Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Da nece mozda i Nova S da bude?
Znaci sa 2440 ide na 2600 za osnovni i 30mbit a veliki tv paket sa 2640 ide na 2800din. Kanali nista, HBO aprilililiii :eyebrows:

2900 skoro, ako ne bude kvalitetnih kanala, onda previse, a ocekivali smo nesto razumno od kablovskih pilicara..
 
Miki bas si nas prosvtlio, daj dokaz kao sto sam ja prilozio.. :D

Alf daj samo net neka radi stabilno, i da 1. April bude sve u redu, osecam komesanje na mrezama, ludilo.. :D
 
Sva ova igra je zbog politike i novog kanala NOVA S kog oni ne bi ubacili u svoju mrezu, ali morace zbog sport kluova
i to morate svi da shvatite
 
Sad cuh komentatora da rece da ce Nova S kanal, ali da li ga mi dobijamo 25. marta? Nigde niko da obavesti narod o tome...

Cija uopste to televizija, vidim na google-u neki TOP kanala.. Top Shop? :D
 
SBB united group kanal je TOP kanal, preimenovan sad u Nova...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Znači Kopernikus će imati Top pakete? Tj. Nove pakete [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Da, a SBB dobija Arene i RTS (net tv plus).
 
Sbb da dobije arenasport kanale?[emoji23]

Smeh

Morace da dobije, da bi ovi zadrzali sport klubove, tj ne mora, ali tako je logicno.
NOVA S je televizije iz iste grupacije NOVA HR (hrvatska) za kojom su mnogi ovde na forumu
pre godinu i vise pisali i trazili da se uvrsti u ponudu kopernikusa jer je imala najbolje serije i program u okruzenju.(ne znam kako je danas) https://novatv.dnevnik.hr/ (izvinjavam se zbog linka) ali cisto zbog objasnjenja.
 
Poslednja izmena:
Sad cuh komentatora da rece da ce Nova S kanal, ali da li ga mi dobijamo 25. marta? Nigde niko da obavesti narod o tome...

Cija uopste to televizija, vidim na google-u neki TOP kanala.. Top Shop? :D

TOP KANAL - NOVA S - iz grupe https://novatv.dnevnik.hr/ jedan od kanala sa najboljim sadrzajem na Balkanu,
mnogi su svojevremeno zahtevali da se taj kanal uvrsti u ponudu kopernikusa, ali nije bilo moguce
 
Sportski ....nema ? .je l' ovo neka zaebancija, ceo sajt ?
 
Poslednja izmena:
Sva ova igra je zbog politike i novog kanala NOVA S kog oni ne bi ubacili u svoju mrezu, ali morace zbog sport kluova
i to morate svi da shvatite

Da razrešimo ovu dilemu, (ja je nisam ni imao):

Nova S.jpg

Ja bih umesto ovog "nažalost", dodao - "naravno".

Ostaje da vidimo za Sport Klubove HD. :)

Mada, ja boga molim SD da nam ostanu.
 
U Lajkovcu od jutros nije moguće gledati Tv. Kocka non stop. Mogu oni da povecaju na 300 kanala, al sta vredi ako to nema kvaliteta. Ovo je ne gledljivo.
 
Rade nešto,tako je juče bilo u okolini Lazarevca pa se predveče normalizovalo.
 
Mikijev spisak lepih želja...
 
Nazad
Vrh Dno