Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

U kom smislu loše? Ja ne vidim nikakve bitne razlike osim dodatnog daljinskog sa stbom[emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
Ima kanala koji uopste ne rade, ima i onih koje je nemoguce gledati. Sad cak nece ni da ih poredja po brojevima kako su bili na set top boxu, neke mi izgleda i fale :) Vec mi je tako bilo na drugom TV-u pa smo uzeli STB ali sam mislio postoje je stariji Vox da je do TV-a. Kad ono sipak, isto i na ovom novom.
0d5200609935d3bf603d5f41526d6e44.jpg
8a339c404fec3d7d114cd45ac514a484.jpg
2aca9c5c72305762436c079595ee481f.jpg
9897cc340383a670f811225444a8bfec.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
@Sinisavr da nisi ti mozda zezno konektor-dzek koji ubacujes na Tv. Nemoguce je da ti na STB bude dobra slika,a na TV losija.
Druga solucija je da ti ne valja tuner na TV-u.
Apsolutno nema nikakve razlike u slici od STB I TV.
 
Ne verujem da ti problemi imaju veze sa ci modulom. Kanale moraš sam da redjas ako televizor to ne uradi sam, ci modul ne pomaže kod toga. Kakav ti je kabl koji ide u tv, proveri moguće da je zbog toga kockanje slike.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ima kanala koji uopste ne rade, ima i onih koje je nemoguce gledati. Sad cak nece ni da ih poredja po brojevima kako su bili na set top boxu, neke mi izgleda i fale :) Vec mi je tako bilo na drugom TV-u pa smo uzeli STB ali sam mislio postoje je stariji Vox da je do TV-a. Kad ono sipak, isto i na ovom novom.
0d5200609935d3bf603d5f41526d6e44.jpg
8a339c404fec3d7d114cd45ac514a484.jpg
2aca9c5c72305762436c079595ee481f.jpg
9897cc340383a670f811225444a8bfec.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ja sam imao takvih problema ispostavilo se da je antenski priključak gde ide koksijalni kabal na tv-u nadrljao. Pa mi dali set top box i sad radi extra ide preko hdmi kabla

Послато са View уз помоћ Тапатока
 
Postoji šansa da ti je signal na granici i da box može nekako da ga očita bez grešaka a TV ne. Ili da ti je kao što je napisao djolepn otišao ulaz na tv-u. Ali pošto kažeš da te je zezao i ranije na Vox tv-u,verovatno ti je signal nizak na pojedinim frekvencijama. Ili ima dovoljno a lošeg je kvaliteta. Jel si zvao nekoga iz Kopernikus da pogleda?
 
Kabal koji je isao u STB je samo "prepravljen", stavljen konektor antenski i ukljucen u TV. Televizor je star nedelju dana, nisam bas imao vremena da pokvarim nesto na njemu. Nema logike da je neka greska do mene ali svakako cu probati jos jednom da sve povezem pa cu videti da li ce se isto ponasati.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Probaj da vidis na samom televizoru, kod mene je to opcija teh.karakteristike, sta ocitava za jacinu i kvalitet signala. Ja sam imào problem na dva tv i resio pojacivacem

Послато са TA-1053 уз помоћ Тапатока
 
Kabal koji je isao u STB je samo "prepravljen", stavljen konektor antenski i ukljucen u TV. Televizor je star nedelju dana, nisam bas imao vremena da pokvarim nesto na njemu. Nema logike da je neka greska do mene ali svakako cu probati jos jednom da sve povezem pa cu videti da li ce se isto ponasati.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Ako si Sam "prepravljao" antenski kabal sa nekim jeftinim dzekom to ti je uzrok problem. Isti problem Sam imao ali na srecu dosao mi je drugar koji radi u Kopernikusu I stavio njihov konektor sa onim njihovim kljestima I domah signal je bio pun.
Trebali su da ti daju bukvalno nastavak za taj konektor sto ti je isao na STB samo zavijes na njega,kao sto si zavijao na STB-u I dobijes onaj "zenski" I ukljucis normalno u tv bez prepravke.
 
Kontaktirao sam jutros kopernikus mail-om sa pitanjem o ceni standardnog paketa od 1. aprila. Vrlo brzo su me pozvali, pohvala zbog toga.
Cena paketa, dakle standartdi tv paket, biće 1399rsd (trenutno plaćam 1400rsd). Pošto gledam samo nekoliko kanala pitao sam da li u okviru njega ostaju Sport Klub (1-6), NatGeo Wild i BBC Earth i dobio sam potvrdan odgovor.
Pozdrav.
 
U Smederevu vec skoro 2 meseca se na mestu Pink M nalazi Pink BH, a na mestu Pink BH je Pink M. :D Kako to ne isprave?!?!? :type::wave:
 
Kontaktirao sam jutros kopernikus mail-om sa pitanjem o ceni standardnog paketa od 1. aprila. Vrlo brzo su me pozvali, pohvala zbog toga.
Cena paketa, dakle standartdi tv paket, biće 1399rsd (trenutno plaćam 1400rsd). Pošto gledam samo nekoliko kanala pitao sam da li u okviru njega ostaju Sport Klub (1-6), NatGeo Wild i BBC Earth i dobio sam potvrdan odgovor.
Pozdrav.
Standardni tv paket trenutno košta 1250, a veliki 1400 dinara.
 
Cena se razlikuje od mesta do mesta. Nova Pazova - Stara Pazova cena za standardni paket je 1400 a za veliki 1600.
 
Nisam naveo lokaciju...
Reč je o Staroj Pazovi, kao što su iznad napisali, trenutne cene ovde su 1400rsd standardni i 1600rsd veliki paket.
 
U Smederevu vec skoro 2 meseca se na mestu Pink M nalazi Pink BH, a na mestu Pink BH je Pink M. :D Kako to ne isprave?!?!? :type::wave:
Stvarno mi nije jasno kako živiš sa tim da ta dva šugava kanala nisu na svojim mestima?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nije u tome stvar, nego mi nije jasno kako tako jedna ozbiljna firma to sebi moze da dozvoli da ne ispravi gresku tako dugo... :D
 
Gde si to video da su oni nekad bili ozbiljna firma? [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
U pravu si, nego ja sam mislio na Telekom otkad ih je on preuzeo... :D
Inace da dodam da je u Smederevu kvalitet signala odlican i sto se tice net-a i sto se tice TV -a, prekidi su bas retki...
 
Za sad ništa novo po tom pitanju od kad ih je Telekom preuzeo [emoji16]
Kod mene takodje nikakvih većih problema sa internetom i tv hvala bogu. Sve radi odlično, videćemo sa novim paketima kako ide...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Koja je mail adresa kopernikusa, tj. na koju da posaljem mail sa pitanjem vezano za informacije o novom cenovniku?
 
Još nisu ni poslali.
 
Od tetke iz Kanade bi do sad stiglo i pismo i pare za stan[emoji23].

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Sad bio do lokalne poslovnice da produžim, hladan tuš. Kažu možete stari paket da produžite po istoj ceni, 2 meseca gratis, a novi paketi su u najavi od 1. Aprila, ali nije niša zvanično. Ja reko ništa, čekamo taj prvi April pa ako ne bude ništa raskidam ugovor. Kaže zvaćemo Beograd, dođite sutra da proverimo sve opet.
 
Nazad
Vrh Dno