Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Instaliraj i trakt.tv addon vezan za Kodi
Nalazi se u kodi repostory pa u programs
posle odgledanog filma ili epizode pojavi ti se prozor da ocjeniš što si gledao
 
Moj savet bi bio da probate aplikaciju TeaTV. Aplikacija pretražuje mnoge izvore i prikazuje ih od 1080p pa ka lošijim kvalitetima. 2 korak je pretraga titlova, skida titl i nakon "Play" sve radi extra. Ako ne valja titl u dva klika samo zamenite tj. skinete drugi titl fajl i to bez izlaska iz player-a.

App je kao da ste spojili sve streaming servise + u bazi ima filmova/serija koje se ne mogu ni naći legalnim putem. Npr. ako nešto ne možete naći na Netflix-u ili HBO GO ova app to 100% ima.

Po mom mišljenju 30x lakše od Kodija + 300 addon-ova.
 
Ja probah jedan film...ima modovana verzija teatv ako vam treba

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Evo ovo..
- Mod Info:
Ads Removed;
Sponsored banner layout removed;
Disabled / Removed unwanted Permissions + Receivers and Services;
All ads and services calls from Activity removed;
All ads banner layout in tablet mode removed;
Choose Player popup disabled;
No forced update;
Analytics disabled.

Izvinjavam se sto idemo malo u off..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sto videh oznacis jezik i on sam trazi a po kojim servisima...ne znam :/

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
A šta bolje od elementuma?

Послато са GT-I8262 уз помоћ Тапатока
Nemam pojma, zato i pitam. Povezao sam filelist tracker sa elementumom. Zna li neko da li zbog toga mogu da me banuju? Posto elementum skida parcijalno, taj file nikada se ne skine u celosti i ne odsiduje se 48h koliko trazi filelist. Gledao sam i ni jedan film koji sam gledao nije u H&R ili "snacth list " kako oni to zovu?
 
Te detalje oko sidovanja najbolje će objasniti kolega Tambur.
Ja sam elenentum/quasar naveo kao kodi adon za filmove i serije u kojem se, za razliku od drugih adona mogu naći filmovi blu rej remuks od 40-50GB i 4K od 60-90 GB. Taj kvalitet, složili se neki ili ne, nema ni u jednom drugom adonu. O popkorn klonovima da ne trošim reči.

Послато са GT-I8262 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Prikaci na boks eksterni disk i uživaj, stavi u podešavanjima seed 0
Tako da će ga sidovati dok ne pobrišeš torent
 
Te detalje oko sidovanja najbolje će objasniti kolega Tambur.
Ja sam elenentum/quasar naveo kao kodi adon za filmove i serije u kojem se, za razliku od drugih adona mogu naći filmovi blu rej remuks od 40-50GB i 4K od 60-90 GB. Taj kvalitet, složili se neki ili ne, nema ni u jednom drugom adonu. O popkorn klonovima da ne trošim reči.

Послато са GT-I8262 уз помоћ Тапатока
To stoji ja nw gledam nista osim REMUX-a. Retko bas kada za neki film nema REMUX, pogledam nesto slabijeg kvaliteta. Nw shvatam ljude koji mogu da gkedaju CAM snimke, kakav je tu ugodjaj...!?
Instaliracu i quasar, cisto da uporedim, mada to je alicno verovatno. Reci mi, kojw od ovih javnih trackera da stavim kao pretrazivace? Rutor je jako dobar, malo manje rarbg ili kako se vec zove. Ima li jos neki javni sa dobrim brzinama?
Prikaci na boks eksterni disk i uživaj, stavi u podešavanjima seed 0
Tako da će ga sidovati dok ne pobrišeš torent
Pa nisam bas u mogucnosti sada da priustim taj externi hard. Preca je zimnica hahaha, ali prestacubda koristim filelist kao izvor za elementum, bilo bi mi zao da me banuju a imam jako dobar ratio tamo. Videcu da pazarim nesto u skorije vreme, da malo rasteretim laptop od sidovanja.
 
Pitanje za korisnike elementuma, koje trekere koristite i gde se beše u podešavanjima podesi da izbacuje i 4k video?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Pitanje za korisnike elementuma, koje trekere koristite i gde se beše u podešavanjima podesi da izbacuje i 4k video?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Ako se ne varam, to se podesava u "elementum burst" adonu. Tamo udjes u setings pa onda imas tu vise opcija, imas da biras koje ces privatne a koje javne da stavis kao izvor. Trebalo bi da ima tu i da se cekira koji kvalitet da izbacuje
Odmah da ti kazem od javnih mozea da stavis rutor i rarbg, narocito rutor. Fantasticne brzine za javni tracker ima rutor.

Evo, ako si laik kakav sam ja bio, "salacue" je izbacio komplentna podesavanja korak po korak, ovo odradi i nemas brige. Malo sam ae pomucio da nadjem ovo...
Ovo trwba da ide u prvi post kao obavezna lektira za ovu temu.




https://forum.benchmark.rs/showthre...novi-za-Kodi&p=5758158&viewfull=1#post5758158
 
Poslednja izmena:
Link si postavio od poslednjeg pošta :)

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Jos jwdno pitanje za "tambur88".
Imam neku povecu micro SD karticu, 128GB ima. Da li nju mogu da koristim za seed? Ako na nju skinem recimo neki blueray REMUX 1080p, da li ce reprodukcija ici bez seckanja? Setih se da sam je kupio pre par meseci, ali nije trenutno kod mene da probam, pozajmio sam je. Ako u podesavanjima kodija, moze da se namesti da se ona koristi za seed ,eto resenja za mene, cisto za filelist.
 
Probaj
Rutracker ti je trenutno najbolji
Gledaj preko njega starije filmove
Rarbg može za novije
 
Quasar se ne apdejtuje ima možda godinu-dve. Nekome radi a nekome ne. Instaliraj Elementum, rade po istom principu.
 
Sličan problem sam imao pre par meseci. Na kraju sam odustao, instalirao pored kodija SPMC i na njega stavio quasar. Ne pravi mi nikakve probleme, jedino što ne mogu i kodi i on biti uklučeni istovremeno.
 
Imam Elementum ali @Salacue kaže, da je za serije kao bolji Quasar... malo puta se mi desi, da ne mogu dobit koju seriju ...
 
U principu je to isto, šta nađeš na elementumu isto je i na qusaru.
 
ako je stvarno sve isto onda je Quasar bez veze... Elementum radi stvarno vrlo dobro i brzo čak i na android boxovima... ja ga imam na EON boxu, Beelink GT1 A i na Sony android tvju...
 
Elementum i njegov burst se redovno ažuriraju. Quasar ne.
Mislim da se logično nameće odgovor.

Послато са GT-I8262 уз помоћ Тапатока
 
Naisao sam na neki program slican TeaTv...zove se MediaBox HD pa ako neko od nasih upucenijih kolega hoce da proba da mu dam link od apk

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Elementum i njegov burst se redovno ažuriraju. Quasar ne.
Mislim da se logično nameće odgovor.

Послато са GT-I8262 уз помоћ Тапатока

Da pitam,da li se Elementum instalira na računar ili na box?Konkretno Mi Box S,imam blu ray player ali iz 2010-te godine ali mi ne otvara ove nove formate,te audio te video.Verovatno bi mi Elementum odradjivao posao ali nisam uspeo da ga instaliram.Gledao sam nešto na YT ali sam negde zeznuo(što za mene nije nikakvo čudo).
 
Nazad
Vrh Dno