Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Piše da su dodelili 1800 a u tender je puštena frekvencija na 800
 
Sve ispod 2100 je novinarska patka :D
 
Samo jednu manu vidim ovom fonu, bar je meni mana nekom mozda nije.
Naime, ovde mogu da stanu samo dve kartice ali onda bez memorijske kartice ili jedna kartica i jedna memorijska.
Steta, zar nisu mogli da naprave prostor posebno za memorijsku.
Ostalo sve savrseno pogotovu za te pare.
Steta.
 
Ima naravno, ali ne ocekuj puno od istog.
 
Dajte neke predloge, treba za nekog čiču. Nasao sam neki lenovo samo, quad.
 
Pa sta ce bilo kom cici vise?
Naravno i ne moze vise za tu sicu.
 
Samo jednu manu vidim ovom fonu, bar je meni mana nekom mozda nije.
Naime, ovde mogu da stanu samo dve kartice ali onda bez memorijske kartice ili jedna kartica i jedna memorijska.
Steta, zar nisu mogli da naprave prostor posebno za memorijsku.
Ostalo sve savrseno pogotovu za te pare.
Steta.

to sam i ja mislio, al njihov support kaze da ide sd/tf kartica posebno. Ovaj drugi slot je dodatno (znaci 2x sim + 1 sd ili 1x sim i 2xsd)
to oni tvrde videcemo kakav je stvarno.
 
Nije tacno bar ne na fotkama koje sam video.
A i lepo pise u opisu 2x nano sim OR 1nano sim+TF
 
Samo jednu manu vidim ovom fonu, bar je meni mana nekom mozda nije.
Naime, ovde mogu da stanu samo dve kartice ali onda bez memorijske kartice ili jedna kartica i jedna memorijska.
Steta, zar nisu mogli da naprave prostor posebno za memorijsku.
Ostalo sve savrseno pogotovu za te pare.
Steta.

Slazem se. nekima je to wow fora i kao mnogo dobro, ali ne kapiram zasto telefon ne bi bio dual sim sa prosirenjem memorije. I jedino sto mogu da prihvatim da se menja sa strane je memorijska kartica. SIM zelim iznutra.
Meni takodje smetaju softverski dugmici.
Osim toga, telefon je fenomenalan. izgleda super i na papiru je bomba. Pogotovo mi se svidjaju srafcici na metalnom kucistu. Dodaje neki smek. Kao robot koji sam sebe budzi, ali lepo izgleda.
 
Slazem se. nekima je to wow fora i kao mnogo dobro, ali ne kapiram zasto telefon ne bi bio dual sim sa prosirenjem memorije. I jedino sto mogu da prihvatim da se menja sa strane je memorijska kartica. SIM zelim iznutra.
Meni takodje smetaju softverski dugmici.
Osim toga, telefon je fenomenalan. izgleda super i na papiru je bomba. Pogotovo mi se svidjaju srafcici na metalnom kucistu. Dodaje neki smek. Kao robot koji sam sebe budzi, ali lepo izgleda.
Apsolutno isto razmisljamo i neshvatljiva mi je ta njihova "ideja".
Sto su to na tako dobrom telefonu expreimentisali nije mi jasno.
 
Ima li kakav fon za 50eur?
Po mom mišljenju, minimum za kineza da valja je 100$ u Kini + carina i pdv.

Ne znam, možda ne pratim dovoljno te lošije telefone.

Za te pare, ja bih mu kupio neki na oglasima kupljen preko operatera kod koga je i on.

Glupo je da mu prvo smartphone iskustvo bude grozno...
 
Gde si nasao doogee turbo za 49€ sad gledam kosta 144 €…
Jesi siguran da si njega kupio?
Aj daj link za te pare gde ima da se kupi.
 
Takodje +1 za Jiayu F1, odlican telefon za veoma male pare, ima ga moja supruga. Baterija je fenomenalna na ovom telefonu, a i sve ostalo je ok...plus telefon jako lepo izgleda!
 
Poslednja izmena:
E sad bas nisam znao da je 80$=50€
Covek lepo kaze 50€ max ti spominjes vecu cenu.
Znao bih ja sta da mu predlozim da je rekao da mu je budzet 1000€…
Mislim stvarno...
 
Mozda ce u neko vreme izbaciti tu jacu bateriju, tako je bilo i sa mojim trenutnim fonom kad se pojavio imao je 2300mAh bateriju da bi nakon par meseci zamenili sa 2750mAh tako da ja imam tu jacu, a samo su prve verzije imale slabiju bateriju.
 
Samo da ne uvedu neke exstra poreze i carine na telefone iz kine.. A tekst je zakon :)
 
Nazad
Vrh Dno