Šta je novo?

Last Epoch (D3/POE killer?)

Igrao je danas i Zizian ili kako mu je nick, tu je jos i bigdaddyden76 isto poznat stremer. Verovatno ce se vrati i queen76 ili kako mu je nick. Ima dosta ljudi koje vidim da su se vratili i imaju dosta sati u igri.
 
Igrao je danas i Zizian ili kako mu je nick, tu je jos i bigdaddyden76 isto poznat stremer. Verovatno ce se vrati i queen76 ili kako mu je nick. Ima dosta ljudi koje vidim da su se vratili i imaju dosta sati u igri.
Zizaran i SteelMage uvek igraju LE kad je neki veći update i kad je luft u PoE. Quin69 je tu kao dvorska luda ali ima dosta gledalaca. Svi oni bace pogled na kratko pa se vrate svojim default igrama.
 
Zizaran i SteelMage uvek igraju LE kad je neki veći update i kad je luft u PoE. Quin69 je tu kao dvorska luda ali ima dosta gledalaca. Svi oni bace pogled na kratko pa se vrate svojim default igrama.
Ma znam, ali ako nista drugo zbog reklame, jer kako se kaze i losa reklama je reklama.

Quin69 me licno nervira sto se puno dere i pros*rava. Ali ako ce to pripomogne da igra malo zazivi sto da ne.
 
Ali eto, kod nas na forumu jedno 50% učesnika pljuje igru urnebesnim argumentima : )

239942029_1511442375858914_3876092092296484697_n.jpg
 
e istice mi pretplata za wow, pa mi se ne produzava jer izlazi d2r, a vreme do izlaska d2r mislim se da prekratim ovime, jeftinije mi je nego da produzim mesec dana wow, a i da probam nesto novo.

nasao sam ovde da postoji hero editor: https://fearlessrevolution.com/viewtopic.php?t=17089 jel probao neko?

kakav je stav razvojnog tima prema editovanim offline herojima? jel banuju akaunte koji edituju heroja? u principu ja ne bih igrao online i kompetitivno nikad, ne treba mi povecanje epeen-a, samo me zanima da igram ja igru, a ne ona mene.

edit: ima i trainer, ali to je bas hardcore cheat, menja mehaniku igre, nemas cooldown-ove, itd... to mi se ne svidja. vise bih voleo da probam igru kakva jeste, sto se mehanike tice, samo da ne razmisljam o dropu i da li ce da me ubiju ili ne.
 
Mislim da su okej sa tim, videh negde na redditu da su ljudi pisali da koriste nesto slicno, i da su devovi cak odgovarali u tim temama.
Ja moram da priznam da ne vidim svrhu bilo kakvog editora u ovakvoj igri, ali that's just me : )
 
Editori su velika pomoć pri experimentisanju i theorycrftingu...ja koristim jedan za Grim Dawn za planiranje buildova i da bih video skillove klasa bez da levelujem likove samo zbog toga.
 
ja cu da predjem igru normalno, to mozes i nogama. ali posle ne mogu da prelazim 300 puta da bih nasao bas taj item koji mi treba, ili da reroll-ujem nekoliko puta da isprobam drugaciji build.

u igrama ovog tipa ako imas pravi build i pravu opremu to je jednako cheat. e sad, do toga mozes da dodjes normalnim putem i igras 90 dana, ili kracim putem i igras 10 dana. ja 90 dana nemam :)
 
pomenu jurodivi grim dawn, selim se tamo. odgovara mi podrska za gamepad jer mogu da igram na onoj novoj steam masini ako ikada uspem da je kupim, i koliko vidim podrska za hero editor je oficijelna. svasta, i to da docekam 🤣
 
pomenu jurodivi grim dawn, selim se tamo. odgovara mi podrska za gamepad jer mogu da igram na onoj novoj steam masini ako ikada uspem da je kupim, i koliko vidim podrska za hero editor je oficijelna. svasta, i to da docekam 🤣

Instaliraj Dawn of Masteries mod, dodaje još gomilu klasa i itema. Ne mogu više da se vratim na vanilla GD, heh...
 
da, sad gledam... vrhunski. probacu i last epoch, vidim izasao je i torchlight 3... eh sta uradi wow od mene, propustio sam sve zivo. da ne kvarim temu, last epoch izgleda lepo, pogotovu je ohrabrujuce to sto igra jos uvek nije izasla, znaci ovo je daleko od finalnog proizvoda, i napredovace samo na bolje.
 
Nedavno sam kupio igru i imam problem sa njome.

Prvo jel igra neko ovo ili ne? Ako igra jel moze da napise da li mu se desava cesto lost connection da dobija prilikom prelaska iz mape u mapu, kada hocete da se prikljucite nekome u party, pa dobili ste jedan lost connetion pokusate da se ponovo logujete i dok ucitava igru opet se dogodi.

Jel ovo globalni problem i do same igre ili od pojedinca do pojedinca da zavisi. Igru sam brisao, instalirao, popravljao fajlove, nema sta nisam pokusao ali kada se najmanje nadas eto ga lost connetion.
 
Verovatno do igre...problema je bilo i ranije.
A pazi foru, ako ne igraš online neće ni da pogledaju neki tvoj build jer offline po njima ("zajednici") automatski znači da si nekako varao/editovao lika pa si praktično primoran da igraš online ako misliš da deliš tvoj build...neka, hvala. Ne želim da budem na nemilost serverima ako mogu da izbegnem...
 
Malo mi je zao sto je u ovakvom stanju jer nije losa i rade na unapredjenjima ali sam primetio da 3 stvari poprave a 6 su magicno uspeli da pokvare. Pre kada sam igrao one arene kada se neprijatelji stvaraju na onim pozicijama su pre isli normalno do tebe sada nekako kao da klize ili lebde dok ne stignu do borbe.

Onda ovo izbacivanje sa servera taman kada treba da predjes u novu mapu gde je teleport, zna da izludi coveka. Sada mi samo zao sto nisam uzeo D4 ili Grim Dawn.
 
 
 
 
Koliko promena u 1.0. Nisam ovo očekivao. Svaka im čast.
 
Ako nekog zanima,izasao je update 6.8GB
 
Lepo su otključali Ultra grafiku sad BAŠ izgleda kao treba igra. I bolje nego što sam se nadao.
Mada i Early Access betu što sam probao pre par dana mi bila OK, navikao sam se. Kao Titan Quest izgledala, malkice bolje, ono možda bilo Medium grafičko podešavanje.

Veličina igre skočila sa 13GB i nešto na 20GB i nešto.

Sad samo da odbavim silnu socijalizaciju u sledećim danima pa bacam se da uživam u ovome.
 
imaju ref program in game za pet ko hoce nek doda ShoMi (in game online mode pritisnite H ), treba 3 pa ostavite vas kod da se izdodajemo medjusobno
 
Očekivano. Ipak su podigli veliki hype. A ipak se radi o malom studiju.
 
Očekivano. Ipak su podigli veliki hype. A ipak se radi o malom studiju.
Morali su biti toga svesni, nedavno su objavili da su prodali milion kopija igre, svi ali bukvalno svi veliki stremeri su najavili da ce biti prvog dana tu i znalo se da ce da bude veliki hype oko igre i da ce brdo novih ljudi doci da proba igru.
 
Vredi li ovo 30 evra? Preskočio sam kupiti Diablo 4, pa se razmišljam da uzmem Last Epoch.
 
Nazad
Vrh Dno