Koje miševe imate?

Skamer

Flash Drive
Učlanjen(a)
24.02.2019
Poena
18
ima neko basilisk onaj prvi model? na desnoj strani tamo gde vam stoji domali prst,tu me stipa kad pritiskam desni klik,tu gde se spajaju desni klik i plastika na misu. razer poprilicno pravi neke gluposti,ima puno ljudi koji se zale. nisu bas mnogo pametni,ovo mi se nije desavalo na drugim misevima.

imarkovic

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
20.08.2010
Poena
28
Mislim da im je taj model mozda i jedini Basilisk koji je dobar, mada se meni licno ni jedan Basilisk ne svidja.
Sto se tice tvog problema, jedino sto mi pada na pamet je da skines malo ivicu gornje plastike (plastike koja naleze na klik), tj. da je oboris nekom malo finijom smirglom, tako da se istupi i vise ne bude imala cime da stipa. Ali vidi da ne skines mnogo i narusis dizajn, nego malo, tipa 0.1mm otprilike

Skamer

Flash Drive
Učlanjen(a)
24.02.2019
Poena
18
Mislim da im je taj model mozda i jedini Basilisk koji je dobar, mada se meni licno ni jedan Basilisk ne svidja.
Sto se tice tvog problema, jedino sto mi pada na pamet je da skines malo ivicu gornje plastike (plastike koja naleze na klik), tj. da je oboris nekom malo finijom smirglom, tako da se istupi i vise ne bude imala cime da stipa. Ali vidi da ne skines mnogo i narusis dizajn, nego malo, tipa 0.1mm otprilike
dobro resenje. imam malo duze prste,nisu razmisljali o tome ocigledno.

Street

Flash Drive
Učlanjen(a)
17.07.2021
Poena
43
Pa uputstvo za taj komplet ti je pdf od 2 strane, skineš na sajtu Coolermastera. Imaš par opcija, pojačaj smanji osvetljenje, povećaj smanji DPI mišta i kako da isključiš windows dugme da ga greškom ne pritisneš u igrama.

Ipak se DPI menja suprotno ovde navedenom upustvu, DPI + dugmići sa strane a ne obratno, zato mi nije htelo.

Inače, imate CoolerMaster Devastator 3 miš na akciju u G. videh danas , 1.200 dinara, prejeftino a stvarno sam oduševljen mišem, Avago, Omron, odlična plastika, prelep RGB... vredi mnogo više

BobRock9x

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.01.2021
Poena
63
Ipak se DPI menja suprotno ovde navedenom upustvu, DPI + dugmići sa strane a ne obratno, zato mi nije htelo.

Inače, imate CoolerMaster Devastator 3 miš na akciju u G. videh danas , 1.200 dinara, prejeftino a stvarno sam oduševljen mišem, Avago, Omron, odlična plastika, prelep RGB... vredi mnogo više
Pa lepo sam ti okacio upustvo kako se menja dpi i ti slusas druge da gledas manuel.

Street

Flash Drive
Učlanjen(a)
17.07.2021
Poena
43
Ajde malo pročitaj šta je napisano, to upustvo koje si ti meni okačio sa zvanične stranice je pogrešno.

Kombinacija dugmića je suprotna navedenoj na stranici, što se može videti na kutiji miša u prodavnici.

Upustvo sa stranice kaže dugme sa strane + DPI dugme, a na kutiji miša DPI + dugme sa strane, i u tom slučaju radi.

nesa07

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poena
38
Moram da iznesem jedan detalj koji sam primetio kod G900.
Miša držim na kablu već neko vreme jer je navodno baterija crkla. Tako na kablu baterija drži na 5%, zna da padne na 3% ili 2%.
Ono što je neverovatno je da se baterija tačno na mesec dana u "dan" već treći mesec za redom napuni i drži 3 dana.
Ono što zaključujem je da je u pitanju elektronska zastara a ne da je baterija crkla.

imarkovic

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
20.08.2010
Poena
28
Ipak mislim da treba da probas zamenom baterije, obzirom da nisi menjao njegovu prvu bateriju, kako sam shvatio..?

nesa07

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poena
38
Da, da.. nisam još zamenio bateriju. Da se baterija napuni tačno na 30 dana jednom u 3 meseca zaredom, teško da je slučajno.

Skamer

Flash Drive
Učlanjen(a)
24.02.2019
Poena
18
evo deathadder 2013 i cini mi se da mi vise odgovara nego basilisk. stavio sam grip trake i bas su dobre. svako treba da ima grip trake. oko 1700 dinara u computerland.

imarkovic

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
20.08.2010
Poena
28
1700din? Ja porucio 2 kompleta za G903, jedan je kostao sa sve postarinom oko 5$, i stiglo je relativno brzo.

Skamer

Flash Drive
Učlanjen(a)
24.02.2019
Poena
18
i nabavio sam hyperx pulsefire haste. mnogo je lak i lako klizi sa onim belim glajderima. doduse ako vam je sugava ili prljava podloga onda opet nece biti na maksimumu potencijala. mis je malo mali za moju ruku. dobijate ekstra glajdere i grip trake uz njega. prekidaci su "klikavi" poprilicno,bas su solidni.

Mrljesana

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
26.06.2013
Poena
48
Opet problema sa mojim G703, sad je počeo skrol da baguje, kakve su mi opcije, novi TTC enkoder? Koji uzeti, kakvi su novi Kalih enkoderi koji se koriste u G Pro miševima?

Skamer

Flash Drive
Učlanjen(a)
24.02.2019
Poena
18
Ima li nekog kome je g402 omiljeni mis? Tako mi lepo lezi u ruci,a imam malo povecu saku. Teksturiranu plastiku nikako ne volim jer nemas grip nikakav,volim glossy. A ovaj mis ima jako kvalitetnu plastiku,negde na pola puta izmedju glossy i textured. Fabricki glajderi nazalost otisli u pm,a nisu mozda nikad ni valjali. Skinuo sam to djubre i stavio 4 komada PTFE beli,sad klizi kao lud. Znas kakvo mi je deathadder djubre u odnosu na ovaj. :)

illidan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
02.02.2005
Poena
113
cekajuci model o- wireless koji ko zna kad ce biti kod nas... razmisljam da uzmem G-Wolves Hati S wireless
ima li neko neka iskustva sa g-wolves misevima? ono build quality i stanje posle meseci i meseci usage? :)

Vrh Dno