Šta je novo?

Kriptovalute - opšta diskusija

ostro pricas delbo, cemu taj hejt,da nisi isto kao i ja juce prodao na 8k :) ,pa danas nervoza stomaka
od decka gore sam video dosta pametnih postova,od tebe dal sam ikad
 
Ma nisam....samo sam umoran od čitanja gluposti. Veruj mi da poslednjih godinu dana nisam pročitao ništa pametno....ovde.
Pune četiri godine čitam svaku rečenicu ovde i sada stvarno nema više pametnh postova.
Iskusnih više i nema, od kojih smo tada učili, a znam gomilu likova koji se kao i ja ne oglašavaju....
 
Bice polako kad btc dodje do $50,000 da vidis kako ce svi da se pojave odjednom. Ovo je sad peilika za kupovinu i po svemu suseci napravio sam gresku sto nisam uzeo vise.
 
Forum se i pretvorio u veliku sprdačinu likova koji imaju po pola riga i pišu sve i svašta.
Kvalitet 0...
Dajte ljudi sjašite i prestanite da pišete svašta.
U vreme kad sam ja počeo ovde su pisali samo oni koji su nešto znali a mi smo čitali....i tako došli do zavidne količine opreme i zarade.
Previše vas je da sve stavim na ignore.....

Da dodam...
Idite bre napolje, karajte nešto....

Ne znam zasto sam ja citiran...ali ajde,mozda ja sad nesto pogresno tumacim.
Moja poruka nije ni jednim delom bila ironicna vec sam hteo coveku iznad moje poruke da pokazem da se mi "koji imamo devetinu riga"cak ni polovinu koju pominjes,ne sekiramo ni najmanje.Znammo iz price iskusnijih kako to ide,kako je nekada bilo i cekamo da posle kise dodje sunce,tako bar kazu da bude.Meni je drago sto si ti zaradio mnogo,i svi slicni tebi.
Sto bi rekli u "kenguru" ...alo bre, tejk et izi. :d
 
Ne smarajte temu besmislenim porukama.
Genijalcina je jedan od začetnika ovde, pa pola važnijih tema je on otvorio, i jedini veći kum kriptovaluta je Kurajber. I on nije tema kao ni što je nekad bilo dobro - pa valjda je svima jasno zašto je sve ovako kako je - kome nije, može slobodno da prestane da laprda ovde.
Svaki forum ista priča.
Svaki pump&dump ista priča.
Za novije ovde savet da pogledaju diskusije iz vremena većih promena cene i tu je cela nauka.
 
Sto bi se nervirali :) sedimo,pijuckamo kafu i gledamo neli film...pratimo cene i bukiramo mesta u raketi...sto blize prozoru :d da im masemo kad krenemo.

Forum se i pretvorio u veliku sprdačinu likova koji imaju po pola riga i pišu sve i svašta.
Kvalitet 0...
Dajte ljudi sjašite i prestanite da pišete svašta.
U vreme kad sam ja počeo ovde su pisali soamo oni koji su nešto znali a mi smo čitali....i tako došli do zavidne količine opreme i zarade.
Previše vas je da sve stavim na ignore.....

Da dodam...
Idite bre napolje, karajte nešto....
Takav recnik kuci koristi ne na ovom forumu. Hvala
 
Zasto cerade bas lajtkojn?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Buy on rumor, sell on news.

Prica se, tajni ugovori, velika imena...Kada dodje momenat objave, pada ponovo. Tako je sa svim konjima. Kad se o necem spekulise, svi kupuju, a kad se predmet spekulacije obelodani, cena pada...

Svakako rezonski je kupio i po TA...Imamo mega bullish flag na LTC/BTC paru...

flag.png
 
Poslednja izmena:
Da li se neko ovde igrao sa Masternodovima za neke alt coine ? Dosao sam u posed dovoljno novcica za jedan masternode za MUN coin sto kopam, sad razmisljam da li da uzimam VPS hosting i da pravim masternode (deluje mi malo komplikovano, al valjda cu skontati kako :D) ili da prodam novcice za BTC. Trenutno je oko ~0.32 BTC vrednost.

https://masternodes.online/currencies/MUN/

Trenutno deluje ekstra isplatljivo, ali nisam siguran da li ovakvi alt coini opstaju na neke malo duze staze ili im vrednost ode toliko nisko da nista ne vrede posto niko vise ne kupuje ? Ne znam sta mi je ciniti, 1000$ mesecno deluje mnogo privlacnije nego 3000$ jednom i vise nikada, hmm...
 
Sas bih bacio pasulj da ti kazem, ali sam ga vec skuvao ,krastavac :D

Salu na stranu 1000 mesecno?donosi 33 posto mesecno? Ono malcice sumnjivo? :)
 
Pa zato pitam da li je neko ranije isao na ovakve tipove zarada pa ima slicno licno iskustvo, pogledaj sta sve ima od coina na tom sajtu, ima njih sa jos ludjim zaradama. Nema sta da je sumnjivo imho, dok radi (znaci dok ljudi aktivno kopaju i na menjacnicama se prodaje/kupuje) to su te zarade, caka je naravno koliko ce da traje, neki od ovih shitaltova opstaju bas dugo neki nestanu relativno brzo, ako se uhvati dobar momenat kontam da padne fina kinta.
 
Ja držim Smartcash smartnodove, počeli su bukvalno od početka ovog meseca. Za sada je odličan ROI, videćemo koliko dugo će biti.
Generalno, ako uletiš rano uvek možeš da napraviš odličnu zaradu, dok tržište ne izbalansira te prihode.
Dugoročno je isto odličan izvor pasivnog prihoda, ako je u pitanju neki projekat koji ima smisla i koji ima budućnost.
 
[emoji85]
82c3e500bf316d383f0049d1d337abc3.jpg
 
2205% :shock: u samo 7 dana.
 
Pazi...sad da ga ja kupim...u roku od par minuta bi poceo da tone kao Titanik!

BTW...ista pricao kao i sa Landcoin-om :)
 
Promjeni nadimak na kraju iz crash u cash :D legendo


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno