Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Da nije kinez...
 
Sta mislite kakav je ovaj zte v5 max. Deluje zanimljivo
 
THL 5000 na tinydealu trenutno koshta 220$ uz kupon NEW5000 pa, ako nekoga zanima telefon sa gigantskom baterijom, moze da pogleda.
 
Gledao sam neka poređenja njega i običnog red bulla, u radu ne vidjeh skoro nikakve razlike. V5 red bull je skroz ok za pare, sve i više nego korektno, kamera, baterija, kvalitet izrade, brzina. Imao sam problema sa faličnom sd karticom i nubiom pa sam prešao na cm 11 i leti
 
THL 5000 na tinydealu trenutno koshta 220$ uz kupon NEW5000 pa, ako nekoga zanima telefon sa gigantskom baterijom, moze da pogleda.

Po meni taj telefon ne vredi te pare, kvalitetniji lenovo p70-t sa 4000mAh košta ~180$ kojem baterija traje i duže od ovog thl-a.
 
Pa ne vredi ni meni, zato ga i nisam uzeo :) ali jeste jaci nego lenovo, bar ima 2gb rama, a znam da sam veoma ozbiljno razmatrao ovaj model dok je bio 280$, mozda nekoga josh zanima.

Shto se trajanja baterije tice, pogledao bih ozbiljno po forumima da li mu je uradjen neki update koji mu je sredio potroshnju, nije njegov softver bio najbolje optimizovan u pocetku (mada, sa tolikom baterijom, opet traje besno dugo, ali bez ozbiljnog sredjivanja softvera, ne koliko bi covek ocekivao kad cuje 5000mah).
 
Pa ne vredi ni meni, zato ga i nisam uzeo :) ali jeste jaci nego lenovo, bar ima 2gb rama, a znam da sam veoma ozbiljno razmatrao ovaj model dok je bio 280$, mozda nekoga josh zanima.

Shto se trajanja baterije tice, pogledao bih ozbiljno po forumima da li mu je uradjen neki update koji mu je sredio potroshnju, nije njegov softver bio najbolje optimizovan u pocetku (mada, sa tolikom baterijom, opet traje besno dugo, ali bez ozbiljnog sredjivanja softvera, ne koliko bi covek ocekivao kad cuje 5000mah).

Pa biće verzija sa jačim procesorom i 2G rama, kontam da neće biti puno skuplji od ovoga sad.

Lenovo je ubacio i neki čip za duže trajanje baterije, nemam pojma kako to funkcioniše.

Kontam da p780 ima nešto slično pošto mi je kod njega baterija trajala 3-4 dana nekog redovnog korišćenja.
 
Iskreno, mislim da kad kazu chip za duze trajanje baterije, misle na shtedljivi mt6532, a ne na bilo kakvu alhemiju. Svaki proizvodjac se trudi da optimizuje svoj soc maksimalno i ne ostavlja previshe prostora za hardversko petljanje, proizvodjacu ostaje softverska optimizacija i to je to.
 
Iskreno, mislim da kad kazu chip za duze trajanje baterije, misle na shtedljivi mt6532, a ne na bilo kakvu alhemiju. Svaki proizvodjac se trudi da optimizuje svoj soc maksimalno i ne ostavlja previshe prostora za hardversko petljanje, proizvodjacu ostaje softverska optimizacija i to je to.

http://www.gizmochina.com/2014/12/18/lenovo-p70t-coming-soon-4000mah-battery/

Kratak izvod.

To save power, the Lenovo P70t uses the latest power-saving processor (TI BQ24296M).

Znači ipak ima dodatni procesor za štednju, kao što rekoh ne znam kako to zapravo funkcioniše.
 
Pi bre, u pravu si, ima. E sad, procitao sam shta je ovaj chip i koliko moze stvarno da smanji potroshnju nisam bash siguran, izgleda da mu je namena brzo punjenje baterije i produzavanje zivotnog veka iste pre svega. Medjutim svakako korisna stvar, za ovo nisam imao pojma, hvala!
 
Odlično izgleda, šteta što su ga ponudili sa već zastarelim MT6582. Mada, moguće da će ubrzo biti i verzija sa novim MTK soc, Jiayu G3 je počeo sa dual core MT6577, a i dalje se prodaje sa quad core MT6582, znači, nije im problem da ponude drugi soc u okviru istog modela.
 
To je to. Jedino sto ce china unicom od 2gb verovatno ici na 200$ na aliju i slicnim sajtovima.
 
Jel' narucivao neko S3? Narucio sam burazeru coolpad f1 prosle nedelje i juce mi sa pande javljaju da nemaju i da ne znaju kada ce ga imati opet, pa je burazer odlucio da doplati i da uzme S3. Bitno mi je da narucim sa pande zbog ono osiguranja za carinu jer niska carina ima obicaj da trazi fakturu i ocarini telefon po pravoj ceni. Da li postoji jos neki review osim onog na francuskom koji je kacen pre neki dan?
 
Kacio sam ja 2 na eng.. Pogledaj par strana unazad
 
Ja sam naručio S3, danas poslat mi poslat. Imas na YT bar desetak recenzija. Nemoj da si lenj :)
 
Pozdrav svim clanovima foruma.Imam u planu da pazarim nesto od kina brend telefona pa mi treba vasa pomoc.Treba mi nesto od 5,5 inca ekran ILI 5.8 inca ekran sa gorillas glass zastitom ekrana i po karakteristikama kao Huawei G630 da mu je memorija ako moze 2gb rama i da je kamera poput samsung galaxy s3 znaci da pravi dobre fotografije.Cenovni rang oko 130 dolara.
 
U ovoj klasi mislim da necesh naci nishta sa gorilla glass ekranom. Za kameru pojma nemam, ne slikam, pa cu taj komentar prepustiti drugima. Isto vazi i za 2gb rama, to vec prelazi cenu. Dijagonalu ekrana je svakako moguce iskopati ali opet, ostavljam fanovima phableta, ne znam modele, meni je ovo veliko. Jesi gledao vec neki, imash neshto na umu ili nisi ni gledao ponude?
 
Za te pare nista. Najjeftinije jiayu s3. Ima 2gb rama, 5.5 ekran i dobru kameru, gg 3. Cena 185-195$. Da ne ispadne da forsiram ovaj model, specifikacije koje si naveo ne mogu da se nadju ispod 185$
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno