Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

na coolicool sam svaki put morao da tražim dodatno da uplatim osiguranje, na sajtu ga pokaže ali ne naplati tako da je moguće da si stavio osiguranje, a nije ti naplaćeno i na kraju ga i nemaš.

E onda su me verovatno sjebali slepci. Nisam znao da mora dodatno da se trazi vec sam samo stiklirao osiguranje.
 
Imam problem sa Coolicool-om. Kupio sam dva Bluboo Xfire-a i znam da sam uzeo i osiguranje od carine jer sam iz tog razloga kupovao od njih. Medjutim sad kad sam zatrazio refund oni mi kazu da nisam platio osiguranje i ubedjuju me na taj nacin sto kazu da su telefoni kostali toliko i toliko, plus shipping fee i da nisam platio osiguranje. Ima li neko ovde ko je kupovao od njih sa osiguranjem preko paypal-a da mi kaze sta mu je izlistano na racunu koji paypal posalje na mejl?
Ја сам куповао код њих оба пута су одмах вратили новац. Коректни су максимално (трошкови за телефон су ми били 7000). Вероватно ниси испратио ставке на рачуну и осигурање ти је 'испало' (то се и мени први пут десило па сам их контактирао и накнадно платио).

Које су ти ставке набројане на ПП за ту куповину?
 
Poslednja izmena:
Sta im to znaci kada piše cena od 215 do 290 dolara?
 
E onda su me verovatno sjebali slepci. Nisam znao da mora dodatno da se trazi vec sam samo stiklirao osiguranje.

Kod njih se to redovno dešava, dok na antelife na primer ne. . .inače i jedan i drugi sajt je ista firma.

Sta im to znaci kada piše cena od 215 do 290 dolara?

To znači da ima više verzija u tom rasponu cene, ili paketa sa dodatnom opremom, možda telefon u nekoj boji košta više. Kad izabereš sve parametre onda vidiš cenu.
 
Poslednja izmena:
А јеси ли сигуран да antelife има ту заштиту? Знам да има Панда а код ових се не сећам да сам видео ма сајту.
 
Pre par meseci je imao, ako nisu nešto promenili onda još uvek ima. A čim ima na coolicool onda ima i na antelife, kao što rekoh ista su firma.
 
Хајде ако успеш да нађеш линк где то пише, остави га овде јер није лоше, у том случају, и њих имати у виду за поручивање скупљих ствари.
 
Ja pre 12 dana pisao prodavcu na JD-u i niko nista ne odgovara. Luda kuća.
 
И шта кажете јел ваља онај енглески Wileyfox swift? И колико је легитимна ова руско кинеска продавница. За 90$ делује сасвим коректно, јел има неко нешто анти или можда неку бољу идеју? Другар хтео да изузме овде код нас неки Самсунг са истим карактеристикама за 180е под реко да му сачувам паре ал не бих ни да га зезнем.

Koja rusko-kineska prodavnica..? Nalazim ga samo na Amazonu, manje-vise.
 
Evo sta mi pise na racunu od Paypal-a.

Description Unit price Qty Amount
BLUBOO XFire MTK6735...
$76.71 USD 2 $153.42 USD
Shipping Price
$2.03 USD 1 $2.03 USD
Use coupon
-$3.06 USD 1 -$3.06 USD
Subtotal $152.39 USD
Total $152.39 USD
Payment $152.39 USD

Znam da sam sto posto obelezio kucicu za osiguranje jer sam zbog toga i kupovao kod njih.
Da li postoji nacin da se izvuce iz kesa njihovog sajta koja je cena bila na dan kupovine?
 
OMFG, kakvi amateri hebeni seljoberi, aaaaaaaaaaaaaahahahahahahahhahahahahahahahahaha prosto ne mogu da verujem

Order Time: Nov 28,2015

You: Hi,can i get an update where shipment is? Didnt receive it and i can't find trackment data?Thanks 2016-2-7 3:10:1

Seller: Dear friend, Your item has be sent out,but the package clearance is not successfully and returned to us. so there appear a wrong tracking information . When we have seen the product ,it has been partially damaged, so we intend to resend to you.if you need resend we will arrangement ship ASAP, could you kindly wait a little time ,we will send soon .If no,please apply to cancel the order, we will refund the money to you. What kind of solution can you accept ? we do our best solve your problem let you satisfied . I'm sorry again for the inconvenience. Look forward to your early reply. 2016-2-15 10:38:35
 
Poslednja izmena:
Ma petljaju kako stignu. Ja se dopisujem više od 2 mjeseca. Neki dan kazu nemaju na stanju a prije toga im poslao upit s drugog emaila i rekli da imaju na stanju. Kad sam im zaprijetio da cu kompletnu prepisku sa obe email adrese proslijediti PayPalu isti dan promjenili status i navodno poslali mobitel. Poprilicno sam ubijedjen da ga nisu jos poslali.
 
Ja pre 12 dana pisao prodavcu na JD-u i niko nista ne odgovara. Luda kuća.

i ja sam pre par meseci kod njih kupio doogee x5, pisao sam im u inbox, i nis nisu odgovorili (bila je neka akcija tog fona oko 46 usd). uplata prihvacena, al sam cekao oko mesec dana da ga posalju! ja bio strpljiv i na kraju poslali, sve bilo u redu (sve sto sam pisao u inbox su me ispostovali-jedino nisu nis odgovorili).
 
Ma meni je problem sto mi piše da je poslato pre 20-ak dana, da je napustilo Kinu ali posle toga nigde ništa od 1.feb.
 
Evo sta mi pise na racunu od Paypal-a.

Description Unit price Qty Amount
BLUBOO XFire MTK6735...
$76.71 USD 2 $153.42 USD
Shipping Price
$2.03 USD 1 $2.03 USD
Use coupon
-$3.06 USD 1 -$3.06 USD
Subtotal $152.39 USD
Total $152.39 USD
Payment $152.39 USD

Znam da sam sto posto obelezio kucicu za osiguranje jer sam zbog toga i kupovao kod njih.
Da li postoji nacin da se izvuce iz kesa njihovog sajta koja je cena bila na dan kupovine?
Jel ovu kucicu?
To nije osiguranje od carinskih troskova...
Capture.JPG
 
Koliko lazan naziv,na prvu loptu deluje da je to to.. Djubretari
 
i ja sam pre par meseci kod njih kupio doogee x5, pisao sam im u inbox, i nis nisu odgovorili (bila je neka akcija tog fona oko 46 usd). uplata prihvacena, al sam cekao oko mesec dana da ga posalju! ja bio strpljiv i na kraju poslali, sve bilo u redu (sve sto sam pisao u inbox su me ispostovali-jedino nisu nis odgovorili).

i ja sam narucio taj doge, 28novembra i tek sada mi odgovaraju da nece ni da mi stigne kao neispravna posiljka, da se napravim blesav i da im trazim kamatu :d
pohebes tako 1000 coveka po 45$ i eto ti kredita da ga okreces 3 meseca
 
i ja sam narucio taj doge, 28novembra i tek sada mi odgovaraju da nece ni da mi stigne kao neispravna posiljka, da se napravim blesav i da im trazim kamatu :d
pohebes tako 1000 coveka po 45$ i eto ti kredita da ga okreces 3 meseca
Da je po 45. Od mene su dobili kredit od 140 dolara [emoji2]
 
Koliko lazan naziv,na prvu loptu deluje da je to to.. Djubretari
Klasični prevaranti. Naplaćuju posebno nešto što bi trebalo da se podrazumeva.
Po njihovom ispadne da nemaju nikakvu odgovornost ako pošiljka ne stigne do kupca ukoliko kupac ne plati dodatno osiguranje.
 
Poslednja izmena:
Na zapadu boluju za raznim osiguranjima od svega i svačega, pa je verujrm da je to "osiguranje" prvenstveno za njih namenjeno :)
 
Pitanje za one koji su naručivali sa JD sajta, (ili za one koji znaju odgovor, naručivali ili ne): Pošto na JD opet ima LeTv x600 po dobroj ceni + 30$ popust, verovatno ću ga naručiti. Vidim da dodatni kupon ima i za one koji naručuju prvi put, pa me interesuje da li mogu da iskoristim oba kupona? mislim da važi samo jedan, ali koja je svrha tog za prvo naručivanje ako ga ne mogu upotrebiti? Da li je neko pokušavao da iskoristi oba i da li je uspeo?
 
Mislim da za x600 neces moci ni jedan da iskoristis. Kuponi su samo za jd collection.
 
Probaj da "narucis", tj. stavi u korpu i sve ostalo, idi do stranice kada ti obracunava pre potvrde narudzbine i vidi koja je cena, da li ti obracunava sa popustima.
 
Zasto ewoo ne salje za Srbiju?

7e52f9d31d048b90cc07b434e6e088fc.jpg


3808602779ffdae777ac1688b53b8542.jpg


Da li je ovako i kod vas?
 
Poslednja izmena:
Da, sada videh i ja. Mora da su mu se prethodni kupci popeli na glavu silnim mejlovima i pritužbama tokom prethodnih kupovina, pa nas je izbacio sa liste :)
 
Nazad
Vrh Dno