Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Odakle roming

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Možda ti se izgubila matična mreža i prešla u roming ili možda neki bug u softveru. Mada neke mreže koriste bazne stanice od drugih operatera npr ako imaš vip, pa se koristi telenor ili mts, pa bude nakacen i stoji R.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Hvala @Djilkosh_Ns. Telefon nije kod mene, koristi se van rbije i probaće sa drugom karticom da vide ima li promena

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Pa ako je srpska kartica a preko je tel ,znaci u romingu je .

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
A nisi nigde naveo da je van Srbije. Ja sam to pričao za Srbiju, ako ovde koristi, pa se pojavi roming.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Mozda jer si u Srbiji a tel je kineski. Mi smo roaming za Kinu :)
 
Poslednja izmena:
Uskoro prvi meizu sa qualcomm soc i to sa s625. Ali neće biti jeftin . Oko 1800 Kineza .mada se priča da će imati ok kameru (dual 13mp) i dobru bateriju.( 4000mah )

Meizu m6 note je u pitanju. Sutra predstavljanje
More details will be received tomorrow, August 23, when the world premiere of M6 Note (for the first time together with the whole world) will take place in Moscow.
Potencijalni lte20.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako bude pasovala Google kamera, eto dobrog telefona. Koliko je otprilike tih 1800 kineza kad dođe na AliExpress?
 
Cenim oko 250$ kada se sve slegne.
Što je u rangu onog mi5x , mada možda bude imao bolje kamere. ( Pominje se neki imx300 ? )

Videćemo sutra

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nešto veća cena nego što sam očekivao za Note seriju, ali ako bude kvalitetnih aosp/lineage romova, i g kamera, uz Qualcomm čipset može da bude kandidat za kupovinu. M1 note je i pored faličnog ekrana i nekih Flyme bubica ostao u lepom sećanju.
 
@Djilkosh_Ns
Nisam naveo pošto se telefon koristi u DE a i kartica je njihova O2

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Uh odlične cene za note6. Ovaj mob će biti hit.

Price, 3GB +16 GB 1099 yuan, 3GB +32 GB 1299 yuan, 4GB +64 GB 1699 yuan . 


S625 , 4000mah , dual camera , glavna imx362.
charm blue Note 6 also built a 4000mAh battery, support 18W fast charge
charm blue to get the same specifications Sony IMX362 and Samsung 2L1, single pixel up to 1.4μm

Ubise xiaomi ..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Prevedi ga u eure oma molim te :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
36e95c0030b6435abfe4988265b35266.jpg


d5e70e2a3b664e93b90170f54ea2c8b7.jpg


3/32 oko 180$

Još samo da vidimo za lte20 pa da se naručuje , oduvek sam hteo da posedujem meizu :)

Edit: vesti sve bolje.

The main sensor is the Sony IMX362 sensor with aperture f / 1.9 and large 1.4-μm pixels. The Meizu M6 Note camera supports the fashionable portrait mode today (bokeh). Also it is necessary to note a special version of Arcsoft algorithms for M6 Note, which have proved themselves well before. The advanced camera is accompanied by a four-diode flash, built into the antenna strip, dictating the overall design of the model. By the way, Meizu M6 Note is made in a metal case and 2,5D-glass in the spirit of the Meilan series. Finally, we also highlight the pre-installed Flyme OS 6 on Android 7.1.2 Nougat.

Specifications of the Indian version of Meizu M6 Note:


Network: GSM (Band 2, 3, 5, 8), WCDMA (Band 1, 2, 5, 8), LTE (Band 1, 3, 5, 7, 8, 20, 38, 40)




Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To kod nas bez 250e nece biti za prvo vreme, ako uopste i dodje nekad. Za te pare mi5s...manje vise ovaj ne bi smeo ni da mu primirise sem mozda u nekim segmentima.
 
+1

mi5s je svakako mnogo bolja kupovina... jedino ako ta kamera ne bude neko čudo neviđeno, sve ostalo ne vredi preko 200€
 
hoce neko da objasni sto je lte20 toliko bitan? bolja pokrivenost, uslov za voLTE ili nesto trece?

Sent from my SM-C115 using Tapatalk
 
kakva carina na 40usd? mislis PDV?

Sent from my SM-C115 using Tapatalk
 
3/32 oko 180$

Još samo da vidimo za lte20 pa da se naručuje , oduvek sam hteo da posedujem meizu :)

Edit: vesti sve bolje.

The main sensor is the Sony IMX362 sensor with aperture f / 1.9 and large 1.4-μm pixels. The Meizu M6 Note camera supports the fashionable portrait mode today (bokeh). Also it is necessary to note a special version of Arcsoft algorithms for M6 Note, which have proved themselves well before. The advanced camera is accompanied by a four-diode flash, built into the antenna strip, dictating the overall design of the model. By the way, Meizu M6 Note is made in a metal case and 2,5D-glass in the spirit of the Meilan series. Finally, we also highlight the pre-installed Flyme OS 6 on Android 7.1.2 Nougat.

Specifications of the Indian version of Meizu M6 Note:


Network: GSM (Band 2, 3, 5, 8), WCDMA (Band 1, 2, 5, 8), LTE (Band 1, 3, 5, 7, 8, 20, 38, 40)

Na prvi pogled deluje odlično!
 
Kakvih 250 i mi5s ? Za par meseci ovaj ide na oko 200e kod dilera i biće ozbiljna konkurencija rn4 , dok ne izađe rn5. Ali xiaomi nažalost izbegava lte20 u poslednje vreme. :(

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Da nisu malo zakasnili sa SD 625? Uskoro stize SD 630/660! PS, mislite da ce Xiaomi sedeti skrstenih ruku?

Sent from my Redmi Note 4X
 
Poslednja izmena:
Neće. Rn5 će biti verovatno bolji, ali..
Uglavnom vreme će pokazati :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
original Oukitel C5 PRO Mobile Phone 5.0 inch 1280x720 Android 6.0 MTK6737 Quad Core 1.3GHz 2G RAM 16G ROM Dual SIM Unlocked, platio sam ga na aliju 69$ i kod nas su mi naplatili još 1200 din ukupno, vrv carina, uzeo sam ga za ćaleta, brz je, stabilan, radi normalno na svom fabričkom sistemu, nista nisam budzio, kamera je prosecna
 
Carina ume da bude i preko 100% cene telefona. To je bas problem kod kupovine jeftinih kineskih uredjaja. Mada, nikada se ne zna. Kliknes kupi, pa sta carina da. [emoji1]

Sent from my NX569J using Tapatalk
Obično nazovu telefon da pitaju koliko si platio, pa im pošalješ paypal račun i oglas gde si kupio, ja odmah napravim screenshot preko kompa. A ako se i desi da se naprave pametni postoji opcija da se žališ, platiš 1000 din za tu žalbu valjda (lopovi) i onda im pošalješ račune...

Tako da ako preteraju uvek postoji ta varijanta.
 
Nazad
Vrh Dno