Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Proci ce neko vreme dok se usb c ne zahuhta.
Adapteri generalno nisu skupi, ali treba to nositi u novcaniku.
 
Jel zna neko koliko košta regular Mi5(onaj underclocked) u Šenzenu?Kineski dileri ga valjaju za 280 evra,ne verujem da je u prodavnici toliko

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
2000 yuana to jest 305$. to je to ,oko 280e

[YOUTUBE]q0sj7Jklrs0[/YOUTUBE]

prvih 25 min lepo objasnjen miui8 ,dual apps odlicna fora.
 
Poslednja izmena:
Jedino me buni malo to oko mreza i romova...koliko vidim treba malo gimnastike da bi se podesio da ima google play. Ako se neko smiluje, a zna nesto da ovu temu neka pomogne da ne bijemo ko muve bez glave.

probaj ovu metodu
Kod:
http://forum.telekineza.com/viewtopic.php?f=6&t=833
 
1. Xiaomi Mi4c 3/32 GB
2. Meizu M3s 3/32 GB
3. Xiaomi Redmi 3 Pro 3/32 GB
Sta bi vi odabrali?

Poslano sa mog GT-I8160 koristeći Tapatalk
 
mislim da je remi 3 pro dobar izbor. Licno sam probao telefon i baterija mu je definitivno glavna odlika. Ova druga dva telefona nisam probao tako da ne mogu da tvrdim da je rm3 pro najbolji izbor.
 
Kakva su vam iskustva sa Fantacy prodavnicom na Aliju..
Sa kojom postom salju telefone i jel to krece odmah kao sa TopOne,Goldway...
 
Ne bih znao detalje al ispratio sam dosta pohvala za njih na forumu
 
A kakv je fazon sada sa predprodajom Xiaomi Mi4? Da nije refurbished?

Poslano sa mog GT-I8160 koristeći Tapatalk
 
Da u pitanju je 3/64 po cijeni cca 180 dolara. Ne djeluje losa kupovina ako nije u pitanju refurbished model

Poslano sa mog GT-I8160 koristeći Tapatalk
 
Inquiry : Hello! Is this model BRAND NEW or REFURBISHED?
Reply :
Hello yolo,
All our items are brand new.Enjoy shopping!

Evo sta su odgovorili liku na Everbuying-u. Koliko im je vjerovati?
 
Naravno da ce tako da odgovori,kinezi su to.. Postavi pitanje bilo kom prodavcu na aliju i ima isto da ti odg.

Npr meizu mx5 koji jos nije dobio naslednika ide iskljucivo popravljan u prodaju,i to svi vidjeniji prodavci prodaju iste mx5 .. U prevodu ne postoji mint novi.
Uporedi tu moju pricu sa tvojim mi4 3/64

LG
 
Poslednja izmena:
Zato i pitam koliko im je vjerovati. Čudno mi što taj model imaju samo u tri shopa od kojih znam da su dva od istog vlasnika :)
 
Inquiry : Hello! Is this model BRAND NEW or REFURBISHED?
Reply :
Hello yolo,
All our items are brand new.Enjoy shopping!

Evo sta su odgovorili liku na Everbuying-u. Koliko im je vjerovati?
Taj sam. :)
Već sam kod njih uzeo 3/16, 3 komada i ne mogu ni po čemu reci da nije brand new. Po čemu bih to uopste mogao skontati?

Sent from my MI 4W using Tapatalk
 
To i mene zanima, jer ovaj mob sa ovakvim specs po ovoj cijeni je pravo dobar deal
 
Pa mozes da proveris preko kineskog sajta da li je oficijelno refurbished (sto je bolja varijanta po tebe ) ili je prepravljan po kineskim buvljacima (mnogo verovatnije ) a tada mozes da vidis da je prepravljan samo kada ga otvoris i rwzdvojis na delove

LG
 
Poslednja izmena:
Ma ne rizikuje mi se. Ipak cu se odluciti za neki dr

Poslano sa mog GT-I8160 koristeći Tapatalk
 
Pametno.. Uzmi neki trenutni njihov budzet phone ili neki sa nase mreze ,tipa p9 lite vidim da ga merkas.

LG
 
Ma ni sam vise ne znam sta mjerkam. P9 Lite, Meizu M3s, Xiaomi Mi4c i Redmi 3 pro. A sad ugleda M5 na to2c za cca 220 dolara. Doduse 16 gb

Poslano sa mog GT-I8160 koristeći Tapatalk
 
Jel imao neko iskustva sa Fastcardtech trgovinom?
Imaju dobre cijene al bitnije mi je koliko su pouzdani.
 
Ukucaj u search za ovaj thread fastcardtech i imas dosta o tome...

Sent from my U3 using Tapatalk
 
Obrni, okreni, vidim da za do 200 evrica, makar hardverski, nema boljeg od LeTV Le 1 Pro X800... Vidim da na collicool-u ima ga 170 e i jos ga rutuju i debloatuju, pa onda salju... Jedino sto se po forumima ljudi zale da ima veliki drain, a planiram da ga uzmem burazeru, koji je malo zahtevniji korisnik... Da li moze neki vlasnik, pored @Spanijeli, da podeli sa nama iskustvo sa ovim fonom iz prve ruke?
 
Ja sam odustao upravo radi slabe autonomije. Razmisli i o Mi4c. Meni je u igri mada nisam jos donio konačnu odluku. Meizu je kriv za to :)

Poslano sa mog GT-I8160 koristeći Tapatalk
 
Ma Mi4c otpada, zato sto gospodin brat ima lopate i hoce 5,5 inca i nece MIUI :D Ajoj, sta nam rade ovi Kinezi, na slatke nas muke stavljaju :D
 
Mozda m3 note crni ? Vidim na aliju onaj jedan lik prodaje eu modele ( H )

LG
 
Bas ga sada gledam, dosta je dobar... Iskreno, malo me je strah uzimati Meizu nakon citanja m2 note threada, mnogi su prijavljivali da im ekran pozuti posle nekog vremena... Naravno, uvek je macka u dzaku uzimati fon na slepo i bez garancije, ali na to smo osudjeni, ako hocemo da iskusimo novi kineski val smartfonova :D
 
Kako mnogi, kad je samo cosmo to napisao da je imao problem. Niko drugi nije imao. M1 Note je imao vise problema sa ekranom i zutim flekama.
 
Nazad
Vrh Dno