Šta je novo?

Komercijalna banka

Kako znas koliko je EUR ako je sa AliExpressa? Tamo ide u dolarima.

Vidim ono desno za kurs, ali nelogicno mi je da ti banka placa efektivno :)
 
Poslednja izmena:
Pise ti sve na screenshotu pa uzmes digitron i izracunas. A na aliexpresu stavljas valutu koju ti zelis. Skoro sam prebacio na dolar jer bolji kurs racunaju.
 
Vidim ali po toj logici kada povuces sa PPa 1000e bices u plusu :)
 
Pokazao sam ti SS sa mbank kad su mi vracali pare sa AE, da li ima logike ili ne, meni vracaju po gornjem kursu novac. A isto tako i skidaju.
 
Jel' i na AE-u stoji da je refundirana ta cifra u EUR?

Odo da otvorim racun onda ozbiljno, dok ne zatvore taj bug.
 
Ti me ispitujes kao da radim u komercijalnoj banci :) Evo ti SS posto vidim da te mrzi da proguglas. Nasao sam kurs od tog dana u komercijalnoj banci. "U korist" znaci da su mi pare legle na racun, a par postova iznad sam rekao koji iznos u evrima je u pitanju.
 

Prilozi

  • dsada.png
    dsada.png
    100.1 KB · Pregleda: 101
Ne, ja volim da proverim do kraja. Cesto se desavalo da ljudi misle da je nesto dobro kad ono...
Edit: stoji EUR na Aliu za refund isto. Hmm :)
 
Poslednja izmena:
Кол`ко видим у ове ситне сате:)у питању је курс за девизе(продајни)који се користи код плаћања тј. поврат се у овом случају врши по истом курсу,што је добро,значи поштена банка:D.Иначе на два сајта (Каматица и овај од Дога)су различити курсеви,јер су за ефективу и за девизе.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Po toj logici stvarno moze da se zaradi povlacenjem sa PayPala :) Samo da vidimo da li je neko primao na KB kartice.
 
Jel ima negde opcija da se podesi da kada koristim ebank i pre plaćanja da mi traži kod koji će mi poslati na fon? Trenutno nemam tu opciju.

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Udješ u ebank, pa podešavanja, pa ebank, tu imaš da namestiš.
 
To mora bas preko kompa da se uđe pa da traži taj kod? Pošto ja uđem preko browsera na fonu (aktivirana mi je da stiže top kod) I kada plaćam, ne traži mi kod.

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Ja ne koristim tako kao ti...

Komp-ebank
Telefon-kombank aplikacija :)

I uvek traži kod, bez obzira na iznos.

E sad proveri da li ti je aktivirano


eYgaG3l.png


Pa eto nije me mrzelo i pokušao sam kao i ti preko telefona pa pretraživač i traži kod



GDwApNl.jpg
 
Ti imaš onda mbank aktiviran ako imaš app na fonu? Inace, aktivirana mi je ta jednokratna lozinka.

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Da imam. Ali sam probao kao i ti iz pretraživača i one slike. Traži
 
Nemam pojma, meni ne traži a aktivirano. Videću da sledeće plaćanje odradim sa kompa pa dal ce tražiti...

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Jel zna neko nesto o ovoj akciji kombanke?
Telefonom plati da ti se isplati
U periodu od 01. jula do 30. septembra 2017. godine, prvih 1.000 klijenata koji aktiviraju KOMePAY digitalnu karticu na svom telefonu u okviru mBank aplikacije Komercijalne banke i naprave najmanje 3 transakcije očekuje bonus od 5.000 RSD.
Plaćanje možete izvršiti preko POS terminala sa beskontaktnim čitačem.
Imam tu karticu na telefonu ali je nisam koristio i nisam znao za ovo, ima li neko ideju jesu li isplatili tih 1000 klijenata ili da odradim 3 lagane transakcije? :d
 
Nisu isplatili, jos traje. Od 01.07-30.09.

Ima i ona druga isto za placanje visa karticama ..
 
Kako znas da li je bilo vec 1000 klijenata?
 
Pogrešno si me razumeo nešto ;)

Odakle znam... Tako i meni rekoše.

Akcija traje od 01.07. do 30.09. Rezulati oko 10.10. :)
 
Axa ok.
To ne znaci da vec 1000 njih nije to uradilo.
 
  • Like
Reagovanja: M J
+1? :)

Da li je neko uzeo Visa Platinum uz depozit u Kombanku mozda i zna uslove? (ili da li neko zna da li je moguce barem?)
 
Nema još liste dobitnika na sajtu.
 
Petak 13-ti, a dobiješ pare od banke.

A lepo me pitaše, da li hoćete da prihvatite nagradu...
 
Obe ili jednu?
 
Za sad spisak u rukama imaju za veću. ;)

A za manju, skoro pa sam siguran da sam dobio, jer sam isti dan podneo zahtev za digitalnu.
 
Poslednja izmena:
Lepo lepo :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pa ti si me obavestio...

Sve im treba uzeti ;) Sve...
 
Nazad
Vrh Dno