Šta je novo?

Tablet Koji E-reader (e-rider) uzeti?

MAXTOR 369

Poznat
Učlanjen(a)
05.04.2021
Poruke
19
Poena
25
Pozdrav svima!
Želio bih kupiti uređaj za čitanje (E-rider) pdf fajlova, Word i HTML dokumenata.
Volio bih da je ekran što prirodniji realnom papiru, da ne predstavlja zamaranje za oči bez obzira da li se čita u zatvorenom prostoru ili vani. Takođe, vrlo mi je bitna težina, da uređaj bude što laganiji. Da bude jednostavan za upotrebu i pregled dokmenata koji se nalaze u njemu. Da li je dovoljna veličina ekrana od 6" inča. Nekako mi se optimalnim čini 7" ekran. Pošto živim u manjem mjestu nisam imao priliku susretati se sa ovakvim uređajima pa nemam tu vrstu iskustva da kažem da li mi se neki dopada ili ne.
Nebitno mi je da li uređaj može 12 ili 1.520 metara pod vodu, jer ga neću nositi u kadu ili na plažu.
Budžet za kupovinu je oko 250 Evra.
Na ovom linku sam našao solidan izbor, ali ne znam koji je najbolji izbor:

Koje su suštinske razlike između ovih uređaja:

060000061

Svaki savjet je dobrodošao.
 
Pozdrav jel ova opcija jos funkcionise ?
Posto sam probao i samo dobijam secured .epub nikako dekriptovan. Eden books mi je otvoren ali nije kao kod tebe na slici u zasebnom prozoru nego radi u pozadini posto nikako ne uspevam paralelno da je pokrenem
Funkcioniše. U jednom prozoru otvoriš knjigu, a u drugom neki file explorer, na primer EX File Manager, pa pronađeš fasciklu Root > data > data > rs.laguna.edenbooks > cache. Tu se nalazi knjiga, npr. 1234_567_secured.epub. Držiš malo duže da je selektuješ i ispod će se pojaviti opcije. Ideš na More > Copy to i izabereš gde želiš da je sačuvaš, Dropbox, Google Drive, PC.
 
Kindle Oasis na rasprodaji, 135$ + porez i isporuka:
Oasis
 
Nazad
Vrh Dno