Šta je novo?

kojim programom režete?

Kojim softverom spaljujete svoje diskove?

  • Alcohol 120%

    Glasovi: 46 10.9%
  • Nero 5

    Glasovi: 23 5.5%
  • Nero 6

    Glasovi: 369 87.6%
  • Easy CD Creator 4 / 5 / 6

    Glasovi: 9 2.1%
  • Easy Media Creator 7

    Glasovi: 9 2.1%
  • CloneCD / CloneDVD

    Glasovi: 30 7.1%
  • Ashampoo Recording Suite

    Glasovi: 4 1.0%
  • Stomp / Sonic RecordNOW

    Glasovi: 2 0.5%
  • CDRWin

    Glasovi: 3 0.7%
  • GNU command-line alate (mkisoft, cdrdao...)

    Glasovi: 3 0.7%
  • Mogućnosti ugrađene u Windows XP

    Glasovi: 6 1.4%
  • Nešto levo...

    Glasovi: 20 4.8%

  • Ukupno glasača
    421
gx-x je napisao(la):
i sad vi meni recite na kraju oni falsh rodium tj rodiuhm diskovi ili kako vec, jel ih bolje rezati u easyju ili u neru ?

I recite mi jos nesto: CD-RW sa audio zapisom (znaci CD audio) rezan sa novijim nero programima (6.x.x.x.x.x.x.x.x.x) nece da svira u kolima, a pre je svirao (sa nerom 5.x.x.x.) jel ima neka fora i sa time ?!

Ima fora... zaboravi na glupi nero... instaliraj ONES
 
aj bar reci u cemu je fora :) Mislim, znatizeljan sam jako ! (skidam ONES trenutno...)
 
Taj ones je u stvari prassi-jev, da li ima verifikaciju posle snimanja i ako ima verifikaciju, podrzava li verifikovanje image-a, retko shta da sam video od software-a osim zadnjih Nero-a, a da podrzava image u verifikaciji!
 
Vidji sliku :)
 

Prilozi

  • Clipboard01.gif
    Clipboard01.gif
    9 KB · Pregleda: 132
Od nekog vremena ONES je jedini burning program na mom kompu.
 
gx-x je napisao(la):
CD-RW sa audio zapisom (znaci CD audio) rezan sa novijim nero programima (6.x.x.x.x.x.x.x.x.x) nece da svira u kolima, a pre je svirao (sa nerom 5.x.x.x.) jel ima neka fora i sa time ?!
Da li si probao pre toga u Nero "full-erase rewritable disc"?
Meni se to dogodili sa DVD-RW koji nakon drugog snimanja na njemu nije hteo vise da ga ucita kucni DVD plejer. I nakon formatiranja DVD-a sa programom DVDinfo Pro kucni DVD plejer je ucitao disk bez problema.
funny_10.gif
 
ehe ja sam ladno poceo da rezem iz Total commandera ,) Totalno su kul plugin-ovi :smoke:
 
Nije lose, samo treba navici. Drugaciji koncept.
 
nero v6.6.0.1 i to sve verzije koje su bile vec vise godina. nebi mogao da zamislim preko cega bi drugo rezao
 
Nero Ultra edition 6.6.0.13
 
Nero je jako fini paket. Ne govorim samo o rezanju, već i o drugim korisnim alatima pride.
 
Ja sam presao na ONES definitivno. Zasto je ONES tako dobar, saznacete ako procitate sta su pisali na ovom forumu o njemu.
 
Možda zbog toga što ga je pravio Prassi?
 
Imam fantomski problem sa Neroom 6.3. Reže CD-e normalno, ali pri rezanju DVD-a odradi keširanje i ispiše onu tekst liniju da počinje da snima podatke, ali se tu zamrzne.. Ranije je radilo, ne znam šta je indukovalo problem, jel ima neko neku idju.. Sistem je WinXP SP2, Amd Xp2000+ i 0.5GB Rama.
 
Sonic RecordNOW... Stigao mi preinstaliran na Dell Inspironu 6000... Radi posao...
 
hm

da li iko koristi onaj windowsov rezač :D ili BurnXP ili tako nesto? Ja licno ne koristim ni jedan ni drugi, al me bas interesovalo...
Nero zakon, a jos je i legalan!!
 
Ma Windowsov rezač je dupe... reže samo track-at-once i ne zatvara diskove... mada za prvu pomoć može da posluži (al' neće da reže odma', nego prvo iskešira sve fajlove, pa onda... bezveze).
 
Windowsov je ocaj, keshira fajlove, znaci zauzima mesto na disku i vreme. A i nema nikakva podesavanja, njemu sta je default tako se reze.

A vi sto vas zeza nero, predjite na ones ili easy media creator, ne znam sto se glupirate sa tim nerom. Ja ga ne koristim otkad sam kupio prvi dvd rezac.
 
I dalje mislim da je za manje zahtevne korisnike tj. ''za po kući'' besplatni DeepBurner idealno rešenje.
 
Geek_master je napisao(la):
A vi sto vas zeza nero, predjite na ones ili easy media creator, ne znam sto se glupirate sa tim nerom. Ja ga ne koristim otkad sam kupio prvi dvd rezac.

Izmedju ONES i Easy-ja je razlika ogromna, pre svega u velichini...Samim tim neuporedivi...ONES za sada rula :)
 
Nazad
Vrh Dno