Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Mora da nisi nešto odradio kako treba. Pogledaj nekoliko strana u nazad, neko je ponovo objavio moja podešavanja. Mora da je radi.

Послато са GT-I8262 уз помоћ Тапатока
 
Mora da nisi nešto odradio kako treba. Pogledaj nekoliko strana u nazad, neko je ponovo objavio moja podešavanja. Mora da je radi.

Послато са GT-I8262 уз помоћ Тапатока
Proradilo je tek tako danas a sinoć ni nakon restarta nije htelo. :D

Još samo titlove da sredim i to bi bilo to. Quasar i dalje ne mogu uspešno da instaliram, možda sam čak pogrešan zip skinuo ili slično.

Za sada će mi Elementum biti dovoljan. Da li može još izvora da se doda (Providers)? Koliko vidim samo 3 ih ima.
 
Posto nisam do sada koristio kodi,zanima me kada na bix spojim eksterni hard da preko njega pustim film,da li da ga pustam preko kodija ili preko bilo kog drugog plejera?
I da li moram da skidam ja titlove i da ih imenujem identicno kao film ili ce to kodi odraditi?
 
Ima plugin za Kodi za titlove, opensubtitles npr. koji skida titlove sa neta. Ne treba nikakav eksterni plejer.
 
Proradilo je tek tako danas a sinoć ni nakon restarta nije htelo. :D

Još samo titlove da sredim i to bi bilo to. Quasar i dalje ne mogu uspešno da instaliram, možda sam čak pogrešan zip skinuo ili slično.

Za sada će mi Elementum biti dovoljan. Da li može još izvora da se doda (Providers)? Koliko vidim samo 3 ih ima.

Elementum poslednji put kad sam ga ja koristio imao je preko 30 provajdera 100%. Što javnih trakera, što privatnih. Imaš u Burstu podešavanja da ih omogućiš. Ne znam odakle ti 3. Mislim da je i na defaultu više bilo.
 
Ima, ali ne znam kako radi, mrzelo me da pravim nalog i tamo.
 
Ima zvanični plagin za titlovi.com. Rade svi oni dobro, samo ja npr. nisam postavio da automatski skida titl, nego sam odaberem koji hoću.

Послато са GT-I8262 уз помоћ Тапатока
 
Meni nikada na Kodiju nije radilo to automatsko skidanje titlova. Radi svaki četvrti ili peti put. A i nemože on da zna koji titl tebi treba za koju verziju ripa.
 
Znaci treba da se stavi da ponudi titlove pa sam da izaberes? Nesto kao sto radi npr vlc player?
 
U principu da. Samo što kad recimo instaliraš opensubtitles addon imaš ogromnu bazu titlova, ono što imaš na njihovom sajtu imaš odmah i na Kodiju takoreći. Tvoje je samo da pritisneš dugme za titlove u plejeru i izabereš ponuđeno. Po meni najbolje rešenje za titlove definitivno. Plus što u slučaju da ti neki titl ide ranije ili kasni imaš odmah alate za nameštanje titla uporedo dok gledaš film. Brzo i efikasno rešenje definitivno.
 
U principu da. Samo što kad recimo instaliraš opensubtitles addon imaš ogromnu bazu titlova, ono što imaš na njihovom sajtu imaš odmah i na Kodiju takoreći. Tvoje je samo da pritisneš dugme za titlove u plejeru i izabereš ponuđeno. Po meni najbolje rešenje za titlove definitivno. Plus što u slučaju da ti neki titl ide ranije ili kasni imaš odmah alate za nameštanje titla uporedo dok gledaš film. Brzo i efikasno rešenje definitivno.
Ne bih se slozio da je plugin opensubtitles bolji od plugina titlovi.com. Jedino u cemu je bolji sto odmah prepoznaje naziv filma i odmah otvara prevod za razliku od titlova.com gde je ponekad potrebno rucno uneti naziv filma u pretrazi. Titlovi.com ima sigurnije prevodioce ( prevodi su uvek dobri), dok kod opensubtitles sam nalazio prevode koji nemaju blage veze sa mozgom ( prevodjeni google prevodiocem). Ne favorizujem titlove.com ali predlazem upotrebu oba plugina.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Ubacio sam balkan gree wizard. Koji od buildova je najbolji za njega?
I koji repo jos predlazete?
 
Ne bih se slozio da je plugin opensubtitles bolji od plugina titlovi.com. Jedino u cemu je bolji sto odmah prepoznaje naziv filma i odmah otvara prevod za razliku od titlova.com gde je ponekad potrebno rucno uneti naziv filma u pretrazi. Titlovi.com ima sigurnije prevodioce ( prevodi su uvek dobri), dok kod opensubtitles sam nalazio prevode koji nemaju blage veze sa mozgom ( prevodjeni google prevodiocem). Ne favorizujem titlove.com ali predlazem upotrebu oba plugina.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Ma ja sam mislio generalno na titlove u Kodiju ne na addon posebno. Ja koristim i open i titlovi i podnapise, sva tri su mi odlična.
 
Inace,da li instalirati samo addon green balkans ili recimo koristiti wizard?
 
Da li neko može da postavi dobar add za NBA? I generalno strane sportske kanale/prenose? :)
 
Opensubtitles addon uvek prijavljuje da je Nickname ili lozinka pogrešno uneta ili da su polja ostavljena prazna.

Napravio sam nalog i 100% nisam pogrešio lozinku/Nick. Brisao sam i ponovo instalirao Addon ali nema pomoći. :(
 
Uloguj se na sajt pa probaj ponovo addon

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Opensubtitles addon uvek prijavljuje da je Nickname ili lozinka pogrešno uneta ili da su polja ostavljena prazna.

Napravio sam nalog i 100% nisam pogrešio lozinku/Nick. Brisao sam i ponovo instalirao Addon ali nema pomoći. :(

imaš onaj opensubtitle addon za koji nije potrebno logovanje
 
Ne bih se slozio da je plugin opensubtitles bolji od plugina titlovi.com. Jedino u cemu je bolji sto odmah prepoznaje naziv filma i odmah otvara prevod za razliku od titlova.com gde je ponekad potrebno rucno uneti naziv filma u pretrazi. Titlovi.com ima sigurnije prevodioce ( prevodi su uvek dobri), dok kod opensubtitles sam nalazio prevode koji nemaju blage veze sa mozgom ( prevodjeni google prevodiocem). Ne favorizujem titlove.com ali predlazem upotrebu oba plugina.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Uhhh Titlovi.com nije bas sjajan sa prevodiocima.Ima boljih sajtova ali oni nemaju addonove ...
 
Pozdrav, u poslednjih par dana mi se desava da nista ne mogu da gledam preko Kodija (gledam uglavnom livetvserbia). Da li neko ima resenje za to? Pre toga sam gledao i sve je bilo super, a nista se nije izmenilo od tad.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vise puta receno i objasnjeno.

Koriste "pozajmljene" liste koje su kratkotrajnog daha. Kad ubace nove proradice dok ne stanu opet i tako u krug.
 
Koje addonove/liste da koristim za stabilno gledanje Nove S i N1 Srbija?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno