Šta je novo?

Kupovina tehnike u Rumuniji

Ti si se posteno napatio da kupiš svog. Svaka ti čast na strpljenju i volji. Nadam se da će te lepo služiti i da si zadovoljan.
 
^ Hvala. Jeste, imao sam dosta napora, ponešto i više troškova od planiranih, ali kako sam već 2x išao, nisam hteo da odustanem. Otežavajuća okolnost bila je i činjenica da za taj laptop nije bilo moguće odabrati isporuku u prodavnici, pa sam morao da se potucam od jedne do druge, jer ni elektronski pregled dostupnosti na sajtu nije sasvim tačan.

Osim toga, treba proizvod dobro proveriti. Onda, osmisliti plaćanje. Ja sam, npr. imao snažne porodične sugestije da platim deviznom karticom, umesto da razmenjujem evre. I sve to manje više može da prođe ako je sve u redu. Ali, da sam to uradio u konkretnom slučaju, sa marginom 4% koliko je u mojoj banci konvertovanje iz evra u leje, imao bih čist gubitak prilikom povrata laptopa, jer Altex vraća sumu sa računa, a moje margine ga, razumljivo, ne zanimaju. Itd itd.
 
Jedna zanimljiva ponuda za Galaxy A35 telefon.
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-04-18 212624.png
    Screenshot 2024-04-18 212624.png
    543.9 KB · Pregleda: 79
^ Hvala. Jeste, imao sam dosta napora, ponešto i više troškova od planiranih, ali kako sam već 2x išao, nisam hteo da odustanem. Otežavajuća okolnost bila je i činjenica da za taj laptop nije bilo moguće odabrati isporuku u prodavnici, pa sam morao da se potucam od jedne do druge, jer ni elektronski pregled dostupnosti na sajtu nije sasvim tačan.

Osim toga, treba proizvod dobro proveriti. Onda, osmisliti plaćanje. Ja sam, npr. imao snažne porodične sugestije da platim deviznom karticom, umesto da razmenjujem evre. I sve to manje više može da prođe ako je sve u redu. Ali, da sam to uradio u konkretnom slučaju, sa marginom 4% koliko je u mojoj banci konvertovanje iz evra u leje, imao bih čist gubitak prilikom povrata laptopa, jer Altex vraća sumu sa računa, a moje margine ga, razumljivo, ne zanimaju. Itd itd.
Na kom jeziku si se sporazumevao?
 
^ Na engleskom, dakako. Solidan broj ljudi ga govori. Zvao sam i Altex call centar, operater se prešaltovao na engleski odmah nakon mog predstavljanja.
 
На лаптопу без ОС постоје 3 партиције.
Уефи, Рековери и једна највећа, празна.

Број уписа си могао да провериш са Кристалдиск Инфо.
Не мора да значи да је тај лаптоп корићен.
 
На лаптопу без ОС постоје 3 партиције.
Уефи, Рековери и једна највећа, празна.

Број уписа си могао да провериш са Кристалдиск Инфо.
Не мора да значи да је тај лаптоп корићен.
Laptop je korišćen i tu nema dvojbe. To su "priznali" i zaposleni, nakon što sam ih zasuo pitanjima. Ne vidim potrebu da po tom pitanju polemišemo, kada nisi svedočio događaju.

Naveo sam u postu na koji se referišeš da su postojale i druge indicije, ali nisam hteo da elaboriram ovde. No, kako si me "prinudio", onda da pomenem da su pokušali da prikriju da je originalni stiker na kutiji već bio isečen skalpelom, kao i da je laptop davao signal da nešto sa baterijom nije u redu.
Na kraju, i najvažnije, drugi laptop koji sam kupio imao je samo jednu, praznu particiju i tu se za mene priča o tome završava.

mozes mi ostavis neki altex-ov e-mail na koji ih je moguce dobiti? Imam problem ali me ghostuju likovi
Poslao sam ti na PM.
 
Poslednja izmena:
Ау ... О каквим принудама се ради?
 
Nazad
Vrh Dno