Šta je novo?

kojim programom režete?

Kojim softverom spaljujete svoje diskove?

  • Alcohol 120%

    Glasovi: 46 10.9%
  • Nero 5

    Glasovi: 23 5.5%
  • Nero 6

    Glasovi: 369 87.6%
  • Easy CD Creator 4 / 5 / 6

    Glasovi: 9 2.1%
  • Easy Media Creator 7

    Glasovi: 9 2.1%
  • CloneCD / CloneDVD

    Glasovi: 30 7.1%
  • Ashampoo Recording Suite

    Glasovi: 4 1.0%
  • Stomp / Sonic RecordNOW

    Glasovi: 2 0.5%
  • CDRWin

    Glasovi: 3 0.7%
  • GNU command-line alate (mkisoft, cdrdao...)

    Glasovi: 3 0.7%
  • Mogućnosti ugrađene u Windows XP

    Glasovi: 6 1.4%
  • Nešto levo...

    Glasovi: 20 4.8%

  • Ukupno glasača
    421
OptiPlex je napisao(la):
Sad je deplasirano govoriti o toj razlici u ceni (mada opet, Primedisc 8x ima da se nadje za manje od 30 dinara) ali svojevremeno se dugo vremena verbatim drzao na ~100 dinara i apsolutno je bio neisplativ pored raznih drugih medija koji po kvalitetu zapisa nista losiji nisu (Ritek, Ricoh) a bili su i do duplo jeftiniji. O tome sam govorio kad sam pricao o neisplativosti. Da ne ulazim sad u Kprobe-ove scanove koji su u proseku davali bolji rezultat Riteku nego verbatimu, posto ionako ne bi verovao :d
Primedisc8x u NS nisam cuo da ima, ni riteka nije bili nesto mnogo ili ga je bilo za svega ~20din manje u odnisu na verb pre pada cena.
ma evo ti link pa tu imas i sken za taj TDK002 i "izbor" medija ovde :(:
http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?t=55400&highlight=dvd
e sad kad bi samo znao kolko ce taj disk da traje bilo bi sve super :)
 
Jel moze neko da izbaci link za download easy-ja 7-ice ili 6-ice
 
Ni jedna ni druga ne mogu da se downloaduju... Roxio ih samo prodaje, ne postoji demo verzija... mada video sam sedmicu na jednom od "onih" sajtova... I shall say no more :)
 
7ca je velika 1 giga, a 6ca oko 600 mega, ako se dobro secam.
 
Moja kopija shestice (zajedno sa poslednjim apdejtima za engine i creator) tacno 488 MB :)
 
Hm, a zasto nije stavljena opcija da se stiklira vise programa, verovatno bi i rezultat bio realniji. Na primer, ja koristim Alcohol za sva kopiranja/rezanja image-a. Nero za kompilacije software-a, igara i sl. Sve kad se sabere, 40% prema 60% u korist Nero-a, ali ovih 40% nije za bacanje...
 
Hm, a zasto ima sve vise bezveznih pollova ?
 
Gde je u ovom spisku Juggler? Ili Roxio WinOn CD/DvD?
 
Poslednja izmena:
BokiPK je napisao(la):
Gde je u ovom spisku Juggler? Ili Roxio WinOn CD/DvD?

e konacno neko da se seti WinOnCD-a!!!!
zakon program
vidi sve reze sve
:smoke:
 
filipenko je napisao(la):
Hm, a zasto ima sve vise bezveznih pollova ?
Ovo je poll iz vremena kada se za svaku glupost postavljao poll i kada ih je bilo 3x dnevno minimum :)
 
Sto da ne? Hoce covek da vidi sta se koristi.
Za RW diskove koristim DropToCD - milina jedna.
 
Poslednja izmena:
Sta je taj winoncd? Po cemu se razlikuje od kreatora?
 
To je program koji je nekad bio dobar, a onda ga je kupio Roxio :)
 
Mislim da bi trebali na listu da stavite Deep Burner koji nikako ne može da se svrsta u kategoriju ''nešto levo'' pošto je program jako dobar a još je pritom 100% free. Ko je zainteresovan može da proba >>> KLIK
 
Danas sam skinuo 1.3 free verziju, jos uvek je nedoradjen... na stranu ruzan interfejs, jos uvek nema ni skidanje CD-a u ISO...
Kad smo kod besplatnih programa, K3B na Linuxu sije sve programe na Windowsu i po funkcionalnosti i po izgledu.
 
Ako sam te dobro razumeo, DeepBurner ne može da nareže ISO CD?
 
Ne ne, moze da nareze CD od ISO fajla, ali ne moze da skine sadrzaj CD-a u ISO.
 
filipenko je napisao(la):
Ja sam progledao otkad sam stavio Easy-ja. Apsolutni sampion dvd rezanja ! Problem je sto ima dosta voona poput maxa koji su doskora rezali po 2, a nekad i 3 cda mesecno :d u eri dvdova pa neke stvari ne razumeju :)

Pa ja ne zaradjujem na drugarima tako sto im prerezujem igre na veliko :D
 
Nero 6 kada režem sa HDD-a,a Alcohol 120% kada režem sa diska na disk(jer nema ugrađenu opcija da reže sa HDDa).
 
Kako bre nema, a sta je ono "Image Burning Wizard" sa leve strane? Udri to, nadji ISO koji rezes, stavi "Normal" template i udri...
 
nero + total commander.

ne znam sta bi radio da neko nije izmislio ova dva programa.
 
Ma da ima K3B za Windows ne bih Nero ni pogledao. Dobar je i burnatonce samo je zakomolikovana podrska za DVD pisace.
 
Voodoo_NBGD je napisao(la):
Kako bre nema, a sta je ono "Image Burning Wizard" sa leve strane? Udri to, nadji ISO koji rezes, stavi "Normal" template i udri...
To je rezanje image CD-a,a nema opcije da reže na primer neki podatak sa HDD-a.
 
trx je napisao(la):

isto takodje :-devil-:

Nego .. oce li Alcohol konachno da krene da reze sve zivo ili samo image ???
 
Geek_master je napisao(la):
Sta je taj winoncd? Po cemu se razlikuje od kreatora?

bio je super program "onog" doba iz peraistorije rezanja CD-ova, ali.....
sad je dobar je vidi sve rezace, koji postoje i koji ne postoje
(bez da radis update, trazis verziju itd...), vidi sve sesije svih drugih programa i cesto ih stavi sve da se vide ponovo, kako nemam pojma
jedino je brzina rezanja 16/10
i da , najbitinije, subjektivno mi se nesto cini da ono rezano snjim se nesto bolje cita nego naprimer sa nerom, ovde mislim na multisession cd-ove
a isto to mi se cini i za Easy, da je bolje citljivost nego kod nera
iako je nero najnormalniji GUI, a i to je sve relativno
 
Nazad
Vrh Dno