Šta je novo?

Kvalitetniji Internet do 2020.- praćenje realizacije projekta "All-IP" transformacije

Mislio sam na bas uzi centar, znam da su i nesto levo od Terazija kao dirali, ali Dorcole jok :)

Dorcol na leto, tek treba da dodje na red. Cak optike po Dorcolu ima, samo je pitanje sprovodjenja do zgrada. Cim Orion ima po Dorcolu, ima i Telekom.
 
Poslednja izmena:
Gde ima Orion? Ja pitao skoro, rekose jok :(

Znam da drugi imaju tu i tamo odavno, i to moja zgrada prilico dugo, ali nema ponude :(
 
Jovanova, Dusanova, Kralja Petra, tu imaju zasigurno optiku zbog ekspozitura, Ratela itd. Sto se tice korisnika, za sad nisam cuo da ima neko od Oriona optiku.
Cak i radjena Knez Mihailova prosle godine.
S'obzirom da sam trazio od Oriona optiku (a meni je zgrada preko puta Ratela), dobio sam odgovor da je opticki kabl na 50 metara od zgrade, i da moze da se uvede.

@Zuba1970 Tvoji loto brojevi: 1,2, 3, 4, 5, 6, 7. Loto brojevi zvuce retardirano, ali da si odigrao pre 10 (ili navise godina) godina, kada je zapocet prvi loto posle promene vlasti, dobio bi pozamasnu cifru ;)
P.S dobijes li nesto od nagrade, ustupas meni 20% :D :D :D :D
 
Poslednja izmena:
Bila je jednom akcija, tipa 2000 za Gbit/Gbit optiku kod Oriona. Ne bi ih uzeo, cak ni optiku, kao jedini i glavni net, ali kao dodatak za protok - odlicna stvar bi bila.
U Dusanovoj ima? Znas li od kada? Pa ja sam u Skenderbegovoj, mogli bi da pljucnu kabl do mene ;)
 
Nije 2000, ali 4000 jeste da dobijes 1 gbps net. Usput i telefon moras da preselis kod njih da bi ti ostvarili popust. Overi orionovu temu, mada ne bih ti preporucio bas da furas orionov net.
U Dusanovoj odavno ima, ispod Dusanove, Skenderbegova ulica ne znam, mada jesam vidjao negde ispod da su radili delimicno optiku i to jos prosle godine.
Pljucnuce i do tebe ove godine na leto optiku, a pred kraj godine ti sledi ukljucenje. Cak potvrdjeno i od Telekomove podrske.
 
Poslednja izmena:
@Zuba1970 Tvoji loto brojevi: 1,2, 3, 4, 5, 6, 7. Loto brojevi zvuce retardirano, ali da si odigrao pre 10 (ili navise godina) godina, kada je zapocet prvi loto posle promene vlasti, dobio bi pozamasnu cifru ;)
P.S dobijes li nesto od nagrade, ustupas meni 20% :D :D :D :D


Jos samo da odigram. :d :d :d
 
Poslednja izmena:
Neko okačio na fejsu, Orion, kaže oko 4200 RSD, centar.

31501333_10160422790910644_8881306251397431296_n.jpg
 
Jel neko zna sta ima u Sumadijskoj u NS od opcija za net?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I komsija ucestvuje sa nekom parom za Wi-Fi kacenje...ih. :D Pod uslovom da moze da se "nakaci". :)
 
Poslednja izmena:
To ce da funkcionise dok se ne posvadjaju komsije, jer jedan misli da ima deblji kraj - a to se kod nas desava u roku od odmah ;)
 
To ce da funkcionise dok se ne posvadjaju komsije, jer jedan misli da ima deblji kraj - a to se kod nas desava u roku od odmah ;)
Moze i protok da se resi uzme se mikrotik i odradi se limit protoka i nema svadje nikakve.
 
Sa 1Gbit tesko da biti problema oko protoka, nego mislio sam na cije ime da bude usluga, gde da stoji ruter, kako da svi imaju prihvatljiv signal...
 
Ne mere to bez kabla.

Ma kakvo deljene sa komšijama... dovoljno muke i živaca ode sad kad delim sa ukućanima :d
 
Jel ima neko info za Cerak i optiku?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Altina zavrsena sa postavljanjem optike.
Razvuli su je nadzemno normalno po banderama, ali su sve nove bandere postavljali, dakle sredili sve sad samo da prikljuce od kabineta do kuce i to je to.
Ko bi rekao da ce Altina da zavrse insalacije pre nego u urbanim delovima grada.
Mada je i razumljivije kad bolje razmislim, tamo je 10000 puta lakse odraditi je idu po banderama i tu ne treba nikakva dozvola i fizicki brze ide.
Dok je u urbanijim delovima grada zeznutije jer tu kopaju i trebaju dozvole odredjene.
 
Moze slika da vidimo kako je odradjena ulicna instalacija ?
 
Kad budem ponovo isao tamo(u tazbinu) fotkacu, nisam se juce setio a bas su banderu stavili ispred kuce mog tasta.
 
Tamo gde ima smisla stavlajju bandere i kace na 2m ili 6m visine kako kome dune.
Ako je pesacka staza onda stavljaju na betonsko izvisenje po zemlji, ali to nema veze sa pustanjem. Niko ne zna pouzdana kada ce krenuti zvanicno.

Ja samo znam ako bude na leto cekam jesen posle odmora iako mi treba ko leba.
 
Poslednja izmena:
Super je sto imas mogucnost izbora :happy:
Ako si dobio flajere sa cenama/brzinama oba provajdera, aj okaci ovde oba da imamo za poredjenje.
Si odlucio koji ces odabrati?
 
MTS
Net 150 optika do 150/20 Mbps 3.599.00 din. 3.399,00 din
Net 250 optika do 250/30 Mbps 3.999,00 din. 3.799,00 din.
Net 1000 optika do 1000/100 Mbps 9.999,00 din. 8.999,00 din.

Prva cena je bez ugovorne obaveze, druga je sa ugovorom na dve godine.
Osobe sa invaliditetom ne ostvaruju pravo na popust kada je Internet putem optike u pitanju.

Orion isto kao i sa sajta, takodje nema popust za osobe sa invaliditetom ali su mnogo povoljniji. Uzimam Orion.
 
Sad tek videh, kod Oriona 100/10 za 1499 i 200/20 za 1899... To je ekstra povoljna ponuda!
Ima neka uslovljavanja kod njih sa fiksnom telefonijom ili tv da se mora uzeti internet ili moze samo "goli" net?
 
MTS sa ovom ponudom neće ništa uraditi, moraće njihov "tim" drastično da koriguje cenovnik u skladu sa stanjem na tržištu. Ja sam u fazi prelaska na Orion optički, gde sam dobio za trostruki paket (telefon, net i tv) ponudu od 4.399 din. minus 20% tokom svih 24 meseca. Net je 1000/100, što izađe oko 3.500 din.
 
Nazad
Vrh Dno