Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Mozda meizu m3s?

Sent from my m2 using Tapatalk
 
radi na nasim mrezama, jedino nema 800mhz na 4g..

from my x500
Kao neko ko koristi vibe shot mogu da potvrdim da koristi lte band 20. Iako sam bio skeptik, bio sam u ceskoj na poslovnom putu i tamo je radio na lte 800mhz.
Sada je cena vise nego povoljna jer za 140e nudi jako puno.
U njega se moze ubaciti evropska vezija softvera (mm 6.0.1 od poceka jula) tako da je trenutno medju best buy telefonima.

E sad ko sta voli....

Послато са Lenovo Z90a40 уз помоћ Тапатока
 
Da li je neko narucivao tel sa fastcardtech.com? Hocu da uzmem Meizu m2 a vidim da je.tamo 100 dolara.
 
Izasao je Oukitel K4000 Lite i moze se naci za $79.99 i akcija traje od 2. do 16. avgusta. Takodje, ima raznih Giveaway-a na njihovoj fejs stranici ali i na drugim sajtovima.
Ovo je Lite verzija njihovog najprodavanijeg modela K4000,i spreman je za shipping od 2. Avgusta.
Ima isti dizajn kao K4000 sa 3 puta cvrscim ekranom ( mozete videti snimak ovde https://youtu.be/VBwdqNbGY0E ) Baterija ima 4000mAh i moze da izdrzi cak 25 dana na standby-u, 2GB+16GB memorije, 5.0MP+13.0MP su prednja i zadnja kamera, 2.5D curved CNC craft i OTG tehnologija, kao i kod K4000 uredjaja.
Razlika izmedju ova dva uredjaja je u tome sto se K4000 Lite moze naci u zlatnoj crnoj i beloj boji, a K4000 samo u crnoj i beloj. Takodje, K4000 Lite ima 5.0 inch QHD display a K4000 ima 5.0 inch HD display. Za vise detalja pogledajte ovde: http://oukitel.com/products/k/k4000-lite-44.html
 
to su naravno sve info od Oukitela, vidit cemo u praksi.. 25 dana standby, sigurnoo..

from my x500
 
Pozdrav, iscitah dosta o mi4c telefonu, pogledao i par recenzija i iskreno brine me baterija, kazu da se brzo trosi. Pominju i grejanje ali to me ne zanima jer ne koristim telefon za igre. Kazu i da se wifi nekad zaglupi, to mi se desavalo sa jednim Samsungom, kao da ne moze da se skine sa wifi mreze kad se udalji od nje. Pa onda ne stizu notifikacije i mora da se ugasi i upali ponovo da bi sve proradilo.

Jel ima neko ideju da li mozda xiaomi naknadno izbacuje oficijelni Global rom za svoje modele? Vidim da npr jos nema za Redmi 3...

Neko je postovao link za LENOVO VIBE SHOT Z90-7, izgleda kao dobra kupovina, jedino sto vidim da dosta ljudi kazu da je taj 615 los soc? Drugar ima m4 aqua i kaze da je bas spor, da se cesto usporava, da mora minimum jednom dnevno da ga restartuje. koci itd... Pretpostavljam da je i zbog softvera...

Dajte jos neki predlog

Hvala
 
Ne znam...ja sam se ozbiljno nameracio na mi4c. Za oko 100e specifikacije nexus-a 5x sa verovatno malo slabijom kamerom. Jedino me brinu ovi slepci na carini...pa cekam da vidim kako su prosli pojedini forumasi ovde koji su narucili. Nije problem da ga racunaju po realnoj vrednosti...to je onda jos nekih 3500-4000 dinara preko i opet tako nesto za te pare ovde neces naci...pritom novo.
 
Jel oce neko da kupi mi4c 140? Stigao prije neki dan sa aliexpressa. Samo je upaljen ali se devojci ne svidja pa bi da ga proda.
 
Gde se nalazi telefon ? Koji grad
 
@mijahlosd ako imas nekog u HR ili SLO ili bilo koja drzava koja je u EU imam akciju za Mi4c do petka, dode ti 189€ + dobijes maskicu gumenu, tempered glass i foliju za staklo.. naravno i garancija 2 godine..

from my x500
 
Treba mi za ženu neki mobilni do 100€ (bez carine). Naručiću na EU. Da li ima neki predlog. Kakav je Vernee Thor?
 
Mi4 ili Mi4c ili M2 Note?
 
Suludo je u takvom izbodu dobrih i jeftinih pouzdanih uredjaja kupovati vernee i sličnu ekipu.
 
Predlog za sto jeftiniji telefon koliko toliko pouzdan telefon, za zensko.
Pozivi, poruke, osrednja kamera.

Ovaj Bluboo Maya se pokazao?
 
Ljudi bacite jos neki predlog, prekosutra trebam da narucim telefon.
Da se ponovim opet, sledece spec su mi potrebne:
ekran 5 incha
dual sim
minimum 2 gb ram
ne bi bilo lose ni sd slot
kamera sto bolja naravno.
to je to.
budzet do 150 evra bez carine i poreza.

Trenutni favorit je Lenovo Vibe Shot Z90-7. Ima sve pomenuto.
Od Xiaomi uredjaja sam odustao, ovi sto su dolazili u obzir su izbaceni iz opticaja zbog custom romova sa kojima mi se ne bakce i jos nekih stvari.
Nemam iskustva sa Meizu telefonima, imao je jedan drug meizu mx4 pro ali mu je kamera bila losa.
Razmisljam i o Letv tj Leeco, ali su mi ipak preveliki.
Hvala jos jednom.
 
Ja sam imao istu dilemu. Sada cekam Letv x600 koji je medju najmanjim 5,5 incnim telefonima. Ako mi i on bude prevelik onda se def vracam na 5 inca

Poslano sa mog GT-I8160 koristeći Tapatalk
 
vidit ces, telefoni su taman.. ja kad kazem nekome da je ekran 5.5" mi ne vjeruje jer uopce ne izgleda tako.. :)

from my x500
 
Koji je najbolji sajt za kupovinu kineza i da li mi se isplati da narucim kod tetke u Swiss

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока
 
Gledam sad i stvarno mi ovaj Lenovo Vibe Shot najviše paše, ima sve što meni treba, na recenzijama ga baš hvale, i sada može da se nađe i za 135 €, dok su cene kod nas oko 280-300 €. Inače za redmi 3 je izašo miui8, koga zanima. Pozdrav
 
Momci cita danima ove postove i merkam neki telefon da kupim.Imam jednu dilemu.Da li se isplati kupovati preko ovih Alija i kako se vec zovu ili u redovnim prodavnicama negde na zapadu ili istoku.Nameracio sam One plus 3 ili ZTE Axon 7.Dilema je gde je sigurnije ili jeftinije kupiti,preko ovih internet prodavnica ili da mi sin donese iz Hong Konga gde ce biti u septembru ceo mesec.Kava je situacija sa carinama usput jer u Hong Kongu valjda nema taksi na kupljenu robu,moze li da prenese legalno recimo par telefona.
Kakva su Vasa iskustva.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno