Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Ma nije, i on je skuplji. Najjeftinije shto sam ga nashao kod shvercera je 165, masovno traze 180+.

S3 jeste savrshen za tu kombinaciju, neuporedivo jaci i drasticno skuplji, ali ko se josh seca MT6582 modela u ovoj klasi koji bi se mozda uklopili u opis... Bacio sam pogled (zanimljiva trivia, morao sam) i, pa, mislim da je nemoguce naci ishta ovakvo. Neko spreman za izazov? :)

@Nenad-77 mosh da zaboravish na ovo. Sve shto iko odavde ceni je ili mnogo slabije od onoga shto ti trazish, ili koshta vishe.
 
U maju ce biti vec 2godine kako imam samsung galaxy s3 orginal i lepo me sluzi i mogu reci da sam prezadovoljan sa njim.Za oko mi je zapao Lg g3 ali cena mu je 360e.Mislio sam da odvojim nekih 150dolara da uzmem neki brend kina od 1g ili 2g rama 5,5 inca ekran a mogao bi i 5inca dual sim i solidna kamera i baterija.Gledao sam huawei p7 ovde kod nas u srbiji je 250e.Mislio sam da kupim tel cisto iz radoznalosti pa ako me sluzi kao moj sgs3 bilo bi extra i naravno nebi bio mali rob brenda tipa samsung lg soni itd.
 
Nema potrebe na ovoj temi da naglasavas da ti je telefon original. ;)

Ovde je samo o originalima i rec. :)
 
supruzi sam uzeo skoro huawei g630 za 110evra 24meseci garancije covek kupio u mts izasao iz poslovnice on meni tel sa dokumentacijom ja njemu pare i to je to.Po meni tel je okej i bas me je odusevio.Navescu samo neke moje zamerke.Kamera od 8mp nema ostrinu kao fotografija od 5mp sa nokie n82 i sonyericssona k850 koji su mi jos u zivoti i vrsio test slika.kod nokie je optika carls zenns a ko se k850 CyberShoot ali kako god bilo slike sa huawei g630 su opet dobre.Steta je sto nema gorilas glass zastitu kao sto ima huawei g700 koji je bio kratko vreme kod nas u prodaji i ima 2gb ram.U svako slucaju voleo bih da pazarim kineza sa malo bolji od huawei g630 ili isti kao huawei g700 naravno dual sim.
 
posle preporuka i odabira modela treba da savladam kupovinu i nacin placanja.
 
U maju ce biti vec 2godine kako imam samsung galaxy s3 orginal i lepo me sluzi i mogu reci da sam prezadovoljan sa njim.Za oko mi je zapao Lg g3 ali cena mu je 360e.Mislio sam da odvojim nekih 150dolara da uzmem neki brend kina od 1g ili 2g rama 5,5 inca ekran a mogao bi i 5inca dual sim i solidna kamera i baterija.Gledao sam huawei p7 ovde kod nas u srbiji je 250e.Mislio sam da kupim tel cisto iz radoznalosti pa ako me sluzi kao moj sgs3 bilo bi extra i naravno nebi bio mali rob brenda tipa samsung lg soni itd.
http://www.pandawill.com/coolpad-f1...-gorilla-glass-ogs-screen-2gb-8gb-p85841.html
http://www.to2c.com/zte-v5-red-bull...2gb-8gb-13-0mp-android-4-4-wcdma-version.html
 
jel ovo neki fejk ili http://www.aliexpress.com/item/Leno...13MP-5-5-HD-IPS-CHINA-mobile/32231421685.html
prosto mi nemoguce s obzirom da su coolpad i neki drugi lenovo modeli skuplji, isto nigde nisam nasao nista o ovom modelu..

Naravno da je fejk, kao prvo da li si video neki telefon u podaju a da ima 4GB ram-a, kao drugo Lenovo nikad nije imao takvo home dugme.

U ovim slučajevima najčešće se radi o modelima koji zapravo imaju dual core procesor i 512MB rama. . .Beži što dalje odatle i spali link na lomači što pre.
 
Pozdrav svim clanovima foruma.Imam u planu da pazarim nesto od kina brend telefona pa mi treba vasa pomoc.Treba mi nesto od 5,5 inca ekran ILI 5.8 inca ekran sa gorillas glass zastitom ekrana i po karakteristikama kao Huawei G630 da mu je memorija ako moze 2gb rama i da je kamera poput samsung galaxy s3 znaci da pravi dobre fotografije.Cenovni rang oko 130 dolara.

Možda ako izdvojiš malo više para. Pogledaj Gionee Elife 7
Uz kupon "DMSVM5" izađe te još 7 US$ jeftinije.
 
^^odakle mu onakav feedback score nije mi jasno
 
Hvala na odgovoru, neki model da parira s4, g2 do 200e, sa svim da me izadje jel moguce da se nadje ili ne?
 
A ako gledas i softversku stranu onda meizu note.
 
@nenad77 Jiayu S3 za povracajem carine na Pandi za ukupno 209$, odn. oko 183e. Ako nemas nalog, na novootvoreni dobijas jos 5$ popust.
Koliko god da platiš carinu i pdv, Pandawill ti refundira na racun. Skeniras car. deklaraciju i šibnes im na mail.
 
@nenad77 Jiayu S3 za povracajem carine na Pandi za ukupno 209$, odn. oko 183e. Ako nemas nalog, na novootvoreni dobijas jos 5$ popust.
Koliko god da platiš carinu i pdv, Pandawill ti refundira na racun. Skeniras car. deklaraciju i šibnes im na mail.
Hvala za ovo..bice mi potrebno. Znao sam da je panda to ranije radila al sam mislio da su nas batalili.
 
Jos jedan sajt ima tu foru. Samo ne mogu da se setim koji..
 
Coolicool prvi poceo.
 
Odličan je MX3, meni je i dalje jedan od najlepših telefona koje sam ikada video.

btw odustao sam od M1 Note-a - pogledao sam više reviewa, telefon mi izgleda kao dečija igračka, pogotovu zadnji deo - liči mi na sapun.
 
poceo sam polako da pratim ovu temu.Gledajuci oglase Huawei p7 je oko 250evra ovde kod nas.Mozda bi moglo da se nadje neki drugi kinez karakterisgika kao huawei p7 za nesto manje para.Ali ovih par modela koje ste mi preporucili,veoma su zanimljivi.
 
Ipak se sluzim logikom da cu uzeti onaj uredjaj koji imaju ljudi sa foruma sto znaci da su donekle pouzdani.Bilo bi dobro kad bi napisali neki vas test o radu telefona kvalitetu slika koje prsvi i uporediti ga sa nekim modelima to jest markama koje se nudi ovde ood nas u srbiji preko operatera ksko bi biduciclanovi foruma a i oni postojeci imali nekakav predrasud o kina brend telefonima jer vecina nisu culi a kad cuju nemaju sliku o svemu tome.Izvinite ako vas optercujem na neki nacin.
 
danas sam probao na poslu telefon utok nosi oznaku 5000 ja mislim ekran je 5inca i bas me je lepo iznenadio nisam probao da slikam jer je bio mrak.to je tel od jednog kolege.
 
Verovatno je samo rebrendiran, treba da saznamo samo koji je model pa da vidimo pod kojim je imenom u Kini.
 
Ma da, i Madjari i Rumuni imaju po nekoliko brendova koji rade najobicniji rebrand Kineza, minus bloatware (tablet s kog kucam na primer), al srecno ti bilo da za svaki otkrijesh shta je zapravo. I njih mozesh da iskopash kod nashih shvercera, ali su skuplji nego da porucujesh iz Kine direktno (mada ima to i svojih prednosti). E sad, saznati shta je u originalu je vec teze.
 
Nazad
Vrh Dno