Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Fanta ispizdeo zbog majnera.
Ne samo sto je prestao da odgovaea na poruke, nego je sklonio i ime i broj telefona. [emoji1]

Bolje bi mu bilo da je sklonio oglase za robu koju nema, ili bar korigovao cene. [emoji1]

Ko zna koliko je poziva dobijao dnevno, haha.
470013eaba54b817c47588ce0eff78e4.jpg

Haha sad je dobro, pisalo je da nije aktivan do četvrtka :)

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Ljudi, zna li neko ko od madjara donosi kucista iz Ipon-a?
 
Ne verujem da iko donosi. Veliki rizik i posao (masivno), mala zarada i potražnja.

Imaš sasvim dobar izbor i kod nas.
 
Ima dobar izbor budzet kucista(do 6k), ova bolja su uglavnom preskupa kod nas.
 
Ako mi nadjes Thermaltake core v21 kod nas, vodim te na pice.

Jedini drugi cube koji mi odgovara sa ventilacijom je Manta a pre cu da se zamonasim nego da dam 26000 na parce lima.

Na kraju cu da odem u ipon i sam da kupim samo ne odgovaraju na mail pa ne znam imaju li na stanju
 
Ako mi nadjes Thermaltake core v21 kod nas, vodim te na pice.

Jedini drugi cube koji mi odgovara sa ventilacijom je Manta a pre cu da se zamonasim nego da dam 26000 na parce lima.

Na kraju cu da odem u ipon i sam da kupim samo ne odgovaraju na mail pa ne znam imaju li na stanju
Pa ništa, odeš i kupiš. Što da ne.

Izaći će te mnogo manje od 26k verovatno. [emoji6]
 
Koja prasina na rigovima ove graficke mora da rade na jedno 75 stepeni najmanje kakvih crnih 65 stepeni dzabe njemu klimatizovana prostorija kad je na rigovima kilo prasine,a tek sto je stavio cenu ;D to je vec posebna prica....
Takodje je napisao da rade graficke na Zalman napajanju a rade na Chieftecu kao sto se vidi na slikama.....
 
Poslednja izmena:
^
Mene vise brinu ova 4 napajanja na koja su kartice povezane :D
cca3a8ecf1e63b40c801eedb7953206f.jpg
 
Poslednja izmena:
Nema nigde. Uvoznik prosto nije uvezao...jer... pa sto bi uvezli nesto opet ako se bas dobro prodavalo. Balkanska logika
 
Nema nigde. Uvoznik prosto nije uvezao...jer... pa sto bi uvezli nesto opet ako se bas dobro prodavalo. Balkanska logika

Ako pricamo o grafama - nije samo da nema kod nas, vec skoro svuda i nema veze sa uvoznikom vec sa dobavljacima i fabrikama. Tipa moglo se poruciti direktno od nekih fabrika ako porucujes veci iznos ali onda si isao na listu cekanja...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pricamo o kucistu ;)
 
Capture.JPG

G3 32GB 85e, a vec ima tri negativne.

Nesto nije tu uredu.
 
Neki Hrvat, jesi li citao tekst, ne navodi mu se ime.
Nisu nasi "madjari", bilo na Batrovcima 'apsenje.
 
Sta ne razumes? Hoce da nekog nesrecnika prevede zednog preko reke, tipican srpska trgovacka skola. Vidis da "nesmeta u radu".
 
Kakav majstor, sta se zeza sa rudarenjem kad vec zna kakva ce cena da bude za mesec dana. Ima online kladionice gde moze da pogadja za koliko sta gde pada, sta ima da rudari kad je velemajstor.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno