Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Zašto se ne bi organizovali pa kupovali grupno? Ako se skupi 10 ljudi koji žele isti telefon, može se dobiti bolja cena. Šta mislite o ovome?
 
Pa moze da se trazi da posalju na razlicite adrese kao sto sam ja narucivao dva odjednom i pitao da mi ih posalju na dve adrese i pristali su.
 
Telefoni se mogu poslati na deset adresa ljudi koji su zainteresovani. Mislim da bi ovaj forum, a pogotovu ova tema dobila novi kvalitet a korist bi bila za sve članove očigledna.
Na pr. Gionee Elife E7 se može dobiti za 163 US$ (147 US$ + 16 US$ transport).
 
A koliko bi se dobio popust ? Fazon 5$ po komadu.
 
Popust je smešan, tipa na 100kom par $.
 
Ja taj Gionee ne bih uzeo ni za 100$ :p
 
Ja taj Gionee ne bih uzeo ni za 100$ :p
Dao sam samo primer. Pitanje je bilo šta mislite o predlogu o grupnoj kupovini. Gionee je samo primer gde se vidi da se mogu dobiti lepi popusti. Ako deset ljudi želi na pr. Jiayu S3 (2GB ili 3GB RAM) može se organizovati grupna kupovina.
 
Si lood, ovde su se ljudi ganjali dve nedelje da kupe lot od 5 futrola za Kolu :)
 
+1
 
Neznam da li smem da širim ovu temu. Da li je možda bolje da se otvori nova tema? Molim Admin-a za mišljenje.
 
Nema nista od toga. Dzabe se trosis.
 
Oneplus uvodi prodaju bez pozivnica utorkom. Ko do sada nije mogao da kupi, a bash je zeleo, moci ce sutra od 9 ujutru.
 
Android authority je objavio, kazu da se odnosi na internacionalne modele, dok u indiji nece vaziti. Tako da, ako oni neshto nisu pogreshno preneli (ili se oneplus ne predomisli), utorcima ne traze pozivnice.
 
Zna li neko da li je ovaj Lenovo A916 original ili fejk?
Ja sam mislio da je fejk, ali ga ima na mobilnom svetu a ne mogu da ga nadjem na Lenovo sajtu.
 
danas sam svratio do poslovnice mts da uplatim racune pa sam gledao zte blade L2 i mogu vam reci da mi tel deluje okej na prvi pogled.Steta je sto kod nas nisu vise zastupljeni ovi tel sa istoka.Sobzirom na platnenu moc gradjana ovo bi bilo pun pogodak da za nekih 12000 dinara mozete da pazarite smartphon.Vudi me da mts imaju samo ova tri zte modela a mogli su da nabave i zte redbul i ostale modele.
 
...
@cvijo ne znam konkretnu prodavnicu, ali ne vidim zashto bi bio fejk. Ovo vishe i nije tako svez hardver, moguce da prodavci hoce da se reshe zaliha (osim toga, cena na Pandawillu za ovaj telefon je 142$, Aliexpress je cesto jeftiniji).
Nisam mislio zbog cene, vec kada odem na Lenovo Phones njega nema na spisku. Ali ako je stari model onda je to valjda zato. Mada je oktakor - kad je pre zastareo?
 
Poslednja izmena:
sta mislite o acer luqid z500 kupljen u srbiji hendy garancija jos 23 meseca tel nije koriscen cena 100e covek sto ga prodaje je iz lazarevca odakle sam i ja.jedino je ekran nije hd.
 
kad dodje vreme jedan od ova dva modela cu pazariti inew v8 plus coolpad f2 64 bita a dotle cu morati da uzmem ocu acer liquid z500.Video sam u telenoru meizu mx4 cena oko47000 din.koliko bi on kostao da se kupi na pandawil ili neki drugi sajt i dok dodje ovde kod nas u srbiju.
 
kad dodje vreme jedan od ova dva modela cu pazariti inew v8 plus coolpad f2 64 bita a dotle cu morati da uzmem ocu acer liquid z500.Video sam u telenoru meizu mx4 cena oko47000 din.koliko bi on kostao da se kupi na pandawil ili neki drugi sajt i dok dodje ovde kod nas u srbiju.

Imaš meizu mx4 PRO verziju na http://www.coolicool.com/meizu-mx4-pro-16gb-rom-3gb-ram-exynos-5430-octa-core-3gb-ram-55-inch-2k-screen-lte-4g-smatphone-g-36602 za 270$ ako ubaciš promo kod MX4P prilikom plaćanja. Dostava je besplatna. Nisam siguran koliko dođe carina, ali ako platiš još nešto sitno za carinsko osiguranje, refundira ti se šta god da platiš carini. Ukupno, ne bi trebalo da izađe više od 270 evra.
 
Nema teorije da je toliko jeftin. Jedino ako je refurbished. Pa on u kini da se naruci sa njihovog sajta kosta preko 300dolara
 
Nazad
Vrh Dno