Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
KP digao cene za obnavljanje oglasa za 43% :wall::crash: sa 35 na 50 din... Baš lepo od njih što nisu ni obaveštenje poslali.
 
I treba. Za one kojima je ovo biznis i zbog kojih ne mogu ni da vidim prave polovne stvari valjda ce nekako da prezive taj rast od "monstruoznih" 43%

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk
 
Napisano je gore u kategoriji, kao nov, nekoriscen. Zasto bi to stavio za tel u takvom stanju?

Sent from my MI MAX using Tapatalk

A gde ti to vide da je napisao?Lepo covek napisao perfektan u radu stanje kao sa slika.....

Nigde nije napisano kao nov nekoriscen,ni u kategoriji lepo pise u kategoriji koriscen samo.
 
Poslednja izmena:
A gde ti to vide da je napisao?Lepo covek napisao perfektan u radu stanje kao sa slika.....

Nigde nije napisano kao nov nekoriscen,ni u kategoriji lepo pise u kategoriji koriscen samo.
Prilikom postavljanja oglasa imaš opciju da izabereš stanje onoga što prodaješ, prva opcija "Novo" može da se izabere samo ako je nalog registrovan na firmu, ostalo može i za sitnu raju...
Stanje.JPG
 
A gde ti to vide da je napisao?Lepo covek napisao perfektan u radu stanje kao sa slika.....

Nigde nije napisano kao nov nekoriscen,ni u kategoriji lepo pise u kategoriji koriscen samo.
U momentu kada je postavljen oglas, bio je oznacen kao nov, nekoriscen. Posle moje prijave KP, verovatno je promenio.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ta kategorija kao novo (nekorisceno) je naj*****niji potez KP. Likovi svakakve krseve stavljaju pod "kao nov". Pregled novih predmeta je nikakav.

Treba da se kategorija zove samo "nekorisceno" Ili "staro 1 dan".

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ok ja sam samo zapazio da pise koriscen,ocigledno prati ovaj forum pa je odmah promenio :D...
 
I treba. Za one kojima je ovo biznis i zbog kojih ne mogu ni da vidim prave polovne stvari valjda ce nekako da prezive taj rast od "monstruoznih" 43%

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk

Isprazni inbox buraz [emoji6]


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Ko je trenutno aktuelan za telefone? Moze i na PP :)
 
pa verovatno su i karte virtuelne
 
Morao sam :)

83682e4a8819e83f965d7d4b85b4eea8.jpg
 
Poslednja izmena:
Daki, nije bas u savrsenom stanju ali recimo nekih 8,5/10:d
 
Dopunio, hvala na uocenoj gresci. :)
 
Možda zato što ih nikada nisu ni imali ?

Sent from my Redmi Note 4
 
Poslednja izmena:
Dopunio, hvala na uocenoj gresci. :)

Zaboravio si da stavis ono sto najcesce stoji kod takvih - ima jednu malu ogrebotinicu na ekranu koja se vidi samo pod uglom, a otprilike takva fotka telefona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
IMG_0169.PNG

Pobednik
 
Fanta ispizdeo zbog majnera.
Ne samo sto je prestao da odgovaea na poruke, nego je sklonio i ime i broj telefona. [emoji1]

Bolje bi mu bilo da je sklonio oglase za robu koju nema, ili bar korigovao cene. [emoji1]

Ko zna koliko je poziva dobijao dnevno, haha.
470013eaba54b817c47588ce0eff78e4.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno