Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Očito spremaju opasnu prevaru, po principu app. Navodno su nas o nečemu obavestili 1. marta, spisak kanala ne postoji, kada prođe 1. april vadiće se da se ugovor ne može raskinuti na njihovu štetu. Bagra bili, bagra ostali. Treba iz predostrožnosti poslati obaveštenje Ratelu, čisto da se ima za ubuduće, iako je i ratel očito nesposoban da bilo šta reši
 
Bice jos kanala :)
fale nam mala i velika mostanica, donji pecenjevci, TV barajevo, TV ugrinovci, i TV ogar.... slobodno popunite spisak po zelji. :D


ne vidim smisao ove liste, i siguran sam da te kanale ne prati ni lokalni stanovnici.

Očito spremaju opasnu prevaru, po principu app. Navodno su nas o nečemu obavestili 1. marta, spisak kanala ne postoji, kada prođe 1. april vadiće se da se ugovor ne može raskinuti na njihovu štetu. Bagra bili, bagra ostali. Treba iz predostrožnosti poslati obaveštenje Ratelu, čisto da se ima za ubuduće, iako je i ratel očito nesposoban da bilo šta reši
Nisu oni nikoga nista jos obavestili, cak ni ovo pismo sto je neko okacio nista ne pise sta se konkretno nudi i koliko tacno kosta.
To ce sve objaviti 01.04. i od tada moze tek da ide 30 dana rok.
 
Poslednja izmena:
Pa i od ovih trenutnih 210,daj Boze da se prate 50-ak ostalo je samo popunjavanje broja,da se kaze da nas operater ima najveci [emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
@bakara

To znamo ti, ja i ostali ovde na forumu, a mi činimo koliko, 0,1 posto korisnika? Ostali će se povinovati jer "takav je zakon". Nije im prvi put, u poslednjih deset godina su UVEK kršili propise kada su menjali cene, ja sam ih nekih tri ili četiri puta zbog toga prijavljivao ratelu, i nikada im ništa falilo nije, niti su pretrpeli ikakvu štetu.
 
Meni ističe ugovor u maju, taman dovoljno vremena da vidim na šta će da liče novi paketi...
 
Možda su ovi iz Kopernikusa Makarena, pa nas samo lažu [emoji16] i na kraju ce biti...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ja sam korisnik samo tv paketa kanala bez interneta. Zvali su me pre mesec i po dana da produžim ugovor, kao da me zaštite ako cena bude veća meni će po ugovoru ostati ista, na dve godine .... Ali nisam hteo tako na slepo, jer sam načuo o ovim promenama. Plaćam 1400 din, izbrojao 205 samo tv kanala ( ima i nekoliko radio kanala) sa ovim njihovim info kanalima. Danas mi je stiglo obaveštenje kao i svima vama, s tim da je paket od 210 tv + radio kanala pod nazivom Super tv M, a buduća cena 1399 din.
 
Poucen iskustvom sa Makarenom,neverujem nikom dok ne vidim crno na belo..

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Pa bice APRILILILI , sta ocekuje iko od prvog aprila... ccccccc... :d
 
Ako ste i malo ozbiljna firma napravite cenovnik usluga i spisak kanala na sajtu a ne da pogadjamo sta ce da bude od prvog. Svaki ostali operater ima sredjeni sajt sa listom kanala i cenovnikom usluga. Jedan veliki minus za kopernikus.
 
Napravili bi oni spisak, nego ih je sramota liste....
I njima samima je smešna ta lista

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa nije baš da ih je sramota, sasvim je dobra trenutna lista kanala. Izgleda da oni jos nisu sigurni šta će biti sa SK i nekim kanalima, inače bi se hvalili samo tako kako imaju sve kanale...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Videcemo sta ce da bude od prvog aprila na sta ce da lici a i za brzine interneta pise do 30 ili 60 itd znaci nece da bude stalno ta brzina a uplaud nista
 
Biće stalno ta brzina nemajte brige. To im je samo da se ograde malo. Kome je net do sad radio ok, neće biti problema ni sad. Uglavnom svi operateri stavljaju to do, i naravno da iako stoji DO ne mogu npr za 60 da ti isporučuju 30 i da se prave ludi...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Otkupio je Sk sve prenose reprezentacije u fudbalu pod okrivljem uefe,tako da kvalifikacije,liga nacija,EP sve ide na Sk..
Edit Portugal Srbija ide na Nova S ex top kanalu,ali mislim da ce ici i na nekom Sk-a
Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Samo da ostane RTS1 HD, i 24 kitchen, a bilo bi dobro i TV1000 tu jedino ima nešto pametno da se vidi.

Sent from my Smartphone6.1 using Tapatalk
 
Da to ima ali u ponedeljak nema srbija - portugalija
Po TV Profilu nešto ima.... Ha!
aaa454692136d78c1af0996e69c0fe73.jpg


Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno