Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Ma Mi4c otpada, zato sto gospodin brat ima lopate i hoce 5,5 inca i nece MIUI :D Ajoj, sta nam rade ovi Kinezi, na slatke nas muke stavljaju :D

Evo ja kao korisnik koji ima 2metra i velike sake, nisam video da mi nesto smeta 5 incni ekran na mom novom mi4c a presao sam sa 5.5 m1note. Tj mozda mi cak i vise odgovara jer sve bas sve mogu jednom rukom da obavim. Sto se tice miui to se da lako resiti , sad sam na cm13.1 i fon radi super. Za 130 euro kolko je placen mislim da nema nista ni blizu.
M1note je i dalje u radu kod moje drage , super iskustva za sad sa kinezima.
 
Ja sam baš mislio sa m2note preci na mi4c samo zbog veličine i bolje kamere,također imam 2m, ne znam Jel se primjeti ta razlika 0.5 incha kad se stavi u džep i tako to?

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Primeti se. Mi4c je dosta kompaktniji a ipak dovoljno velikog ekrana.
 
Primeti se razlika, lakse se smesti u dzep , izvadi, Drzi u jednoj ruci ali ponekad sebe uhvatim kako priblizim ekran bas blizu ociju da bi nesto procitao sto mozda nije bilo slucaj sa m1note . kad ih stavis jedan pored drugog ima razlike izmedju 5 i 5.5
 
Izasao je novi telefon oukitela, U7, elegantan I finog izgleda. 5,5 incha, sto je super, I slican kao jabuka, a nadam se da su I specifikacije slicne :D I ima cak otisak prstiju, sto mi se dosta svidja, tako da ne moze svako da mu pristupi. Nasao sam I snimak https://youtu.be/44wjY7AEBJ0. Eto jos jednog kineza a fino izgleda, moram da priznam :D Sta mislite?
 
To sto lici na tepsiju 6 za mene nije kompliment. [emoji2]
 
Jel moze na Meizu mx5 da se podesi na kojoj mreži da radi sem onog 2g only, 3g first, 4g first?

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Znam i za onu foru *#*#4636#*#* i posle odaberem ali neće da mi sačuva. Ja odaberem npr. WCDMA only ali on mi posle prebaci na 2g.
SAD cu da probam sa ovom šifrom za engineer mode...

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Instalirao si i probao?

Ne znam, meni radi. Radi i na par telefona gde sam instalirao.
 
Radi preko ovog engineer moda, hvala.

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Haha, pa dobro, kako za koga, neko voli, neko ne :D Iskreno, meni je dosta lep, sta ja znam. A pored toga, zaboravio sam da kazem, video sam i Oukitel K4000 lite sa QHD displejom i super opcijama, 4000mAh baterija, 2GB+16GB memija, 5.0MP+13.0MP camere itd. E sad ne znam zasto tolikom brzinom izbacuju i kada ce stati, ali je lepo imati izbor, takodje je ovaj moguce naruciti preko AlliExpresa, mada nisam nikad gledao to, tako da ne znam koliko je sigurno
 
Da li ima neki online shop sa koga bi mi stigao tel. za manje od 10 dana, narucio bih u CG? neki sa EU warehouse mozda? Do sada sam narucivao samo sa AE i pandavila i cekao sam 3-4 nedelje.
 
Nisam siguran da je baš kineski, ali u pitanju je Lenovo K3 Note. Drugaru je ispao i ne reaguje na tač. Zna li neko gde to može da se zameni povoljno?
 
Uzeo bi klon i phona zanima me da li je neko imao iskustva sa tim.
Decker Cola ili tako nešto video sam da ima ozbiljne karakteristike.
Ako neko zna nešto više da ne gusim može i u inbox

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока
 
Stigao juce OnePlus 3 odlican fon 6/64 EU verzija, brutalan.
Napravicu review pa ako nekog bude zanimalo da zna sta moze da ocekuje od istog, a ujedno mozete i da pitate sta vas bude interesovalo.


SENT FROM MY ONEPLUS 3 USING Tapatalk
 
mora da je dobar, mada ja bih Le Max 2 rade.. :)
sad si miran par godina barem..

from my x500
 
Stvarno je dobar, iz kog razloga bi uzeo pre Le Max 2?
Pozz

SENT FROM MY ONEPLUS 3 USING Tapatalk
 
Stvarno je dobar, iz kog razloga bi uzeo pre Le Max 2?
Pozz

SENT FROM MY ONEPLUS 3 USING Tapatalk
a ono imam Letvu i svida mi se njihov EUI, izgled telefona, cak bi i volio probat taj veci ekran mada mi je i 5.5" dosta..
mislim da je One+3 bolji ali eto ipak bi odabrao Letvu, ustvari hocu ubrzo.. :D

from my x500
 
Srecna kupovina, mnogo veliki ekran, a op3 je stvarno mocan.
Opet kazem da te dobro sluzi.
Pozdrav.

SENT FROM MY ONEPLUS 3 USING Tapatalk
 
[emoji106] [emoji106] [emoji106]

SENT FROM MY ONEPLUS 3 USING Tapatalk
 
Poseduje li neko ovaj kosooki CUBOT Dinosaur? Vidim da moze da se kupi i kod nas, sa 2 god. garancije. Sto se tice specifikacija deluje i vise nego dobro za ovu cenu..
Razmisljao sam o kupovini, ali jos uvek nisam siguran..
 
Da li neko ima Dakale Cola 3

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi izasle su specifikacije za U7 plus (update-ovana verzija U7 pro)
Kao i kod U7 pro, U7 Plus ima display od 5.5-incha, moze se naci u 3 boje: sampanjac zlatna, svemirsko siva i zlatno roze. Kao novitet, ima skener za otisak prsta. Dimenzije su 157.6 X 78.4 X 9.15mm i ima 2500mAh bateriju.
Podrzava 2 kartice i ima slot za SD karticu, ulaz za slusalice od 3.5mm, prednja kamera ima 5mpx a zadnja 13mpx, HDR mode, face beauty mode i panorama exporter je potvrdjen. Sto se tice procesora i memorije, U7 plus ima MediaTek MT6737 chipset i 2GB RAM i 16GB ROM.
Sto se tice senzora za otisak, osim sto sluzi za otkljucavanje i zakljucavanje, ima jos 2 dodatne funkcije. Moze da se poveze odredjeni otisak sa odredjenom aplikacijom, a druga funkcija je da se otisak koristi za slikanje i primanje poziva, ali ovo jos uvek nije potvrdjeno.
Sto se cene tice, kostace $89.00 ali ce u pretprodaji biti cak $69.99
 
Kada se naručuje tel iz Kine (ili Hong Konga) u zemlje EU (konkretno u FR) koliko se plaćaju dažbine?
 
Nazad
Vrh Dno