ne radi iako radi?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ne, nego da smanjiš kriterujeme :)
 
Društvo, može mala pomoć oko optimizacije baterije. Ovo je haos, čitavog dana štedim bateriju (smanjujem osvetljenje, od app koristim samo wa, malo instagrama i fb-a), a rezultati su na ss. Kako da pogasim i šta da gasim od procesa?
3d8d250f3afe462e98b5f52a99f1a225.jpg
f48654273439b67d019ecf1d17fecb1d.jpg


Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Instaliraj BBS pa lako vidiš šta ti jede struju. Ovako napamet pričamo.

@nuk Nisam siguran da sam te razumeo...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ma zezam se :)
Koji je najbolji od aosp romova koje si probao na kraju, generalno?
 
Iskreno meni je RR najbolji u smislu dodatnih opcija. Gomila njih se žali na bateriju i na neke druge gluposti. Ja tih problema nisam imao. Doduše moguće je da je to zato što već neko vreme radim samo dirty flash zbog jedne gluposti. Naime koristim truecaller addon za fabrički dialer za koji treba cyanogen account na koji sada više ne može da se loguje. Ako bih uradio clean, nemam više to. Tako da sam išao na dirty i na RR i onda dalje na AOKP. Na ovom drugom vidim da svi kače antutu rezultate 160000+ tako da u tom smislu nema problema. Za bateriju kažu da je bolja ali ja nikakve razlike ne vidim. Dodali su i one profile za podešavanje perforansi tj uštedu baterije ali nisam se igrao sa time. Tako da u principu, trenutni izbor jeste AOKP iako nema neke opcije iz prostog razloga jer se i dalje update-uje. RR više ne update-uje MM i to jeste problem.

Inače LeEco Indija je najavio update u narednih mesec dana, tako da cenim da je to konačno Nougat.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ono što sam uspeo da vidim danas, aludira mi na s health. Mada teško se snalazim u BBS iskreno :)
be993a808806822af333adc1a19fb8cb.jpg


Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Update-uj AOKP na poslednju verziju, prešao je na Mokee kernel, čak i ja primećujem razliku po pitanju baterije.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ne mogu danas nikako, sutra ću. Kakva je situacija kod tebe sada? SOT?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Iskreno nisam gledao cifre a sada sam na punjaču, no primetio sam razliku. Premeriću sutra baš pa pišem.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Stavio sam pre dva dana Small EUI by Aurel 7.2 P. Sve mi je izgledalo ok dok danas nisam pokušao nešto da slikam. Nikako da fokusira i kad slikam sve je mutno. Kad sam pažljivije oslušnuo čuje se kao neko pucketanje a slika se preliva iz mutnog u fokus. Zanima me šta mislite da li je u pitanju ROM ili je kamera tj da nije hardver u problemu?

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Pa uradi backup i flešni drugi rom pa ćeš videti.

Sent from my Le X820
 
Stavio sam pre dva dana Small EUI by Aurel 7.2 P. Sve mi je izgledalo ok dok danas nisam pokušao nešto da slikam. Nikako da fokusira i kad slikam sve je mutno. Kad sam pažljivije oslušnuo čuje se kao neko pucketanje a slika se preliva iz mutnog u fokus. Zanima me šta mislite da li je u pitanju ROM ili je kamera tj da nije hardver u problemu?

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Proveri da ti nije uključen HDR.
 
Nije uključen HDR, moraću da vidim na nekom drugom ROM-u kako radi ...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Na zeninom x600 stigao update zvanicni na 023s a na stranici za x820 nema nista jos.
 
6.0 noviji kernel i sigurnosni pach a za ostalo tesko jer ne daje telefon hahahaha
 
Kakvi su utisci vas koji koristite x829? Da li ima nekih problema sa 4g mrežom kod nas (telekom i telenor prvenstveno), čitačem otiska prsta, baterijom, kamerom, ili nekih drugih koji se ređe pominju na forumima?
 
Mislim da niko nema x829...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Neki su na prethodnim stranama rekli da su kupili. Mislim Sava i Lopušina. E, sada, da li im je i stigao, ne znam. Ako jeste i ako ima neko drugi, bilo bi lepo da podele iskustva sa nama, verujem da ima još zainteresovanih za kupovinu.
 
Nazad
Vrh Dno