Šta je novo?

Koje miševe imate?

meni na HAMI crko wireless adapter sam od sebe,nakon par dana.
 
I meni. Kako si resio problem, je l' ima neki univerzalni zamenski adapter za njega?
 
DFDC1B2C-3D49-48C2-BB2B-22A69DDB2958.jpeg 5535A608-11EF-45FA-AA48-075DBD9328D8.jpeg
 
Posle 5 godina sa A4-Tech TL9A, juče sam kupio G402 Hyperion Fury. Lepo leži u ruci i mnogo je brz, a rekao bih i da je precizniji od prethodnika, odnosno da je lakši za precizno korišćenje.
 
Ljudi, da li neko kojim slučajem ima Pwnage Symm 2 Wireless?
 
ne, tesko se moze nabaviti. meni je on bio u top 5 listi, ali sam se odlucio za glorious (final mouse starlight mi je, top 1 ali to tek nemoguce nabaviti)
 
ne, tesko se moze nabaviti. meni je on bio u top 5 listi, ali sam se odlucio za glorious (final mouse starlight mi je, top 1 ali to tek nemoguce nabaviti)
Meni je ovaj u top 5, jedini koji ne mora nužno da bude honeycomb i da po mogućstvu nema brending nikakav po sebi. Znači minimal look :)
 
Kupih ovaj.
Valjda se nisam zeznuo
E imam isti miš od 2019 pa sve do danas. Okej je za taj novac, jedina mana što je delimično pokvaren scroll nakon dugogodišnjeg korišćenja... u kanteru mi je jump bindovan na scroll pa je verovatno zbog toga

Sve u svemu, solidan je i ima dosta podešavanja unutar softvera.
 
samo lagane stvari sa rupicama,tipa xtrfy m4 m 40 ili kako se vec zove
 
Logitech MX Master 3 for Mac...Trebalo mi 15 dana da se naviknem na njega :) Sad ga ne menjam par godina...

BG2_5301mala.jpg
 
Da li ima nekog kolege forumaša koji poseduje Viper Mini za kinesko tržište? :) Vidim da ima Viper Mini-ja na Aliju da se pazare za 21€ sa sve transportom što je presmešno za i ovako već predobar miš (možda i najbolji miš svih vremena u odnosu cena/performanse). Razmišljam se da ga pazarim čisto da ga imam i za eventualno povremeni gejming :) Vidim da ih naši valjaju na KP za 35-50€, pa rekoh što da budem ovca :)
 
Poslednja izmena:
Ja uzeo Deathadder Essential da probam i zadržao ga, odličan miš skroz, posebno za te pare, čak bi rekao i više muzike nego para. :) Prije njega imao Rival 3, Aerox 3 Wireless i Razer Basilisk X Hyperspeed (nikad više bežični miš uzeti neću) i Deathadder oblik mi najviše odgovara s tim što je ovaj jako kvalitetno odrađen iako je Essential pakovanje (nema RGB već samo zeleno osvjetljenje i kabl je onaj krući nije braided kabl). Takođe sam na kratko probao i Deathadder V2 Mini ali iako nemam velike šake mini mi nije legao nikako, poklapao sam ga rukom skroz.
 
Ja trenutno imam Orochi V2 i mogu reći da je najbolji miš koji sam imao do sada, a imao sam ih baš hrpu. Ali to je prvenstveno zbog veličine. Ovaj Viper Mini bih uzeo kao neki backup da imam :)
 
kada bi napravili Viper Mini Ultimate :)
 
Ja trenutno imam Orochi V2 i mogu reći da je najbolji miš koji sam imao do sada, a imao sam ih baš hrpu. Ali to je prvenstveno zbog veličine. Ovaj Viper Mini bih uzeo kao neki backup da imam :)

i meni se svidi na prvi pogled mozda cu ga uzeti preko Madzara.......
 
Kupih razer deathadder v2 posle 8 god koriscenja deathadder prve generacije i gomilu switcheva zamenjenih :D Nema sta da se kaze, kvlitet dobar, oseti se da je laksi dosta od obicnog DA, pleteni kabl, konacno nema da kabl "vucem" sa kraja stola, senzor odlican, materijal mat peskiran kao, dobar grip ima u ruci sa gumiranim stranicama, najvise sam bio skeptican u vezi novih optickih prekidaca posto sam citao komentare da su previse "osetljivi" ali nije strasno, nije kao da naslonis prst i on klikne ipak mora da se stisne. Neko moje vidjenje, ja prezadovoljan.
 
Poslednja izmena:
posle O D dolazi I (pa na kraju N)

1649016635594.png
 
samo lakse :)
 
Nedavno počeo da mi otkazuje levi klik na G5 koga inače posedujem od 2008 godine i reših da sebe počastim sa G502 SE HERO.
Prvi utisci su OK, a posebno mi se sviđa i odgovara onaj brzi scroll.
 

Prilozi

  • 20220401_200648.jpg
    20220401_200648.jpg
    241.5 KB · Pregleda: 66
  • 20220401_200713.jpg
    20220401_200713.jpg
    241.6 KB · Pregleda: 75
Izgleda svemirski :)
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
Navikao sam se na Logi g600, većina miševa smešeta domali prst na bočnu stranu miša, dok kod g600, desno ima treći G-shift taster, meni to više odgovara da mi je domali prst ispružen na gornjoj površini miša, na tom G-shift tasteru a ne da mi je domali prst zgrčen sa bočne strane. G-shift taster mi je isključen softwerski, služi mi kao mesto za domali prst.
 

Prilozi

  • 41Xx-nfFH1L._AC_.jpg
    41Xx-nfFH1L._AC_.jpg
    9.7 KB · Pregleda: 48
  • logitech_g600_910-002865_mis_gaming_crni_mi_3_pic_4.jpg
    logitech_g600_910-002865_mis_gaming_crni_mi_3_pic_4.jpg
    73.2 KB · Pregleda: 36
Hteo da uzmem MX master 3.
Pogledam prodavnice -> cena blagi užas,
pogledam oglase, ok prihvatljivo, ali kod svih piše "cene su promenljive kontaktirati za aktuelnu cenu"!
Pustim poruku na 6-7 oglasa, kod svih je ispalo da je cena veća za 4-10€ u odnosu na oglašenu cenu, valjda misle da će navući više kupaca tako, nije mi jasna ta logika.
Uglavnom, jedan mi reče 80€ ja rekoh ok, uzimam crni tek stiže poruka "ali cena je 90€" !!! i to ne posle 2 dana nego sad 90 a pre sat-dva 80€!

Ja da sam ovako tretirao svoje kupce više ne bi imao biznis!!!
 
Ima li ko Logitech G102 Lightsync??

Nisam pasionirani gejmer, ne igram pucačine, naprotiv, igram RDR2, Witcher, Skyrim i druge RPG igre, pa me zanima kvalitet klika, skrola i slično ( Dead Eye u RDR2 sam navikao na klik skrola ) pa me zanima kakva su iskustva onih koji ga imaju, pošto nameravam da ga pazarim.

P.S: Nije ovo za temu "šta da kupim" jer već znam šta, samo me zanimaju iskustva ljudi sa foruma. Nadam se da nije problem.
 
Kakav problem moze da bude? :)
Nemam ga, ali sam imao prilike da ga malo testiram. Generalno za svaku namenu je odlican mis i oblik (po meni), samo mu scroll nije bas najjaca strana, plus ja preferiram takav slican model u bezzicnoj varijanti i onda je top.
 
Čija je wireless tehnologija najbolja zna li se? :) Imao sam Steelseries Aerox 3 Wireless i Razer Basilisk X HyperSpeed i sve mi se činjelo da sam nepricizniji, ne mislim ni na igre čak, već i na samo klikanje manjih površina, recimo kad hoću neki prozor da zatvorim brzo na X, dešavalo mi se da promašim. Nekako se sticao utisak da se moram više potruditi nego inače da kliknem gdje hoću. Posle sam se vratio na žičani Rival 3 pa sad Deathadder Essential i nemam tih problema. Ne znam da li je neko imao sličnih problema ili sam ja samo ultrasenzitivan na lag? :)
 
Nazad
Vrh Dno