Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Sa Radijus Vektor teme:

Dobili smo nove kanale... Od broja 351 su umuvali kanale iz Prva "outlet" paketa, nekoliko Kopernikus kanala s geografskim odrednicama (nisam znao da to postoji!), Tv Partizan, Happy Reality 1 i 2, Amari tv, Tv Prima, paket muzickih kanala Melody. To sam primetio...

Bravo, Vektore/Telekome, bravo! Ovakvo uzbudjenje se ne pamti... Dobio sam odgovor na pitanje u kom smeru se ide nakon kupovine. Kakvo potcenjivanje korisnika...

Mi sve ovo imamo, samo nam fale KCN sever, zapad, istok, jug.
 
Neka im.. Meni ne trebaju [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
A što bi da nemate a mi da imamo...pa vas je Kopernikus :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Neverovatno je sta radi telekom, nama uvalli njihove krndelj kanale :) a njima obecavaju HBO i SK HD u jednom velikom paketu !? za ~2k din.

MOzes ti da trolujes, opusteno ...samo vidi kao stvari stoje kod Radijus Vektora ;)
dgdfg.PNG
 
Poslednja izmena:
Ma nemaju pojma šta rade, najnovija vest je da će HBO ići u poseban paket, koštaće 800 dinara, a da druge kanale neće ni ubacivati.
 
Informacije se menjaju iz dana u dan...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Kovertu sa informacijama ja mislim da ce slati polovinom aprila, uz racune za mart, a za nove korisnike od 1. aprila nastupaju novi paketi, i free meseci i sta vec nude a stari ce dobiju povecanje pa verovatno od maja placamo po novoj ceni.
 
Kovertu sa informacijama ja mislim da ce slati polovinom aprila, uz racune za mart, a za nove korisnike od 1. aprila nastupaju novi paketi, i free meseci i sta vec nude a stari ce dobiju povecanje pa verovatno od maja placamo po novoj ceni.
Meni nisu tako rekli svima se menja od prvog aprila

Послато са View уз помоћ Тапатока
 
Naravno da je svima od 1.aprila.Jedina prava informacija je iz glavnog korisničkog centra,po lokalnim kancelarijama znaju manje nego mi na forumu.
 
Promenice ali ti nece reci dok ti ne posalju info u koverti uz racun za mart a to je sredinom aprila. Racun za april dobijas polovinom maja i onda placas koliko kod da je poskupelo..

Daj Boze da nesto se promeni, ali ja mislim da ce ovako jer nista ne salju sada.
 
Ova nagadjanja su davno prevazisla kladionicu. Ja mislim da bi pre uboli u njoj nesto, nego sto pogodimo sta ce biti u ponudi Kopernikusa. Spojis ovog provajdera, zemlju Srbiju...pa vidi sta moze da se dobije.
 
Dobro je kad mozes da osposobis google pomocu captcha, meni kad zakuca ne mogu nista dok sam ne proradi.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Evo sta su meni danas odgovorili na mail. Inace koristim veliki kucni paket/net 35/3 i fix, i sadasnja pretplata mi je bila 3240 din. Sto znaci da za iste pare dobijam vise, sto mi prosto deluje neverovatno. :D
Screenshot_20190318-212319.jpg
 
Sta tu ima neverovatno, Orion daje optiku 100/10 Mb/s za 1700din mesecno i ne uslovljava te ni sa cim (TV ni Fiksni). 200/20 Mb/s je 1900din. Super je kad mozes da biras a mi vecina sto smo na Kopernikusu nemamo izbor.
 
U pravu je djalf da tu nema ništa neverovatno već je neverovatno što nas je Kopernikus do sada držao sa ovim cenama i brzinama neta....
 
Neverovatno mi je to znajući njihovu politiku poslovanja, ocekivao sam da ce da podignu cene uz ovo povecavanje brzine neta i broja kanala jer to je ipak Kopernikus i tako nesto od njih bi bilo ocekivano.
 
Kopernikus je cini mi se jedini koji nije povecavao cenu neta. Ja od 2008 plaćam net 1400din. Jedino što su u poslednjih par godina baš zaostali sa brzinama u odnosu na druge...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Pa dobro to stoji, nego mogli su povećati i cenu još i boli ih uvo. Ali bar to nisu [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ljudi, jel je fix telefon obavezan uz kablovsku i net?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Koliko sam video u cenovniku vi ste bar imali izbor dok je kod RV-a ponuda bila poprilicno ogranicena sto se tice paketa.Valjda ce i kod nas biti od 1og drugacije ,mislim bolje :)
 
Da i meni to nije logicno, 30/3 dobija 60/8 a u njegovom slucaju on sa 35/3 dobija 120/15

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
To je zbog fiksnog. Korisnici trio paketa dobijaju veće ubrzanje neta nego korisnici duo paketa.
Recimo, korisnik duo paketa sa brzinom neta 10 mb dobija net od 30 mb, a korisnik trio paketa koji sad ima net od 15 mb, sada dobija net od 60 mb/s.
Meni su rekli da mi kao korisniku fiksne net sa 15 ide na 60, ali i da će mi pretplata biti 299 dinara skuplja.
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje: Posto imam kablovsku + net + fix (koji mi vise ne treba), da li cu posle povecanja moci da raskinem ugovor i potpisem novi bez fixnog?
 
Nazad
Vrh Dno