Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Pa ne znam koliku saku imas, bice da je poprilicno velika cim uspes da balansiras telefon u jednoj ruci, recimo kucas poruku i uspevas do dohvatis krajnja slova...levo ili desno, u zavisnosti da li levoruk ili desnoruk...ne kazem da je nemoguce koristiti, ali teze je dosta nego npr. 5"... Meni je veliki problem recimo ako hocu da odgovorim kratko na poruku kada vozim... Namucim se poprilicno dok ubodem slova, inace koristim RN3...

Nemam prilicno veliku saku vec osrednju, ali veruj mi da sve normalne radnje obavljam jednom rukom, takodje i pisanje poruke bez mucenja dohvatam ta krajnja slova po coskovima.
Ps: pogledaj dimenzije mog U3 telefona i bice ti onda jasnije zasto je to tako...
 
Hvala svima na odgovorima. Slažem se sa većinom da je 5.5 prava mera, ali otac kaže da hoće maksimalno 5 inča ekran (poredio je moj M1 note sa sestrinim HTC-om). Gledao sam test za redmi 3, ali nisam primetio da nema testa slušalice. Ako je zvuk iz slušalice malo slabiji, moraću da potražim drugi model, jer mi je potreban jak zvuk i iz njih. Što se tiče stok roma, mislim da ne bi bilo problema sa korišćenjem, a na testu kažu da se playstore lako instalira na njega.
 
Sve te softverske strane, ukljucujuci i zvuk, se mogu lako izmeniti. Samo ti gledaj hardver, odnosno specifikacije i po tome odluci da li ti odgovara. Ja bih ga uzeo da ima fhd ekran i eventualno citac otiska (jer mi je bilo nelogicno da ako note 3 ima, ovaj nema, bezveze...). A vidim da to tebi nisu glavnr stvari tako da nemoj da se brines za zvuk iz zvucnika i slusalica, moze to da se pojaca.
 
Ljudi jel moze neko da mi kaze nesto o marki iocean model rock?ako ga neko ima ili se susreo sa njim kakva mu je kamera i kako radi?
 
Ja imam Homtom HT7 i Doogee X5 pro.
Ja licno ne igram igrice pa ne mogu nista da kazem al surf i sve ostalo na HT7 leti po ceo dan koriscenja 3g i wifi .
Kad uporedim sa X5 pro veci je ekran nema 4G a sve ostalo je isto nisam primetio da je sporiji a ima 1GB ram-a.
Android mu je super optimizovan ima dosta sta da se menja i podesava izgled mu je lep,mocno deluje u ruci pravi muski telefon.
Ko hoce telefon nov za sto manje para Homtom i Doogee su pravi izbor znam sta pricam imam doogee telefone jos od DG310!
Imam i Blackview bv2000 ako nekoga zanima mogu i o njemu par reci on je isto za te pare vrhunski kinez!
 
Poslednja izmena:
znaci za kevu nema greske sa HT7 samo beli da ne bude toliko muski ko sto kazes :) kakva je prednja kamera za video pozive, kako hvata wi fi ?
 
Ako nekog interesuje, na sajtu igogo.es trenutno nude Jiayu S3+ za 133eur. Kupon kod: chunjie
 
Aka sve ljude na svetu
 
5.5" mali ekran???
 
Heheh nije da voli nego treba. Tel je za kod kuce da stoji da se moze gledati sa familiom preko skajpa itd .nesto se razmisljam i o nekom tabletu ali da podrzava sim karticu . takodje da bude oko 60ak e ali mislim da cu to slabije naci :(
 
Jel imate neki predlog za kvalitetan 5 in telefon, pratim ovu temu dugo vidim da dosta ljudi hvali RN3 on ima malo veci ekran pa se tu jos lomim da li uzeti njega ili nesto manje .
Opet manje nesto i ne znam sta moze da se nadje tih karakteristika 3gb ok procesor i dobra baterija. Ili jednostavno uzeti RN3 :)
Pozdrav i Hvala :)
 
Kakva iskustva imate sa odgovaranjima na poruke od prodavaca. Zanima me za JD sajt (Carryit prodavac) pošto sam slao neku poruku još pre 10 dana j ne odgovara ništa.
 
^ Evo danas su mi odgovorili, bili im praznici pa nisu radili :) Taman kad sam im pripretio paypalom zbog toga sto je telefon otisao u pogresnu zemlju, odose na odmor i telefon dodje na carinu pre 3 dana... Ne bas sjajno iskustvo, mada ima ljudi kojima je telefon stigao bez problema.
 
Kakva iskustva imate sa odgovaranjima na poruke od prodavaca. Zanima me za JD sajt (Carryit prodavac) pošto sam slao neku poruku još pre 10 dana j ne odgovara ništa.

Oni su ti sada glavni na JD i imaju najbolje cene, pa ti vidi.
 
Kako bese sad ide slanje telefona nazad u Kinu? Kako je najjeftinije da se posalje?
 
Imam problem sa Coolicool-om. Kupio sam dva Bluboo Xfire-a i znam da sam uzeo i osiguranje od carine jer sam iz tog razloga kupovao od njih. Medjutim sad kad sam zatrazio refund oni mi kazu da nisam platio osiguranje i ubedjuju me na taj nacin sto kazu da su telefoni kostali toliko i toliko, plus shipping fee i da nisam platio osiguranje. Ima li neko ovde ko je kupovao od njih sa osiguranjem preko paypal-a da mi kaze sta mu je izlistano na racunu koji paypal posalje na mejl?
 
Kakvi paceri. Mislim da je kod njih član @enraged kupio Jiayu s3 sa osiguranjem od carine. Nema ga nešto u zadnje vreme.
 
Njemu su vratili ali je bila manja carina od osiguranja ako se dobro sećam. Nadam se da nisam pomešao sajt gde je kupio.
 
Imam problem sa Coolicool-om. Kupio sam dva Bluboo Xfire-a i znam da sam uzeo i osiguranje od carine jer sam iz tog razloga kupovao od njih. Medjutim sad kad sam zatrazio refund oni mi kazu da nisam platio osiguranje i ubedjuju me na taj nacin sto kazu da su telefoni kostali toliko i toliko, plus shipping fee i da nisam platio osiguranje. Ima li neko ovde ko je kupovao od njih sa osiguranjem preko paypal-a da mi kaze sta mu je izlistano na racunu koji paypal posalje na mejl?

na coolicool sam svaki put morao da tražim dodatno da uplatim osiguranje, na sajtu ga pokaže ali ne naplati tako da je moguće da si stavio osiguranje, a nije ti naplaćeno i na kraju ga i nemaš.
 
Nazad
Vrh Dno